MUDr. Kajaba Jozef - gynekológ

Mudr. Kajaba je vynikajúci gynekológ. Aj odborne, aj ľudsky. Chodím k nemu síce len 6 mesiacov, no za ten čas ma presvedčil o svojich kvalitách niekoľkokrát. Mám problémové tehotenstvo a len vďaka nemu sa nám to darí zvládať zatiaľ veľmi dobre. Precízny, rýchly v rozhodovaní, jemný pri vyšetrení, všetko sám vysvetlí, proste vidieť, že mu na pacientkach záleží. A najmä sa vyzná v svojom obore. Ultrazvuk má. Môžem ho len odporučiť.

Nebudem opakovat, co je uz napisane. Aj napriek tomu, ze medzicasom byvam mimo Bratislavy, nevaham sadnut do auta a ist 30 km do Karlovky.
Ja to vnimam asi tak, ze tie, ktore sme zazili ponizovanie predoslym doktorom, dostali sme Mudr. Kajabu za odmenu…

Neviete ci uz neberie nove pacientky? Dakujem.

Pan doktor je najlepsi gynekolog, akeho som kedy mala a som rada, ze ma vzal k sebe keby boli vsetci lekari taki ako on, tak by nase zdravotnictvo vyzeralo uplne inak a ano ma u seba aj ultrazvuk, neposiela pacientky nikam pokial to nie je nutne.

K doktorovi Kajabovi chodím odkedy je v Karlovke a som s ním nadmieru spokojná. Milý, príjemný, precízny, spoľahlivý, ochotný. Odporúčam všetkým dievčatám, ženám, slečnám :slight_smile:

Citam, ze mnohi su s panom doktorom Kajabom nadmieru spokojny, je to nestatna ambulancia, tak ak sa smiem spytat, kolko berie na rok? Teda rocny poplatok? Cennik neviem najst na internete. Dakujem

Dobre prstuje. Fakt perfektný.

No comment… toto je najlepsi gynekolog v Ba. odporucam vsetkymi 10.

Jasne, ze ma aj ultrazvuk.

Nie on je na kramaroch

Dobrý deň Liana… hľadáte dobrého gynekológa v Ba ja tiež… Mudr. Kajaba neberie… neviete mi prosím niekoho poradiť… potrebovala by som počuť názor druhého lekára pred dosť radikálnou operáciou. Ďakujem.

Najlepší lekár!

Nedá mi nepochváliť ho. Je to odborní, človek s veľmi ľudským prístupom, vysvetlí, poradí, odporučí. Jemný pri vyšetreniach a dáva veľký pozor aby nič nezanedbal. Keď som prišla do BA mala som veľké bolesti a lekárko úplne mimo BA. Išla som tam a zhodou okolností akurát išiel na obed. Keď videl aká som ubolená povedal ze urýchli obed a pozrie sa na mňa. Vrátil sa po 10-tich minútach. Bola som v šoku ! Hneď ma vyšetril a odvtedy som jeho pacientka. Už to je cca 10 rokov. Už som aj porodila a z jeho starostlivosťou o mňa aj malú som bola nadmieru spokojná. Fotky mám z každého UZV, zbytočne ma nestresoval s váhou, že keď mi chutí :slight_smile: Keby sa dal naklonovať, tak v BA skončí na podpore veeeeľa gynekológov :wink:

Sestrička ma informovala, že neberie nové pacientky, ktoré nie sú z jeho obvodu… Dosť veľká škoda. Presťahujem sa o pár ulíc…