MUDr. Kajaba Jozef - gynekológ

Pan doktor je skutocne super odbornik, mozem to len potvrdit, aj ked je pravdou, ze tych pacientiek ma hrozne vela. Navyse ma aj super sestricku - tu tmavovlasku, na ktoru sa neda povedat ziadne zle slovo. Spolu tvoria super team. Na sestricku nedam dopustit, taky ustretovy pristup vidite malokde. Ak sa niekomu nepaci pristup jedneho alebo druheho, alebo ho odradzaju tie dlhe cakacie doby kvoli mnozstvu pacientiek, nech klope na ine dvere.

Pan doktor Kajaba je naozaj skvely a urcite si nerobi reklamu sam, je to uzasny doktor aj clovek a da sa nanho spolahnut, ze vzdy pomoze a nikdy nic nezanedba.

MUDr. Kajaba - na dnešnú dobu až neskutočný! Úžasne ukľudňujúci prístup k pacientke a hlavne precízny odborník! Kapacita po každej stránke!

Po prečítaní týchto všetkých príspevkov na dobrého gynekológa som sa rozhodla ísť osobne sa popýtať, či pán Mudr. Kajaba berie nové pacientky ale žiaľ, nebolo mi umožnené zistiť, či pán Mudr Kajaba je naozaj dobrý gynekológ, pretože aké bolo moje sklamanie, ked o tom, či budem jeho pacientkou rozhodla sestrička medzi dverami a ani sa neobťažovala sa ho ísť opýtať, či by ma zobral. Milá sestrička, keď to takto budete robiť i naďalej, pán Mudr. Kajaba, hoci je dobrý gynekológ, nebude mať žiadne pacientky. Nuž teraz skúšam hľadať druhého dobrého gynekológa.

Ahoj, ja som s MUDr. Kajabom spokojná, je precízny a ohľaduplný. Trochu ma občas odradila jeho sestrička, ale aj napriek ráznosti bola vždy slušná. Má veľa pacientok, tak to riešim objednaním vopred, kedysi sa za to platilo, teraz neviem, ale onedlho zistím. Zatiaľ najlepší gynekológ zo 4, ktorých som v živote mala. Marta

Možem iba súhlasiť s Vami, milé neznáme. Som pacientkou pána doktora Kajabu od 2004. Ak raz z BA odídem, som si istá, že to bude jediná vec, ktorú budem zo srdca ľutovať, že budem musieť sa s ním rozlúčiť. Skutočne som nemala do činenia za mojich 38 rokov s lekárom / gynekológom takej kvality, akú on predstavuje. Kiežby každý lekár bol minimálne takým skvelým odborníkom a empatickým človekom, ako je on! Neskutočne si Vás vážim, pán doktor.

Dobry den, ano je spolahlivy a mily ako clovek, ako odbornik neposudim, nakolko nemam ziadne vazne gyn problemy a na beznu prevenciu a vysetrenia suvisiace s povinnou kontrolou a vypisanie listka na mamograf ci sonografiu prsnikov po 50 r veku zeny, je uplne normalna a bezna vec, co urobi kazdy gynokolog. e pravda, ze si zasluzi pochvalu co sa tyka ludskosti a prijemneho postoja k pacienke, inak sestricky su tam otrasne, ako pise tu nejaka pacienka, ze vybavuje medzi dverami to, co spada do kompetencie lekara a nie sestry, to by sa mohlo zlepsit aj tie poradia, kto je koho znamy a predpisy tabletiek a pod, potom moze obycajna zena tam cakat aj do … napr porodu, vela prijemnych dni zelam a dr kajabovi vela zdravia a sil a optimizmu. Dadka

Ja som pacientkou pána doktora Kajabu odkedy do Karlovej Vsi prišiel a som mimoriadne spokojná. Poniektoré dámy tu všetko spochybňujú a podozrievajú nás tu z reklamných úmyslov. Chyba. On je fakt taký dobrý. Skvelý prístup, vyšetrenie, veľmi jemné ruky, skvelý chlap. Tuším keby nebol ženatý, tak ho začnem loviť.

K Dr. Kajabovi som sa dostala na odporucenie kamaratky asi pred 4 rokmi a nedam na neho dopustit. Tym, ze je dosledny a nepodcenuje, ked sa mu nieco nepozdava, tak vcas ma poslal aj na NOU na Klenovu, kde ma aj hospitalizovali a robili konizaciu. Nastastie rakovina krcka sa nepotvrdila, ale chodim k nemu na konrolu pravidelne a bez stresov. Radsej si odsedim v cakarni dlhsiu radu, ked viem, ze ma vnutri caka ludsky prijemny pristup. Neviem kolko lekarov by pri tom mnozstve pacientek robilo aj nadcas a s usmevom. Pred 2r som k nemu dotiahla aj maminu. Odporucam!

Som s pánom doktorom naozaj veľmi spokojná. Je to veľmi svedomitý lekár, dobrý odborník a príjemný človek. Škoda, že nemá šťastie na sestričku rovnakých kvalít, chcelo by to trochu staršiu žoviálnejšiu sestričku s tromi rukami, napríklad takú aká sedí u doktorky Vaverkovej, alebo ako je jeho mamička.

No, čítam tu veľmi zaujímavé príspevky a ja osobne tiež chodím k doktorovi Kajabovi a s lepším doktorom som sa ani nestretla. A to že sa mu tu robí reklama, tak ak si dámi všimnete tak hore sa pýta jedna pani na názory o doktorovi tak ako by sa mu to mala robiť reklama? Ale aj tak je to veľmi dobrý doktor, ba priam najlepší.

Dr Kajaba je najlepší lekár akého som mala kedy možnosť stretnúť!Nebyť jeho nikdy nie som tehotná. Ďakujeme mu z celého srdca za pomoc!

Doktor Kajaba je ten najlepsi lekar, akeho si len mozete priat. Je zodpovedny, velmi prijemny a mozete mu doverovat uplne vo vsetkom. Mala som velke problemy pred dvoma rokmi a predsa mi pomohol, kde uz iny lekari boli uplne bezradni. Takze jedno velke dakujem! A ano, v ordinacii ma aj ultrazvuk.

Ahojte baby, tak teraz som velmi milo prekvapena, ze tolko pacientok je s panom Kajabom spokojnych. Je to vynikajuci odbornik a mily clovek. Ja osobne uz som k nemu odporucila vsetky svoje kamaratky, a ktore ho vyskusali nelutuju a siria to dalej, pan doktor nepotrebuje ziadnu reklamu, tu mu robime my, ked ho odporucujeme dalej. Momentalne tu mam kamaratku zo zahranicia a v jednom prispevku som sa docitala, ze uz neberie novych pacientov, vie mi to prosim vas este niekto potvrdit? Dakujem.

Sona, keďže je pán doktor naozaj taký dobrý, tak má už veľa pacientiek, takže už neberie nové - bola som niekoľkokrát svedkom odmietnutia. Ale môže to byť individuálne. Treba zistiť osobne. Ja tam chodím ako na klavír až z Petržky od jakživa a chodím tam rada - žiadna nervozita (aj keď je tam šóra ako na chleba), pán doktor je precízny, hneď robí všetky vyšetrenia, nečaká na nič, nevysmeje ma nech mám hoc aj banálny problém. Chová sa príjemne, ľudsky a profesionálne. Tiež mu síce niekedy nerozumiem, lebo na to ako mu tam hučia všetky prístroje, hovorí potichšie, ale čo už. Týmto by som mu chcela poďakovať za jeho starostlivosť a zároveň chcem poďakovať aj jeho mamine - že je vždy ochotná odobrať mi krv a že je to na prvý šup, aj keď je z iného oddelenia :slight_smile: Ďakujem! Želám všetkým, ktorí si myslia, že ide o osobnú reklamu, aby raz zažili skúsenosť s takým dobrým doktorom a tiež ho budú chváliť.

Ano, je to pravda, neberie nove pacientky, bohuzial, lebo by som vsetkym zenam dopriala takeho gynekologa ako je on, je skvely.

Ja som s panom doktorom nadmieru spokojna! Mily, profesionalny a k tomu aj sympatak! Som velmi vdacna, ze som sa k nemu dostala a to uplnou nahodickou (pred styrmi rokmi, ked este prijimal nove pacientky) za cias, ked som prisla do BA. Nelutujem a nemenila by som! Pan doktor prajem Vam vsetko dobre a nech Vas aj my pacientky posluchame :slight_smile:

Ahoj hezula, pozeram, ze chodis k p. dr. Kajabovi z Petrzalky. Ja som teraz tahu, viem, ze neberie nove pacientky, ale chcela by som sa spytat, ci nevies, ci nahodou nema zmluvu s nemocnicou Antolska, teda, ci sa da zazmluvnit ako porodnik, ak by som chcela rodit na Antolskej?

Zdravim vas, vcera som bola prvykrat u pana doktora Kajabu a musim povedat, ze som nadmieru spokojna. Profesionalny, trpezlivy, precizny a nadmieru slusny a ludsky pristup, ziadne arogantne spravanie, s akym som sa stretla doteraz. Svoju spokojnost budem rada posuvat dalej a takehoto lekara si podla mna zasluzi kazda zena. Odporucam!

No tak na jeho profesionalitu sa nemôžem sťažovať, ale je tu prechválený, Kajaba je doktor v pohode, ale je taký tichý, od fešáka má teda ďaleko, a jeho sestrička - neviem, koho tam má teraz, ale tá stará vedela byť pekná…