MUDr. Kajaba Jozef - gynekológ

gynekológia

(Petra) #1

Dobry den, chcela by som sa spytat na nazor ohladne doktora Kajabu. Ake mate skusenosti? Ma v ordinacii ultrazvuk alebo posiela inam? Dakujem.

(Katka) #2

Ahojte, MUDr. Kajaba je naozaj super, so vsetkymi pozitivnymi ohlasmi suhlasim. Ja som sa dala preradit od svojej byvalej gynekologicky prave k nemu. A bol to asi osud, je uplne fantasticky, som s nim nadmieru spokojna, vo vsetkom mi poradi a pomoze a dokladne ma vysetri, mozem sa ho spytat uplne na cokolvek. Chova sa velmi dobre k svojim pacientkam a navyse je to fakt fesak. A ma aj super sestricku, je velmi mila. Dakujem za vsetky rady, velmi mi pomohli.

(Marta) #3

Ahojte, takze vsetci len pisu naj o lekarovi, podla mna je nervozny typ, ale celkom normal, ziadny vynimocny.

(Kristína) #4

Dr. Kajaba je dobry lekar, nie su s nim ziadne problemy. Chodila som aj ku Gerulovi (ten tam bol pred nim, ale nebol taky dobry). Kedysi sa u Kajabu necakalo, teraz posledne 4 mesiace to vyzera tak, ze vzdy, ked som objednana, pridem presne a cakam tam vzdy 2 hodiny. Som v 7. mom mesiaci tehotenstva, takze niekedy to nie je moc prijemne tam dychcat a prevalovat sa na stolicke. Preto, ked chcete byt rychlo vybavene, tak sa hlaste inam.

(danda) #5

Keby mali všetci lekári prístup k pacietom taký ako Dr. Kajaba, nebolo by nespokojných pacientov. Tým nechcem znehodnocovať prácu iných doktorov, poznám ich veľa a sú tiež vynikajúci, ale stretla som sa aj s veľmi negatívnymi doktormi asi ako každý.

(katka) #6

Aj ja si to myslim, je mnoho lekarov, no nie kazdy je taky dobry, ako pan Kajaba. Som s nim velmi spokojna a za nic by som nemenila, o svoje pacientky sa stara, zasmeje sa, vsetko vysvetli, je trpezlivy a lieci, nikdy nic nenechava na nahodu.

(repi) #7

Je tento lekar aj porodnik? Alebo Vas odporuci, kde by ste mali rodit?

(Lucia) #8

Ja som dnes bola u neho prvy krat, dala som sa preradit od doktorky, ktora ma ordinaciu hned vedla. Odchadzala som od neho s tym najlepsim pocitom, neda sa to ani porovnat s mojou byvalou doktorkou. Vsetko mi vysvetli, dokladne a jemne vysetri, zasranduje. Nikdy pred tym som nemala taky pocit, ako som mala u neho, on sa naozaj o svoje pacientky stara a chce im pomoct.

(milda) #9

Nie je to najlepsi zensky lekar, ale najlepsi lekar, aky ma vobec vysetroval. Jeho pristup je maximalne profesionalny, ale zaroven ludsky a fakt citlivy. Polieci nielen shushku, ale aj dusu - osobná súkromná záležitosť. Vela arogantnych “doktorov” si moze brat priklad, vela stastia a uspechov.

(Lenka) #10

Nemala som predtým iného gynekológa, takže neviem posúdiť, ale som s ním strašne spokojná. Za tie 4 roky čo k nemu chodím, som nemala žiadne problémy. Až na to, že je k nemu počas ambulančných hodín vždy nával. :smiley: Určite by som ho nevymenila. Aj sestrička je skvelá.

(ivi) #11

Doktor Kajaba je ten najlepsi gynekolog a skvely clovek, keby na Slovensku boli lekari aspon s casti taki svedomiti, mili k pacientom a profesionalni svet by bol krajsi. Mam svoje skusenosti z gynekologmi, pred nim som chodila k dvom, bola to strata casu. Doktor Kajaba ma vyliečil a len jemu vdacime ze sa nam narodil zdravy syncek. Som s nim absolutne spokojna, nemenila by som a sestricka je poklad!

(Katka) #12

Mudr. Kajaba je uzasny lekar, empatia a profesionalita je to, co ho reprezentuje. Som stastna, ze konecne po zlych skusenostiach s gynekologiou, mam lekara, kde sa nemusim bat ist a ani hambit za niektore otazky. Prajem mu len to najlepsie…zasluzi si to. A dakujem aj sestricke za mily usmev, povzbudenie a prijemnu atmosferu, ktoru tam vytvaraju spolu.

( sylva) #13

MUDr. Kajaba je skvelý lekár a človek, akých je bohužial málo. Chodím k nemu už tretí rok a som u neho nadmieru spokojná. Má neskutočný prístup k pacientkam. Má dobre vybavenú ambulanciu robí aj ultrazvuk, neposiela nikam, ako som bola nútená pred tým. Neplatí sa u neho takmer za nič, čo je tiež fajn. Až na to čakanie, ale radšej si počkám a viem, že budem kvalitne vyšetrená. Má dve sestričky, jednu myslím na materskej, obe sú super, čo je tiež doležité, lebo už som zažila rozne. Som rada, že k nemu možem chodiť a rada ho odporúčam dalej, i keď ako som počula, že berie už len z rajóna. Som veľmi rada, že so to ešte stihla.

(Matka a dcéra) #14

Náhodou som našla túto stránku. Keď som zbadala meno dr. Kajaba, okamžite som si otvorila diskusiu. Ďakujem všetkým prispievateľkám za pochvalné referencie. Chodím k nemu aj s dcérou a obe sme s ním maximálne spokojné.

(java) #15

S p. doktorom som veľmi spokojná, čo sa ale nedá povedať o jeho terajšej sestričke, ktorá je totálne neochotná. Sestrička, ktorá tam bola predtým bola neuveriteľné ochotná a mala skvelý prístup k pacientkam. Som z toho veľmi sklamaná, nakoľko je p. doktor naozaj úžasný lekár.

(f) #16

zmenil sestricku? ved tam bola naposledy taka zlata - ta isla na matersku a po nej tiez hrozne mila taka ciernovlasa…

(saska) #17

ľahko sa kritizujú iní,však?

(java) #18

Mám pocit, že tu nikto nekritizuje, toto je diskusné fórum, kde môže každý vyjadriť, svoj názor…

(saska) #19

to iste…

(sj) #20

Prave som sa dočítala, že p. doktor ma novú sestričku. Super konečne tam nebudem musieť chodiť s malou dušičkou, kvôli tej “užasnej sestričke”, čo tam bola predtým. Gratulujem k tomuto kroku p. doktor. A pre všetky závistlive osoby, p. doktor si tu určite nerobí sám reklamu, myslím, že to nemá za potrebu sa tu vychvalovať.