MUDr. Denis Milly

ked sa ti nechce hladat, tak ti to takto posielam…rychlejsie to mam ako keby som ti to mala vsetko vypisovat…tu maju vypisane ceny za vysetrenia, ktore robia…

Skriny_2021-02-09_114852

1 Like

Tento doktor je aj mojim zenskym doktorom a je skvely :slight_smile: Mam uz dve deti a pri kazdom jednom tehotenstve sa dokladne staral o vsetko. Nemozem na neho ani jedine jedno zle slovo napisat, fakt velky profesional :slight_smile:

Jeeej, dakujem ti velmi pekne. Aby si si nemyslela, ze som si to len teraz pozrela, videla som to uz davnejsie, len vtedy som ti vobec nestihala odpisat a teraz ma to napadlo, ze sa ti musim podakovat, tak preto sa ozyvam:-) Dakujem, dakujem, dakujem;-)

co znamena komplexne vysetrenie spermiogramu??

zarcitka znamena to, ze ak par nemoze otehotniet, tak v prvom rade sa vysetruje chlap a robi sa mu spermiogram, ci ma spermie v poriadku alebo su nejako porusene, ci pomale. ak je chlap v poriadku a vyjde mu dobry spermiogram, tak na rad ide zena a ta sa vysetruje.

ahaaa, vidis, to som ani nevedela, dakujem ti za vysvetlenie. a to u kazdeho doktora sa za taketo vysetrenie plati alebo to hradi aj poistovna?

u kazdeho doktora sa plati za taketo vysetrenie. poistovne vacsinou preplacaju iba preventivne prehliadky a nejake zakroky ale taketo vysetrenia nie. aj my sme si za to platili.

dobre vediet, dakujem ti za odpoved zriarra. cez velku noc som tu nebola, lebo vzdy si davam post od internetu a socialnych sieti a travim ju iba s rodinkou. no som rada, ze som si dnes precitala tuto spravu, aspon budem vediet, ako to funguje a nebudem v soku, ked niekto bude pytat za to peniaze.

Uz som aj do recenzii pisala, ze doktor Milly je skvely odbornik a vie pomoct. Vsetky zeny, ktore sa rozhodujete, ci ist k nemu alebo nie, tak vam ho odporucam. Vie pomoct, poradit. Ma skvelo vybavenu ordinaciu :hearts:

2 Likes

jeeej, to je super, ze si tak zvyknuta a ze to dokazes aj splnit, velmi pekne :wink: kludne ak budes este nieco potrebovat zistit, tak napis, rada ti poradim :slight_smile:

mozem sa ta spytat ako dlho k nemu chodis a ake vysetrenia vie spravit? dakujem.

Ahoj, jasne, mozes sa ma pytat cokolvek co ta zaujima, rada ti poradim :slightly_smiling_face: Co sa tyka dlzky, tak som jeho pacientkou dva roky. Prestupila som k nemu, este ked tu covid19 ani nebol. Vysetrenia vie spravit rozne a aby som ti ich sem nemusela vsetky vypisovat, tak si ich precitaj tu: https://gynekolog-milly.sk/sluzby/.

1 Like

som si ich aj ja pozrela, keď si sem pridala link a riadne veľa rôznych vecí vie vyšetriť, to je super! je dobré, keď sa doktor venuje viacerým vyšetreniam, lebo aspoň nemusíme behať od dverí k dverám.

tak to si dobre stihla Lucka. a ozik ked uz sme pri tom covide, tak ako on vlastne teraz pracuje? musis byt objednana na konkretny termin alebo normalne prides do cakarne a cakas do poradia??

Co viem, tak oni aj predtym objednavali na konkretny cas, aby pacientky nemuseli stravit cely den cakanim a isto to maju aj teraz tak.
Ja uz sice k nemu nechodim ale ked som chodila, tak to mal takto a bolo to dobre :slight_smile:

Ano aluana, u neho musis byt zakazdym objednana na dany termin. Objednava sa k nim cez online objednavkovy formular, ktory maju na stranke.

A telefonicky sa nedá? Oni majú čisto len cez web objednávanie? :astonished:

acka tak ti poviem, je lepsie ak chces byt novou pacientkou si tam priamo zajst oni ti povedia co a jak aj s tvojou kartou a ked uz budes u nich vedena, tak sa objednas online.By som to brala ako benefit, natukas a si objednana

To je podla mna super, ze to maju takto zavedene. Ja sa kolko krat svojej proste nemozem dovolat a najradsej by som ju niekedy bola uz vymenila. Neviete ci beru aj nove pacientky?

Ahoj. Neskúšala si sa tam ísť informovať za tú dobu, čo si sem písala? Viem, že berie aj nové pacientky nie však moc, keďže ich má dosť, no tomu sa osobne ani moc nečudujem a som veľli rada, že som jednou z jeho pacientiek