Milujem ženatého chlapa

Ja by som to ukončila, nepríde mi to fér voči jeho rodine.

Ahoj, celkom sa za to hanbím, ale tiež som riešila takýto problém pred pár rokmi.Bolo to pre mňa ťažké, potom to zistila jeho žena a bolo to ešte horšie úplne ma odstrihol od všetkého vyhodil z bytu a ja som sa musela vrátiť k našim. Nič príjemné to nebolo pre nikoho.

Nie si na vine iba ty, predsa len aj on má byť zodpovedný. Povedala by som aj, že hlavne on. Ak je to dospelí muž, ktorý má rodinu tak vie kam sa to môže zamotať.

ahoj, si si ista ze si jedina, s ktorou sa takto jasi? jasne urcite svoju zenu miluje a co pre neho znamenas ty ? hovorili ste niekedy o takom niecom?

od ženatého chlapa by si mala dať čím skôr ruky preč! pokiaľ sa so ženou nechce rozviesť, tak je zbytočne sa s ním vláčiť. zbytočne len ty budeš potom sklamaná a smutná

Ako to teda dopadlo? ako ste na tom? Stretávate sa ešte ?

Podľa mňa to treba urobiť hrubú čiaru…

Aj dve! Toto sú proste veci, na ktoré je dobré rýchlo zabudnúť

Ruky prec od neho, hadam sa mlada zena ako ty nebude takto zahadzovat s niekym aj tak to nikam nevedie :frowning:

Tak to by si sa čudovala koľké sa s takými zahadzujú a strácajú čas

A ako to cele dopadlo? To by ma dost zaujimalo, je mi ta luto kopa zien sa takto ocitne a potom sa trapia.

Mne by skôr bolo ľúto tých ich manželiek :wink:

keď ono podľa mňa neni na mieste ľutovať nikoho :wink:

toto podla mna moze riesit zena, ktora proste rada trpi

…hej hej ktora rada sama sebe ublizuje :confused:

Tak žiadna podľa mňa rada netrpí :-/

tak je to komplikovana situacia takato kazda, ale myslim, ze ak to zena ale aj muz hned vedia ze opacne pohlavie ma take velke zavazky da sa tomu vyhnut

Ach ženy, nechápem, ako sa takto môžete zamilovať do chlapa, ktorý má ženu a rodinu! Vy si neuvedomujete, že zničíte život tej chudere žene a možno aj sebe???

Hlavne myslím, že ide o tú rodinu!

Len natu malo kto mysli :confused: