MUDr. Denis Milly

Ďakujem ti, si veľmi zlatá. To isté aj tebe prajem, hlavne to zdravíčko nech je, potom všetko to ostatné príde.

ano, aj ja som tomu rada…a chcem ti aj povedat, ze som uz bola aj na preventivnej prehliadke…vsetko uplne super dopadlo…bala som sa ale ako som zbadala mily usmev, ktory mali sestricky na tvari, tak hned obavy zo mna vyprchali…doktor Milly taktiez zlaty clovek…

:slightly_smiling_face: :wink: Myslím, že všetky ženy máme obavy, keď ideme ku gynekológovi a ešte o to väčšie, keď ideme k nejakému novému. Som ale rada, že si sa napokon ukludnila a zistila si, že oni sú úplne zlatí. Na tento rok máš teda fraaaaj :smiley: :wink:

nooo neviem, ci uplne vsetky baby…mam kamaratku, ktorej to nic nerobi…ona mi vzdy povie, ze co prehanam, ze ved to je uplne v pohode vysetrenie…no neviem, u mna to az tak v pohode nie je, nie je mi to dva krat prijemne…tak, tak, uz tento rok tam snad nebudem musiet ist…

Ninike takych bab je ale menej ako tych, ktorym gynekologicke vysetrenie nie je prijemne. Ja som tiez taka, ze prezit to prezijem, nepanikarim ale zase ze by som si to uzivala, to nemozem povedat! No vzdy si poviem, ze je to dolezite vysetrenie a preto sa to da vydrzat raz rocne. Isto by som nespravila to, ze by som nechodila na pravidelne preventivne prehliadky, lebo to moze narobit rozne problemy!

viem o com hovoris :unamused: bohuzial som bola taka nezodpovedna, ze som istu dobu vobec nechodila ku gynekologovi a nebolo to dobre. potom som mala problemy, isla som a uz to bolo dost vazne. preto suhlasim, ze treba chodit podctivo na preventivne prehliadky!!!

ved aj ja to vydrzim, kedze si tiez poviem, ze je to nutne a dolezite…ale neuzivam si to vobec!..som rada, ked to je za mnou a dalsi rok mam pokoj…

Ninike neboj sa, myslim, ze viacere si to neuzivame :laughing: :joy: Baby a neviem ci ste si vsimli, ale istu dobu pan doktor Milly neordinoval, lebo bol na pn-ke ale uz znovu asi ordinuje, lebo ten oznam zo stránky uz zmizol a nahradil ho prijemnejsi a to taky, ze pridali hodiny aj v pondelok :relaxed: :wink:

Fakt??? :astonished: To som ani nevedela, že neordinoval. Bola som na začiatku roka na preventívnej prehliadke a iba sem-tam kuknem, čo majú nové na stránke napísané, takže toto som vôbec nepostrehla. Snáď je už v poriadku a nebolo to nič vážne!

baby a videli ste, ze v ambulancii doktora Millyho v pondelok doobeda ordinuje nejaky spolupracujuci doktor?..idete sa niektora aj k nemu objednat?..on ze ma iba preventivne prehliadky…

videla som ten oznam na ich stranke ale ja k inemu doktorovi ako k Millymu na preventivnu prehliadku nepojdem! mam panicky strach so zenskych doktorov a na Millyho som uz zvyknuta, takze v ziadnom pripade to nebudem menit!

ani ta do toho nenutim, len som sa spytala, lebo som si to vsimla a chcela som vediet, ci tu je nejaka zienka, ktora nad touto variantou uvazuje…a suhlasim s tebou, aj ja som mavala strach, ked som chodila ku gynekologovi, no od kedy chodim k nemu, tak je to o mnoho lepsie…

viem, ze ma nenutis a nikto by ma k tomu ani nedonutil! som rada, ze aspon k millymu som schopna chodit. tak vies o com pisem, to som rada, ze nie som jedina taka, ktora ma taketo stavy so zenskych doktorov. a ako dlho k nemu uz chodis?

vies co, ja uz nejake 3 a neviem ci uz nie aj 4 roky k nemu chodim…uz dlhsiu dobu…

1 Like

ahoj :slight_smile: chcela by som vediet, ci si bola aj tehotna pocas toho, co mas za zenskeho doktory Millyho? ak ano, ako prebiehali u neho poradne? ako casto ti robil ultrazvuk? dakujem :wink:

Mojim gynekolog je taktiez tento clovek. Tehotna som sice nebola, kedze prave on prisiel na to, ze som neplodna. Aj ked to bolo spociatku velmi tazke, tak uz som sa s tym zmierila a som rada, ze uz konecne o tom aj viem. Predchadzajuci gynekologovia nic nerobili, aby nieco zistili, no pan doktor Milly sa hned do toho pustil, porobil nam rozne vysetrenie a zistil, ze chyba je vo mne. Nedam na neho dopustit, je to obrovsky odbornik s velkym srdcom!

to mi je luto, ze si sa dozvedela takuto spravu, musi to byt tazke pre vas ale rada citim taketo veci na neho, aspon viem, ze je dobry doktor. my sa tiez snazime o babatko, tak preto sa informujem ako to u neho prebieha aby som vedela.

ano bola som aj tehotna, uz mam dietatko…poradne prebiehaju u neho uplne normalne…na kazdu poradnu si objenana, popozera babatko ci je vsetko v poriadku a ak ano, tak ides domov a prides zase na dalsi krat, ked ti povedia…on robi aj 3D/4D ultrazvuk ale to je za priplatok…pytaj sa, co ta konkretne zaujima, budem ti odpovedat, tak sa mi lepsie komunikuje…

Prve dietatko cakas??

Ahoj, ahoj a kolko sa za to plati? Ake maju poplatky? Nechce sa mi to hladat, tak mi to pls ak ti to nebude prekazat napis, dakujem.