MUDr. Denis Milly

Jasne Daniela, ze by ta mal zobrat. Otazne je, ci ma este volne miesto. Treba si zavolat a zistit.

Jasné, to si zistím to mi nerobí problém. Aj keď som videla, že tu baby písali, že ešte nové pacientky berie, takže snáď to tak aj bude. Ale je samozrejmé, že tam buď zavolám alebo sa osobne zastavím.

Babulky kvitujem vase rozhodnutie :slight_smile: Pan doktor Milly je uplne skvely odbornik! Ja k nemu uz nejaky ten cas chodim a parada. Je sice taky mlkvejsi typ cloveka ale na to si casom zvyknete. Ved predsa sa nechodime vykecavat k doktorom, no nie? Len viem, ze niektorym babam to prekaza, tak aby ste boli na to pripravene :slight_smile:

Ano, aj ja som videla Daniela, ze by este mal brat nove pacientky ale vies, u doktorov sa to velmi rychlo meni, tak radsej som ti napisala, aby si si to prezistila a nedrzala sa na to, co tu baby davnejsie pisali, lebo realita uz moze byt ina. A inak uz to mas aj zistene??

Mám, zoberú ma za svoju pacientku. Vôbec nie je problém, že mám poisťovňu dôveru, majú s nimi zmluvu, takže v pohodke :wink: :slightly_smiling_face:

Jasné Danielka, to u doktora Millyho nie je žiadny problém. Aj ja mám poisťovňu dôveru a už som jeho pacientkou 2 roky. Dobre si sa rozhodla :wink: On je vynikajúci ženský doktor, ktorý vie pomôcť a je aj taký citlivý, že sa vie k ženám správať. Predtým som mala ženu gynekologičkú a to bola hrôza. Normálne som prežívala panický strach, keď som k nej mala ísť. A teraz? Už vôbec ani neviem čo to je strach z doktora :slightly_smiling_face:

Tak čo chvíľa budeme mať rovnakého ženského doktora :wink: :relaxed: To som inak už od viacerých počula, že žena nie je taká dobrá a hlavne že žena gynekologička je taká drastickejšia. A ty mi to tiež píšeš, tak na tom niečo asi bude! Nemám skúsenosť, tak neviem. Zatiaľ som mala len chlapov :slightly_smiling_face: :relaxed:

Super, super :clap: :clap: Tesim sa s tebou, budes mat super zenskeho doktora!

ahojte dievcence…jedna taka mensia otazka, doktor Milly ordinuje aj teraz v tejto situacii?..asi ano, ze?..chcela som akurat v maji k nemu prestupit, no budem musiet asi dlhsie pockat, ze?..neviete, ako teraz ordinuje a ci berie nove pacientky…ak niekto vie, tak budem rada, ked mi pomozete…dakujem…:slight_smile:

Ahoj Ninike, samozrejme, že doktori ordinujú avšak pokiaľ človek nemá vážne problémy, tak je lepšie, keď proste k doktorom teraz nechodí a to platí aj pre ženy, ktoré mali mať preventívne prehliadky. No ak žena musí ísť, tak môže, len si musí pred vstupom nasadiť rúško ale to máme teraz už stále na sebe, takže to nie je veľký problém. Čo sa týka ale prestupu od jedného lekára k druhému, tak by bolo asi lepšie, keby si počkala. Alebo im skús telefonicky zavolať a kontaktovať sa ako postupovať. Možno sa to dá aj nejako elektronicky.

aj ja si to myslim, ze radsej pockam…nebudem teraz s tym spekulovat, ved to zase az take nevyhnutne nie je…a nebudem riskovat svoje zdravie kvoli tomu, ze chcem noveho zenskeho doktora…ved to uz tych par mesiacov pocka…aspon teraz si spravim prieskum o doktoroch, ked mam viac casu :slight_smile:

Super prístup :+1: :+1: Ale už si viac menej rozhodnutá, nie? Či aj napriek tomu si chceš robiť prieskum?

ano Dominika, som uz na 90% rozhodnuta, no ked mam teraz viac casu, tak si popozeram este nejake diskusie a precitam si nejake referencie na doktora Millyho…

Áno budem a veľmi sa z toho teším. Konečne normálny a ľudský ženský doktor! :wink: :slightly_smiling_face:

1 Like

Keby si bola vedela, tak by si k nemu uz daaavno prestupila, co? To tak byva, ze potom si clovek bucha hlavu, ze preco tak dlho cakal.

Ufff ani nehovor, keby som bola vedela, tak to je jasné, že už dávno som u neho. Nečakala by som! Ale tak to je už zbytočne polemizovať, lebo človek nikdy nevie, čo mu život prinesie. Hlavné je to, že som sa k nemu aspoň teraz dostala a pokiaľ bude ordinovať, tak u neho aj budem!

Ahoj, po dlhšom čase sa ozývam, lebo som zvedavá, či si už jeho pacientkou alebo si to ešte len vybavuješ? Lebo veď už corona vírus ustúpil, všetko sa začína vracať do normálu, tak či si to už riešila, hm? :slight_smile:

vsak konecne normalne zijeme, uz bolo na case, aby to trochu uvolnili!..a co sa tyka toho, ci som jeho pacientkou, tak ano, od 1.5. som uz u neho…na preventivnej prehliadke som ale este nebola, kedze som sa musela objednat, dala som sa na jul…ale aj tak sa mi pacilo, ako rychlo sa to vybavilo a ze to neboli ziadne behacky, parada…

Výborne, tak to sa teším s tebou, že sa ti to podarilo a že si pritom nemala žiadne komplikácie :wink:

Presne! Velmi pekne si napisala, najdolezitejsie je to, ze si spravila ten krok a isla si k nemu! Tak nech si u neho co najdlhsie spokojna a hlavne nech si zdrava a nemas ziadne zdravotne problemy, lebo zdravie je najdolezitejsie! :heart: