MUDr. Denis Milly

Tiež patrím medzi tie spokojné, ale očakávala by som, že svojim klientkám rozpošlú oznam o presťahovaní ambulancie. Pri každej návšteve si sestrička overuje, či sa nezmenili moje kontaktné údaje, tak by bolo vhodné, aby ich aj využili správnym spôsobom. Aj to je jeden z faktorov dobrej starostivosti a budovania dôvery.

Ako je mozne, ze ked som tam sla prvy krat ma rovno “hodili” k dr. Zacokovi i ked som chcela ist k dr. Millymu? Nedali mi na vyber, ze kam chcem ist, tak neviem akot o funguje. dik

to asi preto, lebo k Millimu sa treba objednat. Skus poprosit sestricku, nech ta prehodi k nemu a pred kazdou navstevou sa objednaj. Ja k nemu chodim rok a pol a som 100% spokojna.

Ahoj, ja som tiez u MUDr. Zacoka a som s nim velmi spokojna. Aj zname, ktore pred nedavnom rodili. Nemala som s nim nikdy nejaky problem.

a čo sa ti také stalo že na to nereagoval správne?ja k nemu tiež chodim a zatial je v pohode…

Ja som naposledy mala zlu skusenost s MUDr. Millym. Predpisal mi antibiotika a povedal zle davkovanie. Keby som to nezistila, uplne by som sa predavkovala a poskodila si organy. Tymto ma trocha sklamal.

Zdravim vsetky pacientky dr. Millyho, spokojne i nespokojne…
Prosim Vas, viete sa dovolat do ambulancie? Mne to tam stale nik neberie a momentalne sa tam osobne nestiham zastavit :frowning:

ani mne nedvihaju…

vraj sa presťahoval…kdesi do Ružinova. mali rozposielať oznam, no žiaľ, ani ja som ešte nič nepobdržala.
tak snáď skús zavolať cez informácie .Iv.

Ani mne neberie vobec.

Podla mna im tu linku este nezapojili… Treba tam rovno prist, ordinacne hodiny zostali rovnake, len miesto sa zmenilo, nemocnica Ruzinov.

treba sa objednat na cisle 02/52925120 v utorok od 13.00 do 17.00 hod. Tiez som s tym mala problem, napisala som Dr. Millemu na email a podal mi tuto informaciu a dnes som sa objednala v pohode :slight_smile:

p.millymu ma odporučila moja kolegyna z banky,ešte pred 5 rokmi, kedy som došla do BA. Verte, gynekologa som si vždy vyberala podľa odporúčania a ani teraz tie odpručania nesklamali. jeho prístup je profesionálny ale zároven ľudský, to že má tam iného šikovného gynekologa p. Žáčka je normálne, nakoľko sa venuje nielen ambulantnej starostlivosti, čo dokazuje jeho neustále vzdelávanie sa a dopyt po odborníkovi ako je on na trhu. Ja ho odporúčam dalej.

Dobrý deň, mohli by ste mi niekto dať mailovú adresu na Mudr.Millyho? Ďakujem.

S MuDr Millym mam len tie najlepsie skusenosti, doporucila ma k nemu moja znama a ja dalej doporucam ludi. Zatial nik nebol sklamany, prave naopak. Vyskusala som uz dost lekarov, ale jeho pristup je profesionalny a ludsky.

Ahojte kočky,

len sa chcem opytat na ordinacne hodiny, viete mi prosim napisat infos ?
dakujem

zatial mi ani jeden z nich nedokazal pomoct a vyriesit moj problem.
dr. milly - ok, zacok - arogantny, nepocuva o probleme, berie to ako na beziacom pase…

to je asi nejaký neger, že? to vás fascinuje, štetky?

So službami Dr. Millyho som bola spokojná, pokiaľ som bola u neho na vyšetrení prvé tri razy. Potom to išlo dolu kopcom. Nabral si príliš veľa pacientov, rozšíril ambulanciu. Všetko chvályhodné činy, keby pritom netrpeli tí najdôležitejší pacienti. Takisto nemám výhrady voči jeho vedomostiam, avšak Dr. Milly je povahy, kade vietor tade plášť… A naviac u neho platí, akou nohou ráno vyjde z domu. Skrátka jeden ješitný, vo svojich dňoch arogantný a veľmi nepríjemný “chlap”. A naďalej popritom tvrdím, že vynikajúci odborník. V dnešnej dobe existuje toľko ponúk školení kde si tento hendikep môže v pohode odstrániť. Avšak utrpelo by jeho ego.
Po odsťahovaní z BA som si chcela vybrať kartu a zaniesť novému gynekológovi, ktorý mi pre zmenu odmietol prostredníctvom pošty vyžiadať (“príliš veľké náklady”). Patová situácia. To bolo v r. 2004 a upozorňujem, že som ho dvakrát navštívila a dodnes zdravotný gynekologický záznam nemám.
Môže byť Dr. Milly akýkoľvek fantastický odborník a lekár, keď takýmto arogantným správaním všetko dobré o sebe, a v tomto prípade aj o svojich kolegoch, jedným slovom poprie.