MUDr. Denis Milly

Ahoj :slight_smile: Moja kamarátka k nemu nastúpila k 1.3. a v pohode ju zobral takže z toho usudzujem, že berie nové pacientky. No ako to u neho je, keď nemáš trvalý pobyt tak to bohužiaľ neviem :confused: No skús im do ambulancie zavolať a istotne ti ochotne poradia ako postupovať.

zienky ja som k nemu chodila dlhe roky, lenze som sa musela prestahovat do Trnavy a tym padom som musela od neho odist :confused::pensive: este doteraz mi to je luto, lebo on bol super. ci uz jeho vynikajuse skusenosti a vedomosti alebo povaha a usmev. mala som ich tam rada, kedze som tam chodila dost casto skrz mojich zdravotnych problemov. a preto som hlavne tym, ktory sa rozhoduju chcela napisat, ze vam ho doporucujem.

nemala to nijako po znamosti vybavene ta tvoja kamaratka, ze? lebo ak nie, tak je jasne, ze by este mohol brat nove a mala by som sancu. oni su tam kazdy den? kedy je najlepsie volat? vies poradit aj ohladom tohto?

Helou, máte šťastie, že máte takéhoto dobrého gynekológa. Bodaj by bol aj na východe taký nejaký. Chodím k jednému ale poviem vám, že to nie je bohvie čo :roll_eyes::confused: Tak baby vážne si to čo máte, lebo to nie je samozrejmosť všade! No premýšľam nad sťahovaním do BA, len to neviem kedy bude. Ale akonáhle tam budem mať trvalý pobyt, tak si začnem riešiť nového a možno aj práve tohto, keď vidím všade na neho dobré ohlasy.

Nie, nemala to cez nikoho vybavené. Normálne išla oficiálnou cestou, že sa u nich zastavila a spýtala sa, či ešte berú nové pacientky a oni že áno, tak sa potom na ďalšom postupe dohodli. Pridávam ti screen z ich ordinačných hodín, ktoré majú uvedené na ich webe. Volať môžeš podľa mňa hocikedy. Keď nebudú môcť, tak ťa jednoducho nezodvihnú.
2019-04-03_135426

ale ved Trnava a Bratislava nie su vzdialene vela kilometrov od seba… nechcela si k nemu dochadzat, ked je taky super?..

chvilkami som nad tym aj rozmyslala ale potom som dospela k tomu, ze sa mi to neoplati, kedze k zenskemu doktorovi chodim casto, lebo mavam casto zapaly a zdravotne problemy tam dole :frowning: ale keby som nemala a chodila by som iba raz do roka na preventivnu prehliadku, isto by som ostala u neho! to je viac nez jasne!

ahaaa, no tak to mi je luto, ze mas taketo zdravotne problemy… chapem, to by bolo pre teba aj dost financne nakladne, keby si mala pomaly kazdy mesiac k nemu chodit (obrazne napisane)…

bolo, to mas pravdu. ty si to napisala iba obrazne ale po pravde boli mesiace, kedy som tam fakt chodila aj kazdy tyzden a to by som uz teraz riadne vela precestovala a preto som bola donutena od neho odist a najst si ineho doktora.

som sa ti zabudla aj ospravedlnit za tie moje otazky, prepac, nechcela som ta nijako urazit. uz to u nich mam vsetko vybavene a som stastna. bolo to velmi jednoduche, od 1.5. budem pacientkou doktora Millyho. dakujem ti za vsetko!

Neurazila si ma, toho sa nemusíš báť! Áno? No tak to je super, som rada. Nemáš začo.

vazne si mala aj take obdobie, ze si chodila tak casto ku gynekologovi?.. fuha, tak to si musela mat riadne problemy… a tak mozno zase raz sa k nemu vratis, ked uz taketo velke problemy nebudes mat alebo sa prestahujes za nami do Bratislavy…

som teda rada! ale mam a za vela!

Vedela by som si niekde na internete pozriet fotky z jeho ambulancie? Alebo sa tu najde nejaka baba, ktora nejake fotky ma? Chcela by som vidiet, ako vyzera, kedze ju vela zien ospevuje - ze je pekna, moderna, atd. Dakovala :relaxed::wink::slightly_smiling_face:

Ahoj, fotky ambulancie nájdeš na ich stránke, konkrétne tu: https://gynekolog-milly.sk/o-nas/. Rozmýšľala som, či ti tie fotky skopírujem a pridám, ale takto to je pre mňa jednoduchšie a zároveň si môžeš potom aj ostatné veci poprezerať. Ak budeš mať nejaké otázky, kľudne napíš…

Dakujeme ti, idem aj ja pozriet, lebo vobec neviem, ako to u neho vyzera.

Jeeeej, dakujem ti velmi pekne za link :wink::relaxed: Si mi to tymto velmi ulahcila. Uz som aj fotky pozrela a vyzera, ze to tam ma riadne pekne, take nove, to by som ani nepovedala. Este berie aj nove pacientky?

Ahojte babule, viete mi povedat, ci doktor Milly berie aj tehotne zeny? Termin mam v decembri a chcela by som zmenit doktora, kedze tento moj je strasny, vobec sa mi nevenuje a obavam sa, ze by to mohlo dopadnut zle :frowning: Za skoru odpoved vopred dakujem :slight_smile:

tehotné že vraj už neberie, lebo ich má veľa :confused:

To myslis vazne lujziena???:scream: Vies, ze tato sprava ma ale ze vobec nepotesila :pensive: Dufala som, ze mi napisete, ze berie. Ach, co budem teraz robit???