MUDr. Denis Milly

A tento rok si u neho uz bola alebo este len pojdes???

nie, tento rok som ešte nebola na preventívnej prehliadke. chodím vždy v septembri, takže pôjdem o nejaké dva-tri týždne. musím sa ešte objednať a podľa toho tam pôjdem. prečo sa pýtaš??

to by nebol chlap, keby ta dokazal udriet!! neboj poznam to, aj moj ma vie pekne vyhresit ked sa mu nieco nepaci ale vzdy pozna svoju hranicu pokial moze. uvidis, ze si na to zvykne a uz potom bude dobre. to mozno len teraz zo zaciatku mu to prekaza ale ked pochopi, ze je to fakt dolezite tak ti problemy snad nebude uz robit! drzim ti palceky aj do buducna, drz sa :wink:

Len tak som chcela zistit od teba informacie ale kedze si u neho este nebola, tak nemam co zistovat. Ja tak isto este len pojdem k nemu v oktobri. Ides sa tiez prvy krat objednavat cez internet??

baby chcela som vam len napisat, ze vobec sa nemusite bat toho online objednavania cez internet. je to uplne super a hlavne jednoduchsie ako kedysi. treba len vyplnit potrebny formular, zadat vsetko co od vas vyzaduju a ste objednane. tento rok som sa uz dva krat prostrednictvom toho objednavala a dopadlo to na 1*:wink::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

dojrala presne tak ako si napísala!!! aj ja si to hovorím, že snáď ho to po čase prejde a nebude taký žiarlivý na ženského doktora. pevne dúfam, že budeš mať pravdu! ďakujem ti a prajem ti pekný zvyšok dňa :slight_smile:
petrana hej, prvý krát to bude tento rok :slight_smile: snáď to zvládneme obidve malíčkom :smiley: :smiley:
hegrida ďakujem za správu, hneď som kľudnejšia :slight_smile: ty si sa už viac krát takto k nemu objednávala?

nie je zaco, rado sa stalo a po case mi daj vediet, ci je to uz vsetko ok alebo ci mu to stale prekaza. som zvedava co bude o rok :slight_smile: :slight_smile:

…a preco si sa az dva krat objednavala??..k nemu sa chodi dva krat do roka na preventivnu prehliadku??..

nie, iba raz za rok je povinna preventivna prehliadka aj u pana doktora Millyho ale ja som mala tazkosti (silny zapal mocovych ciest) a preto som k nemu isla. dal mi na to tabletky a masticku, ktore mi zabrali a uz mam svaty pokoj. no snad sa mi to uz nikdy nevrati, bolo to velmi neprijemne :frowning: :frowning: :frowning: neprajem nikomu!

…tak v tom pripade ber moju spravu uplne ako nepodstatnu…je mi luto, ze si mala taketo problemy a mrzi ma, ze som ti to takto pripomenula…dufam aj ja, ze uz nikdy take problemy nebudes mat…musis sa viacej obliekat a davat si vacsi pozor…lebo zapal mocovych ciest je haklivy a ked ho uz ma raz clovek, tak potom zvykne vracat…

v pohode, nic sa nestalo. ved si nemala z kade vediet, ze som mala take problemy. viem, ze to je nachylne, kedze som to uz mala viac krat :frowning: davam si velky pozor ale aj tak to mavam :frowning:

ahoj dojrala :slight_smile: zatiaľ ti môžem napísať len toľko, že sa s tým pomaly zmieruje, že budem mať stále ženského doktora chlapa. ale mám pocit, že je to na dobrej ceste. už mi to skoro vôbec nevykrikuje. no som zvedavá čo bude budúci rok, keď budem musieť ísť na preventívnu prehliadku. no dúfam, že nezačne mať zase tie jeho maniere. mysli na mňa stále :slight_smile: ty sa máš ako? všetko v poriadku? si zdravá?

jeeej, tak to rada citam, ze zatial je vsetko v poriadku. myslim, ze to uz bude fajn a ze uz pochopil, ze s tym nic nespravi :slight_smile: ja sa mam velmi dobre, dakujem za opytanie. po vianociach to bolo sice tazsie sa vratit spat do bezneho zivota a zacat chodit do roboty ale dala som to a vikend je uz pred nami, takze fajn :slight_smile: a ty ako?

a nejake tabletky si neskusala uzivat? mne raz moj pan doktor Milly dal velmi dobre tabletky na mykozu, ktore mi pomohli a odvtedy s tym uz nemam take velke problemy (klop, klop)

nie, zatial som na tento moj problem ziadne tabletky neuzivala. a tebe ktore predpisal?

…som rada, si zlata…viem, to je taka mrcha problem, ze sa neustale vracia naspat a neda sa natrvalo vyliecit…ale tak ty si pod dobrym odbornikom, takze pevne verim, ze tak casto tieto problemy nebudes mat!..

bodaj by to tak bolo ale aj ja mám taký pocit, že to ozaj pochopil :slight_smile: presne viem o čom hovoríš. ja som mala tiež aj medzi sviatkami dovolenku a po dvoch týždňov sa zase naštartovať bol aj pre mňa problém. ale teraz je to už fajn, už som zase zabehnutá v normálnom živote a mám sa tiež dobre :slight_smile: ďakujem za opýtanie :slight_smile:

noooo, to je dobra otazka. to keby som si pamatala, ako sa tie tabletky volali :thinking::thinking: ach ta moja hlava derava, vobec ma to nevie napadnut :confused: ked ma to napadne, tak ti hned napisem, dobre?

oki napis. dufam, ze ta to napadne cim skor!

zienky o tomto doktorovi som si precitala uz vela toho a fakt vyzera byt fajn. kedze momentalne nemam ziadneho gynekologa, tak by som bola rada, keby ste mi poradili, ci tento este berie nove pacientky? problem je ale v tom, ze este nemam vybaveny trvaly pobyt v Bratislave. je to u neho problem?