MUDr. Kajaba Jozef - gynekológ

Dobry den, chcela by som sa spytat na nazor ohladne doktora Kajabu. Ake mate skusenosti? Ma v ordinacii ultrazvuk alebo posiela inam? Dakujem.

Ahojte, MUDr. Kajaba je naozaj super, so vsetkymi pozitivnymi ohlasmi suhlasim. Ja som sa dala preradit od svojej byvalej gynekologicky prave k nemu. A bol to asi osud, je uplne fantasticky, som s nim nadmieru spokojna, vo vsetkom mi poradi a pomoze a dokladne ma vysetri, mozem sa ho spytat uplne na cokolvek. Chova sa velmi dobre k svojim pacientkam a navyse je to fakt fesak. A ma aj super sestricku, je velmi mila. Dakujem za vsetky rady, velmi mi pomohli.

Ahojte, takze vsetci len pisu naj o lekarovi, podla mna je nervozny typ, ale celkom normal, ziadny vynimocny.

Dr. Kajaba je dobry lekar, nie su s nim ziadne problemy. Chodila som aj ku Gerulovi (ten tam bol pred nim, ale nebol taky dobry). Kedysi sa u Kajabu necakalo, teraz posledne 4 mesiace to vyzera tak, ze vzdy, ked som objednana, pridem presne a cakam tam vzdy 2 hodiny. Som v 7. mom mesiaci tehotenstva, takze niekedy to nie je moc prijemne tam dychcat a prevalovat sa na stolicke. Preto, ked chcete byt rychlo vybavene, tak sa hlaste inam.

Keby mali všetci lekári prístup k pacietom taký ako Dr. Kajaba, nebolo by nespokojných pacientov. Tým nechcem znehodnocovať prácu iných doktorov, poznám ich veľa a sú tiež vynikajúci, ale stretla som sa aj s veľmi negatívnymi doktormi asi ako každý.

Aj ja si to myslim, je mnoho lekarov, no nie kazdy je taky dobry, ako pan Kajaba. Som s nim velmi spokojna a za nic by som nemenila, o svoje pacientky sa stara, zasmeje sa, vsetko vysvetli, je trpezlivy a lieci, nikdy nic nenechava na nahodu.

Je tento lekar aj porodnik? Alebo Vas odporuci, kde by ste mali rodit?

Ja som dnes bola u neho prvy krat, dala som sa preradit od doktorky, ktora ma ordinaciu hned vedla. Odchadzala som od neho s tym najlepsim pocitom, neda sa to ani porovnat s mojou byvalou doktorkou. Vsetko mi vysvetli, dokladne a jemne vysetri, zasranduje. Nikdy pred tym som nemala taky pocit, ako som mala u neho, on sa naozaj o svoje pacientky stara a chce im pomoct.

Nie je to najlepsi zensky lekar, ale najlepsi lekar, aky ma vobec vysetroval. Jeho pristup je maximalne profesionalny, ale zaroven ludsky a fakt citlivy. Polieci nielen shushku, ale aj dusu - osobná súkromná záležitosť. Vela arogantnych “doktorov” si moze brat priklad, vela stastia a uspechov.

Nemala som predtým iného gynekológa, takže neviem posúdiť, ale som s ním strašne spokojná. Za tie 4 roky čo k nemu chodím, som nemala žiadne problémy. Až na to, že je k nemu počas ambulančných hodín vždy nával. :smiley: Určite by som ho nevymenila. Aj sestrička je skvelá.

Doktor Kajaba je ten najlepsi gynekolog a skvely clovek, keby na Slovensku boli lekari aspon s casti taki svedomiti, mili k pacientom a profesionalni svet by bol krajsi. Mam svoje skusenosti z gynekologmi, pred nim som chodila k dvom, bola to strata casu. Doktor Kajaba ma vyliečil a len jemu vdacime ze sa nam narodil zdravy syncek. Som s nim absolutne spokojna, nemenila by som a sestricka je poklad!

Mudr. Kajaba je uzasny lekar, empatia a profesionalita je to, co ho reprezentuje. Som stastna, ze konecne po zlych skusenostiach s gynekologiou, mam lekara, kde sa nemusim bat ist a ani hambit za niektore otazky. Prajem mu len to najlepsie…zasluzi si to. A dakujem aj sestricke za mily usmev, povzbudenie a prijemnu atmosferu, ktoru tam vytvaraju spolu.

MUDr. Kajaba je skvelý lekár a človek, akých je bohužial málo. Chodím k nemu už tretí rok a som u neho nadmieru spokojná. Má neskutočný prístup k pacientkam. Má dobre vybavenú ambulanciu robí aj ultrazvuk, neposiela nikam, ako som bola nútená pred tým. Neplatí sa u neho takmer za nič, čo je tiež fajn. Až na to čakanie, ale radšej si počkám a viem, že budem kvalitne vyšetrená. Má dve sestričky, jednu myslím na materskej, obe sú super, čo je tiež doležité, lebo už som zažila rozne. Som rada, že k nemu možem chodiť a rada ho odporúčam dalej, i keď ako som počula, že berie už len z rajóna. Som veľmi rada, že so to ešte stihla.

Náhodou som našla túto stránku. Keď som zbadala meno dr. Kajaba, okamžite som si otvorila diskusiu. Ďakujem všetkým prispievateľkám za pochvalné referencie. Chodím k nemu aj s dcérou a obe sme s ním maximálne spokojné.

S p. doktorom som veľmi spokojná, čo sa ale nedá povedať o jeho terajšej sestričke, ktorá je totálne neochotná. Sestrička, ktorá tam bola predtým bola neuveriteľné ochotná a mala skvelý prístup k pacientkam. Som z toho veľmi sklamaná, nakoľko je p. doktor naozaj úžasný lekár.

zmenil sestricku? ved tam bola naposledy taka zlata - ta isla na matersku a po nej tiez hrozne mila taka ciernovlasa…

ľahko sa kritizujú iní,však?

Mám pocit, že tu nikto nekritizuje, toto je diskusné fórum, kde môže každý vyjadriť, svoj názor…

to iste…

Prave som sa dočítala, že p. doktor ma novú sestričku. Super konečne tam nebudem musieť chodiť s malou dušičkou, kvôli tej “užasnej sestričke”, čo tam bola predtým. Gratulujem k tomuto kroku p. doktor. A pre všetky závistlive osoby, p. doktor si tu určite nerobí sám reklamu, myslím, že to nemá za potrebu sa tu vychvalovať.