MUDR. Táborský

Má niekto skúsenosti s tymto p. doktorom ?

Ahoj XY, ak myslis MUDr. Taborskeho (gynekolog v Poddunajskych Biskupiciach) ja som bola u neho zatial iba raz, na 1. prehliadke. Prehlasila som sa k nemu po prestahovani do BA. Odporucila mi ho moja plucna lekarka, lebo som astmaticka a on ma s tym skusenosti (tehotenstvo pacientok s plucnymi chorobami). Bol v pohode, mily, zda sa mi byt odbornik, co som sa ho popytala na nejake odborne informacie. Zatial viac skusenosti nemam, dojem po prehliadke bol dobry.

Ahoj! K MUDr. Táborskému chodím pravidelne už niekoľko rokov, som spokojná.

Ahojte, chcela by som sa spýtať na MUDr. Táborského v Biskupiciach. Chcem zmeniť gynekológa a zvažujem, že sa podľa obvodu prihlásim k nemu. Aké s ním máte skúsenosti? Aký má prístup? Ako je na tom po odbornej stránke? Myslíte, že je ok?

Ahoj,
K MUDr. Taborskemu tiez uz chodim dlhe roky, je to velky profesional, ale nema problem s pacientkou zartovat. Ma z neho vzdy pocit ze vyciti, aku ma zena naladu - ze ci chce skor zabavny, alebo profesionalny pristup. Nikdy nepovie nic negativne,aj ked ja som pacientka ktora je dost zvedava. Je velmi ustretovy - proste super doktor

ahojte! ja osobne chodim k nemu od mojho druheho tehotenstva s druhou dcerou, ktora ma teraz 16 rokov. Chodi k nemu aj moja starsia dcera. obe sme s jeho ludskym aj profesionalnym pristupom nadmieru spokojne! vrelo odporucam

Ahojte, plne súhlasím s názorom, že p.MUDr.Táborský je jeden perfektný gynekológ po profesionálnej aj ľudskej stránke. Do tejto ambulancie chodím už roky, ešte keď tam ordinoval p.prof.Vierik a zostala som tam aj keď on odišiel a prišiel p.MUDr.Táborský a som veľmi šťastná a vďačná, že mám takého gynekológa. Je to skutočne lekár, ktorý má perfektný prístup k pacientke a dokonale si vie získať jej dôveru. Akýkoľvek problém či prípadný zákrok dokáže pacientke vysvetliť do detailov a tým ju pripraviť na to aj po psychickej stránke. Ja osobne som tiež k nemu priviedla aj dcérku a aj ona je veľmi spokojná. Odporúčam s dôverou !

s MUDr. Táborským som nadmieru spokojná a nikdy by som nemenila, má nesmierne úžasný prístup, všetko vysvetlí, je SUPER

Ahoj. K MUDr. Taborskemu som nastupila pocas mojho prveho tehotenstva. Predtym som bola u MUDr. Matiasovskej. Ona bola asi najhorsia doktorka, s akou som sa v mojom zivote stretla. Bezdovodne ma hned na prvej kontrole vystrasila vyhlasenim, ze budem mat rizikove tehotenstvo a urcite budem rodit cisarskym rezom, lebo mam uzku panvu. Nic menej, nic viac. Potom som presla k MUDr. Taborskemu, kam chodi polovica mojej rodiny a nemozem povedat jedno krive slovo. Perfektny profesionalny pristup, aj ked ma plnu cakaren je ochotny odpovedat na akekolvek otazky, vsetko zrozumitelne vysvetli, proste lekar na pohladanie. ODPORUCAM!!!

MUDr. Dušan Táborský je lekár ako má byť… Je to fakt vzorový lekár, ktorý je vo svojom odbore fakt profesionálny. Ja k nemu chodím od roku 1998. Chodím na pravidelné prehliadky, a staral sa o mňa počas mojich dvoch tehotenstiev, dokonca svoju prvú dcéru som rodila pri jeho prítomnosti ešte v nemocnici v PB( čo bolo fakt super ). Je veľmi ústretový, všetko vie pekne a ochotne vysvetliť. No a ohľadne samotného vyšetrenia týka( čo nie je pre ženy zväčša príjemný pocit ) je veľmi jemný, až si pacientka ani nevšimne že ju vyšetril. Veľmi odporúčam. Ja by som osobne nemenila…

Je to ludsky chapavy lekar.Odporučam!!!Laura Len chod.Ja k nemu chodim.Je mili ustretovy.

Je to ludsky chapavy lekar.Odporučam!!!Laura Len chod.Ja k nemu chodim.Je mili ustretovy.

Je to ludsky chapavy lekar.Odporučam!!!Laura Len chod.Ja k nemu chodim.Je mili ustretovy.

K MUDr.Táborskému som začala chodiť pred rokom.Som veľmi spokojná.Začala chodiť k nemu aj moja mamička a dokonca moja 11 ročná dcéra bola so mnou na konzultácií a vystihla to presne a krásne citujem: “Mami,ten p.doktor je ako zo seriálu - Ordinácia v ružovej záhrade”.Naozaj je chápavý,vysvetlí a nemusí sa pacientka hanbiť opýtať sa na čokoľvek.Odporúčam veľmi dobrý lekár

dr.Táborský je môj anjel strážny môj náročný pôrod zvládol skvelo a ja som mu vďačná za všetko ,pretože je pravda, je to výborný lekár a nesmierne dobrý človek. Už som ho odporúčala viacerým mojim kamarátkam a zatiaľ je každá spokojná, tak ako aj ja.

je to uzasny lekar, pri ktorom nemate pocit, ze ho obtazujete alebo zdrziavate.vsetko vysvetli, posranduje, perfektny je a je skoda, ze sa zrusila porodnica v PB , rodila som tam a citila som sa tam fantasticky. aj co sa tyka sestriciek aj lekarov.

P. doktor Taborsky, je skvely gynekolog…nedavno som mala problemy a musela som ist o nemocnice ihned po doktore. Pan doktor mi dal na seba osobne cislo, aby som mu zavolala ked mi uplne upresnia diagnozu, vobec ho to neobtazovalo. Vralo odporucam…

kamaratka u neho rodila aj k nemu chodi, ej s nim velmi spokojna, pochvalovala si ho :slight_smile:

neviete niekto či sa už vratil Do svojej amb. ?

S MUDr. Táborským som spokojná veľmi, chodím k nemu niekoľko rokov nielen ja, ale aj moje 2 dcéry.Bol pri pôrode mojim 3 vnukom, mňa operoval. Môžem len odporúčať, veľmi ústretový,odborník na profesionálnej úrovni,odporúčam s dôverou, je to PÁN DOKTOR.