MUDr. Denis Milly

gynekológia

(Tatiana) #1

Ahoj! Ma niekto skusenosti s gynekologom MUDr. Denis Milly, Poliklinika Bezrucova?

(Silvia) #2

Ja k nemu chodievam uz roky. Vzdy bol velmi diskretny a ustretovy, a aj teraz, ked zijem v zahranici, preferujem jeho ambulanciu. V poslednej dobe sa vsak castejsie stretavam s jeho kolegom, a napriek tomu, ze som mala som to “stastie” vystihnut jeho “zlu” chvilku, som velmi spokojna. Silvia Stredanska.

(alena) #3

je to arogantny spracek… bol mojim prvym gynekologom a sposobil mi taku traumu, ze som sa rok neodvazila ist k nikomu inemu… a potom som sa od neho odhlasila

(amalova) #4

v ambulancii pracuje pod jeho firmou další lekár a nie som si istá či nie ešte jedna lekárka. Ked začínal prax, hladal klientelu tak posielal osobne listy. Teraz ma pri žiadnom ošetrení ani nevidí. Pýtam sa, s kým som podpísala dohodu o poskytovaní lekárskej starostlivosti?

(ivi) #5

Suhlasim so vsetkymi nespokojnymi - mna raz objednal a potom jednoducho neprisiel. Ale ten jeho kolega (Zacek) je super, odporucam chodit k nemu.

(maca-007) #6

… mám zlú skúsenosť s MUDr.R.Začekom, niekomu však vyhovuje, … u mňa to tak bolo dovtedy kým sa “niečo” nestalo. Uvažujem, že od neho odídem. Ich sestrička je však super, … veľmi milá a zlatá babuľka.

(Andrea Milly) #7

je to moj otec a toto co tu vy pisete su nezmisly

(Karolina) #8

andrejka je pekne , ze si zastavas svojho otca ,ale kedze si dieta s vysokym iq ako teba aj tvojho brata prezentovala tvoja maminka(v nemenovanom radiu) mohla by si vediet , ze v slove nezmisly mas pravop. chybu . ako ziacka 4 triedy by si to uz mohla vediet.

(Kristin) #9

ja k nemu chodievam roky, takze som vystriedala viacero lekarov, co pre neho pracuju, teraz chodim k dr. zacokovi. som spokojna. nemyslim, ze by to bol nejaky nadstandard a fakt je, ze nemam ziadne gyne problemy, chodim si len davat predpisovat antikoncepciu, raz za rok na preventivnu a raz rocne nejaka ta mykoza…zatial vsetko v poriadku, pristup v pohode.

(Martina) #10

Aj ja som spokojna s Millym.Ked som mala problem s mojou predoslou gynekologickou,dost mi pomohol.

(Alena) #11

Milá Andrejka,
Tvoj otec je vynikajúci lekár - ja som k nemu prišla 1x v roku 2004 v decembri. Pamätám si to presne, lebo som prišla k nemu v krízovom stave, bála som sa vyšetrania a navyše hneď som musela ísť do nemocnice. Vyšetril ma vynikajúco, zaujímal sa aj ďalej o môj stav a poradil mi všetko čo som potrebovala. Tento rok s veľkým odstupom som bola u neho znovu, lebo mu dôverujem.
Nič si nerob z toho, že niekomu nevyhovuje-predsa ani Ty nemáš všetkých ľudí rada, nie?:-))))))
Pekný deň Ti želá
Alena

(flu) #12

neviete nahodou,ci bol Mudr.Milly na pohode 2008?

(Jerry) #13

Trochu od veci, nezda sa ti?

(krpec16) #14

Ja k nemu tiez chodievam uz asi 4 roky a som velmi spokojna. Predtym som bola u gynekologicky a pol roka ma nevedela dat do poriadku, co sa tyka zapalov. Presla som k nemu a po prvom prelieceni to vsetko preslo. Je mily, na vsetko sa opyta, ci ma nieco netrapi ci dobre znasam tabletky a ked potrebujem ja nieco vediet tak mi ochotne vsetko povie. Som velmi spokojna, menit ho zatial nemienim. Odporucam. Krasny den vsetkym:-)))

(jana) #15

Ahoj chcela som sa ta len opytat,ked je to tvoj otec,nevies mi povedat kde si prestahoval ordinaciu neviem sa tam dovolat.Dakujem

(rena) #16

POLIKLINIKA RUŽINOVSKÁ 10, TEL. 52925120

(lili) #17

chcela by som sa opytat,ze ci Dr.Milly ma este stale ordinaciu na Bezrucovej?
Dakujem,Lili

(Miška) #18

Ahoj Lili,
nie,Bezrucka je zrusena,prestahovali sa do Ruzinovskej nemocnici, 3. poschodie, dvere c. 319

(lili) #19

ahoj Miska,
dakujem za odpoved.Prosim Ta a nemas nahodou tel.do jeho ambulancie?dakujem

Nikol

(Darinka) #20

Dobrý deň, pred rokmi som prešla k MUDr. Millymu od gynekologičky, ktorá mi nevedela pomôcť niekoľko mesiacov a on mi veľmi pomohol.Má správny prístup k pacientke ako takej a človek sa k nemu nebojí ísť.Ja mu vďačím za to, že sa už nebojím návštevy u gynekológa. Aj keď už mi je jeho novopresťahovaná ambulancia príliš ďaleko (Ružinov) a prehlásila som sa k inému, môžem ho všetkým ženám a dievčatám iba doporučiť. Ja mu vďačím za profesionalitu a prístup k pacientke ako takej.Ešt raz vďaka. Darinka