MUDr. Denis Milly

Vies co nie nebol na to cas ale buuci tyzden vy som si tam isto chcela zajst. Neplanovane sme vybehli na dovolenku a ako sa tak na tuto dnesnu situaciu na Slovenkus pozeram, tak som velmi rada, ze sme ju stihli v podstate bez problemov

Jaaj táák, no jasné. Veď si to vybavíš, keď budeš mať na to čas. A kde ste prosím ťa boli? My sa tiež pohrávame s myšlienkou ísť niekam na pár dní k moru, no váhame, keďže sa to všetko mení zo dňa na deň a nechela by som niekam vycestovať a mať problémy a obmedzenia na dovolenke, no aj pri návrate domov

Ale len v Chorvatsku vo Vodiciach. No som velmi rada, ze sa nam to cez tuto situaciu podarilo. Skvelo som si tam oddychla a nacerpala nove sily, ktore som tak povediac uz dlhsie potrebovala. Vo strvtok by som sa tam chcela zastavit, len si musim este pozriet, ci nahodou aj oni nebudu mat dovolenku a dufam sa mi to podari vybavit, aby som mala uz poriadneho gynekologa

Júj moc závidím, ja by som šla hneď no tento rok nám to nejak ani časovo, ale ani finančne moc nevychádza, keďže budeme mať iné väčšie výdavky. Ale ako nevadí, veď aj Slovensko je krásne a je tu veru čo spoznávať

neskusala si si tam zavolat? mozno by ti sestricka hned povedala ako na tom teraz su a ci beru novych pacientov. ona je velmi mila, tak sa nemusis bat, ze by ti nieco zleho bola povedala, alebo nedaj boze, ze by posobila odmerane

Chcela som dneska, no co ti poviem, zacala som upratovat zvrtat sa v kuchyni a uplne ti mi to vypadlo z hlavy, no na pondelok rano som si uz dala pripomienku do telefonu, aby som si na to konecne nasla cas. Tak dufam uz nezabudnem, lebo na jednej strane by som to chcela rychlo vyriesit, no na strane dlhej to sama samotujem

Ahoj. Chcela som sa ta opytat, ci uz si sa k nemu preradila? Ak nie, tak by som ti len chcela povedat, aby si nevahala, lebo je to fakt skvely gynekolog. Mne uz v tolkych veciach pomohol, s ktorymi si moja predchadzajuca gynekologicka nevedela dat rady

s tým môžem len a len súhlasiť, lepší prístup som teda u žiadneho lekára nemala

Kocky ano podarilo a taky kamen mi doslova padol zo srdca. Uz mam aj termin na kontrolu, tak som moc zvedava, no ked som tam bola, ta sestricka bola velmi mila a vsetko mi do detailu vysvetlila, ako to u nich vlastne funguje

Tak to som velmi rada, ze sa ti to podarilo. Asi si vystihla dobry cas a mal volne miesto. No tesim sa velmi, lebo si myslim, ze teraz budes v tomto smere v pohode a v klude

To mas pravdu, ako velmi stastna som bola, lebo viem, ze ma mnoho pacientiek a tak som mozno ani nedufala, ze sa k nemu dostatnem. Hlavne ale je, ze to proste vyslo a ja sa z toho moc a moc tesim. Podla mna najdolezitejsim lekarom v zivote kazdej zeny je prave gynekolog

adrena pocula som ze ma pan doktor vela pacientiek, nevies ci aj v tomto obdobi este berie nove? vela zien si ho pochvaluje, tak rozmyslam o prestupe k nemu, ze ked ide o taketo doktora, ktory sa vie komplexne postarat o pacientku.

je pravda, ze ma toho vela. to podla mna len odzrkadluje to, ze k nemu tolko zien rado chodi. nove pacientky nabera, maju to aj na webe. len je potrebne, aby si bola vyradena z evidencie u svojho aktualneho doktora. a potom uz len staci prist do ambulancie aby ta vedeli zaregistrovat. po vybaveni administrativy si mozes skocit na shopping.

aluana komplexna starostlivost ako pises je u dr. Millyho viac ako super. stara sa ako o tehotne zeny, tak aj o pary, ktore maju problem otehotniet a aj o zeny v klimakteriu. ak mas nejaky problem, tu sa ti ho pokusia vyriesit na jednom mieste, a nepotrebujes behat hore dole po doktoroch. to nie ako ked nakupujes potraviny, a v jednom sa rozhodnes kupit maso, v druhom zeleninu a v tretom drogeriu :slight_smile:

ahojte, da sa teda tvrdit, ze pan doktor je spolahlivy a nemali by ste absolutne ziadne vycitky odporucit ho najlepsej kamaratke? :slight_smile: potrebujem niekoho schopneho, kto ma dobry pristup k pacientom.