MUDr. Denis Milly

Ahoj! Ma niekto skusenosti s gynekologom MUDr. Denis Milly, Poliklinika Bezrucova?

1 Like

Ja k nemu chodievam uz roky. Vzdy bol velmi diskretny a ustretovy, a aj teraz, ked zijem v zahranici, preferujem jeho ambulanciu. V poslednej dobe sa vsak castejsie stretavam s jeho kolegom, a napriek tomu, ze som mala som to “stastie” vystihnut jeho “zlu” chvilku, som velmi spokojna. Silvia Stredanska.

1 Like

je to arogantny spracek… bol mojim prvym gynekologom a sposobil mi taku traumu, ze som sa rok neodvazila ist k nikomu inemu… a potom som sa od neho odhlasila

1 Like

v ambulancii pracuje pod jeho firmou další lekár a nie som si istá či nie ešte jedna lekárka. Ked začínal prax, hladal klientelu tak posielal osobne listy. Teraz ma pri žiadnom ošetrení ani nevidí. Pýtam sa, s kým som podpísala dohodu o poskytovaní lekárskej starostlivosti?

1 Like

Suhlasim so vsetkymi nespokojnymi - mna raz objednal a potom jednoducho neprisiel. Ale ten jeho kolega (Zacek) je super, odporucam chodit k nemu.

1 Like

… mám zlú skúsenosť s MUDr.R.Začekom, niekomu však vyhovuje, … u mňa to tak bolo dovtedy kým sa “niečo” nestalo. Uvažujem, že od neho odídem. Ich sestrička je však super, … veľmi milá a zlatá babuľka.

1 Like

je to moj otec a toto co tu vy pisete su nezmisly

1 Like

andrejka je pekne , ze si zastavas svojho otca ,ale kedze si dieta s vysokym iq ako teba aj tvojho brata prezentovala tvoja maminka(v nemenovanom radiu) mohla by si vediet , ze v slove nezmisly mas pravop. chybu . ako ziacka 4 triedy by si to uz mohla vediet.

1 Like

ja k nemu chodievam roky, takze som vystriedala viacero lekarov, co pre neho pracuju, teraz chodim k dr. zacokovi. som spokojna. nemyslim, ze by to bol nejaky nadstandard a fakt je, ze nemam ziadne gyne problemy, chodim si len davat predpisovat antikoncepciu, raz za rok na preventivnu a raz rocne nejaka ta mykoza…zatial vsetko v poriadku, pristup v pohode.

1 Like

Aj ja som spokojna s Millym.Ked som mala problem s mojou predoslou gynekologickou,dost mi pomohol.

1 Like

Milá Andrejka,
Tvoj otec je vynikajúci lekár - ja som k nemu prišla 1x v roku 2004 v decembri. Pamätám si to presne, lebo som prišla k nemu v krízovom stave, bála som sa vyšetrania a navyše hneď som musela ísť do nemocnice. Vyšetril ma vynikajúco, zaujímal sa aj ďalej o môj stav a poradil mi všetko čo som potrebovala. Tento rok s veľkým odstupom som bola u neho znovu, lebo mu dôverujem.
Nič si nerob z toho, že niekomu nevyhovuje-predsa ani Ty nemáš všetkých ľudí rada, nie?:-))))))
Pekný deň Ti želá
Alena

1 Like

neviete nahodou,ci bol Mudr.Milly na pohode 2008?

1 Like

Trochu od veci, nezda sa ti?

1 Like

Ja k nemu tiez chodievam uz asi 4 roky a som velmi spokojna. Predtym som bola u gynekologicky a pol roka ma nevedela dat do poriadku, co sa tyka zapalov. Presla som k nemu a po prvom prelieceni to vsetko preslo. Je mily, na vsetko sa opyta, ci ma nieco netrapi ci dobre znasam tabletky a ked potrebujem ja nieco vediet tak mi ochotne vsetko povie. Som velmi spokojna, menit ho zatial nemienim. Odporucam. Krasny den vsetkym:-)))

1 Like

Ahoj chcela som sa ta len opytat,ked je to tvoj otec,nevies mi povedat kde si prestahoval ordinaciu neviem sa tam dovolat.Dakujem

POLIKLINIKA RUŽINOVSKÁ 10, TEL. 52925120

chcela by som sa opytat,ze ci Dr.Milly ma este stale ordinaciu na Bezrucovej?
Dakujem,Lili

Ahoj Lili,
nie,Bezrucka je zrusena,prestahovali sa do Ruzinovskej nemocnici, 3. poschodie, dvere c. 319

ahoj Miska,
dakujem za odpoved.Prosim Ta a nemas nahodou tel.do jeho ambulancie?dakujem

Nikol

Dobrý deň, pred rokmi som prešla k MUDr. Millymu od gynekologičky, ktorá mi nevedela pomôcť niekoľko mesiacov a on mi veľmi pomohol.Má správny prístup k pacientke ako takej a človek sa k nemu nebojí ísť.Ja mu vďačím za to, že sa už nebojím návštevy u gynekológa. Aj keď už mi je jeho novopresťahovaná ambulancia príliš ďaleko (Ružinov) a prehlásila som sa k inému, môžem ho všetkým ženám a dievčatám iba doporučiť. Ja mu vďačím za profesionalitu a prístup k pacientke ako takej.Ešt raz vďaka. Darinka