MUDr. Denis Milly

ahojte vsetky, ja sa pripajam k strane tych, ktori maju s nim zle skusenosti, ja som u neho uz asi 5 rokov a ziadny problem som nemala. Prestupila som k nemu preto, lebo ma tiez odporucila kolegyna a bola velmi spokojna. Druha vec bola, ze ma gynekologicka liecila rok na chlamydie a ani raz sa to nepodarilo preliecit. Dr. Milly ma preliecil raz a odvtedy nemam problem. Ja si s nim vzdy porozpravam co potrebujem ,vsetko mi vysvetli, povie, takze nemam problem. drzte sa.

pardon, chybicka sa vloudila:-) na strane tych, ktori maju dobre skusenosti:-)))) prepaaacte:-)

negroidnú cicinu vám vopchať do huby a do riti zároveň

nedá mi nereagovať na tento príspevok. Konkrétne ja som obrdržala info o presťahovaní ambulancie i napriek tomu, že som u neho nebola 2 roky

Ahojte, aj ja k nim chodím už cca 8 rokov. Bola som dosť spokojná a odporučila som ich veľa kamrátkam. No Dr. Žačok je dosť náladový človek a ten jeho arogantný prístup sa mi vôbec nepáči. Poviem mu problém a on sa divne usmeje a správa sa ako keby som mala 15 rokov. Keby zmenil správanie a miestami sa viacej zaujímal o problém, bola by som opäť spokojná.

Prosim Vas, mohla by som sa opytat, kolko sa u MUDr. Millyho plati, resp. ci sa plati rocne al. mesacne?
dakujem velmi pekne!

telefonne cislo ostalo to iste. dovolat sa samozrejme da, ked sestricka nerobi nahodou nejake odbery a podobne.
Obidvaja su velmi dobri doktori, k MUDr.Millymu chodim, odkedy robil este sam. Momentalne mam MUDr.Zacka. Ak niekomu nevyhovuje jeho pristup, tak by to mal asi dat najavo. Nememu decku ani vlastna matka nerozumie :))

10 EUR za sono, 3 EUR za termin a este 2,2 EUR som platila a ani neviem zaco, ostatné neviem

No aj ja som tam niekoko krat volala a nic.

Pánovi doktorovi sa platí iba vtedy, keď s k nemu objednáte na čas a deň. Platí sa cca 10, - € + výtery.

Prepáčte, že sa pýtam, ale akú traumu vám spôsobil? Rada by som to vedela, pretože som k nemu práve začala chodiť a veľmi by ma to zaujímalo. Ďakujem

Prajem pekný deň, ja som u pána doktora Millyho. Nie je môj lekár, no išla som tam na 3D. Predtým som si prečítala komenty na jeho osobu a môžem potvrdiť, že je to obyčajný arogantný chlap, ktorý má evidentne problém sám so sebou. Na to, že som neni jeho pacientkou a prišla som tam len ako jeho čistý zisk sa správal maximálne arogantne a neprístojne. Apoň ho neodporúčim nikomu, no hruuuzaa. Evidentne si zmýlil povolanie.

Bohuzial mam presne rovnaku skusenost.

Najhorší lekár akého som kedy stretla. Prišla som k nemu, keď som otehotnela na odporúčanie kamarátky. Na začiatku všetko prebiehalo v úplnom poriadku, takže som bola spokojná. Trochu ma len udivilo, že návšteva trvala veľmi krátko a zadal mi len pár otázok, avšak nikdy ma neskontroloval. Keďže to bolo moje prvé tehotenstvo, usúdila som, že je to asi normálne. V polovici tehotenstva mi stúpol krvný tlak a začala som opúchať. Celý čas som mu tieto problémy nahlasovala, ale on neustále tvrdil, že opúchanie je počas tehotenstva úplne normálne a je to geneticky dané, čiže určite to mám po mame. S vysokým krvným tlakom ma samozrejme poslal k druhému „superâ�� lekárovi, ktorý mi povedal, že tlak 130 / 90 je v poriadku a poslal ma domov. (Dr. Igor Vozár). Na každej návšteve u gynekológa som mu čoraz viac rozprávala o väčších opuchoch a takisto o tom, že čím ďalej tým menej cítim pohyby dieťaťa. On sa absolútne neunúval ma skontrolovať a neurobil ani USG. Na konci Februára mi vyskočil krvný tlak na 150 / 90, dieťa som už skoro vôbec necítila a veľmi som opuchla, tak som k nemu rýchlo išla. ZNOVU nespravil vôbec nič, ani USG, ani kontrola, a nepozrel ani či je všetko v poriadku s dieťaťom. Jediné, čo spravil, tak ma poslal k internistovi, ktorý v ten deň ani neordinoval. Bol Piatok, a tak som sa mohla k nemu dostaviť až v Pondelok. Rozhodla som sa už ďalej nečakať a v Sobotu som išla sama do nemocnice. Tam sa ukázalo, že je to so mnou a s mojim dieťaťom už veľmi zlé. 27. Februára som predčasne musela porodiť cisárskym rezom. Neskôr mi lekári oznámili, že to už bolo tak zlé, že som mohla zomrieť. A moje dieťa? Narodilo sa s váhou 920gramov a od začiatku muselo bojovať o život. Bohužiaľ, kvôli predčasnému pôrodu mala 3. stupeň intraventrikulárneho krvácania a začala sa jej dostávať voda do hlavy. Do konca života bude chorá. Aby mohla normálne fungovať, bude musieť podstupovať rehabilitácie. Keby som počúvala toho lekára a čakala na návštevu u internistu, tak som tu nemusela byť ani ja ani moje dieťa. To nie je lekár! Vyhýbajte sa mu širokou okľukou!

Chodim k tomuto lekarovi uz skoro 20 rokov a som velmi spokojna nikdy ma neodbil vzdy vypocul a riesil problemy ma ludsky pristup.

Tak toto sa mi na doktora Millyho vobec nepodoba! Som u neho uz roky, bola so mnou pocas mojich oboch tehotenstiev a NIKDY nic nezanebdal! Prave naopak! Prvé tehotenstvo bolo bez problemov to druhe s komplikaciami s tlakom hned ako videl ze tlak je vyssi poslal ma o nemocnice na pozorovanie nastatie sa vsetko ustalilo a dcerka sa narodila v poriadku! Doktor Milly ma ludsky pristup a je to odborník a toto mi k nemu naozaj nejde!

Som prekvapená touto skúsenosťou. Dr. Milliho tiež poznám a navštevujem už roky a vždy bol ochotný aj v akútnych prípadoch ma prednostne zobrať a riešiť situáciu, dokonca skôr on mňa nútil k preventívnej liečbe, aby sa niečo nezanedbalo. Je mi to ľúto, ale nezdá sa mi, že by bolo vôbec možné po toľkých rokoch skúseností urobiť takéto chyby…

Ja som u Millyho asi 5 rokov nebyt jeho tak moje dieta dnes nezije. A ked som porodila prestupila som k nemu a musim povedat ze lepsieho gynekologa si neviem predstavit.

A nevies mi povedat ci este prijima pacientky? Chcela by som k nemu prestupit

Ja si myslim ze berie ale skus tam zavolat a budes si 100% ista