MUDR. Táborský

(xy) #1

Má niekto skúsenosti s tymto p. doktorom ?

(drobec) #2

Ahoj XY, ak myslis MUDr. Taborskeho (gynekolog v Poddunajskych Biskupiciach) ja som bola u neho zatial iba raz, na 1. prehliadke. Prehlasila som sa k nemu po prestahovani do BA. Odporucila mi ho moja plucna lekarka, lebo som astmaticka a on ma s tym skusenosti (tehotenstvo pacientok s plucnymi chorobami). Bol v pohode, mily, zda sa mi byt odbornik, co som sa ho popytala na nejake odborne informacie. Zatial viac skusenosti nemam, dojem po prehliadke bol dobry.

(ina) #3

Ahoj! K MUDr. Táborskému chodím pravidelne už niekoľko rokov, som spokojná.

(laura) #4

Ahojte, chcela by som sa spýtať na MUDr. Táborského v Biskupiciach. Chcem zmeniť gynekológa a zvažujem, že sa podľa obvodu prihlásim k nemu. Aké s ním máte skúsenosti? Aký má prístup? Ako je na tom po odbornej stránke? Myslíte, že je ok?

(Chrenik) #5

Ahoj,
K MUDr. Taborskemu tiez uz chodim dlhe roky, je to velky profesional, ale nema problem s pacientkou zartovat. Ma z neho vzdy pocit ze vyciti, aku ma zena naladu - ze ci chce skor zabavny, alebo profesionalny pristup. Nikdy nepovie nic negativne,aj ked ja som pacientka ktora je dost zvedava. Je velmi ustretovy - proste super doktor

(Karin) #6

ahojte! ja osobne chodim k nemu od mojho druheho tehotenstva s druhou dcerou, ktora ma teraz 16 rokov. Chodi k nemu aj moja starsia dcera. obe sme s jeho ludskym aj profesionalnym pristupom nadmieru spokojne! vrelo odporucam

(Zuzana) #7

Ahojte, plne súhlasím s názorom, že p.MUDr.Táborský je jeden perfektný gynekológ po profesionálnej aj ľudskej stránke. Do tejto ambulancie chodím už roky, ešte keď tam ordinoval p.prof.Vierik a zostala som tam aj keď on odišiel a prišiel p.MUDr.Táborský a som veľmi šťastná a vďačná, že mám takého gynekológa. Je to skutočne lekár, ktorý má perfektný prístup k pacientke a dokonale si vie získať jej dôveru. Akýkoľvek problém či prípadný zákrok dokáže pacientke vysvetliť do detailov a tým ju pripraviť na to aj po psychickej stránke. Ja osobne som tiež k nemu priviedla aj dcérku a aj ona je veľmi spokojná. Odporúčam s dôverou !

(kukumbergová) #8

s MUDr. Táborským som nadmieru spokojná a nikdy by som nemenila, má nesmierne úžasný prístup, všetko vysvetlí, je SUPER

(Lucia) #9

Ahoj. K MUDr. Taborskemu som nastupila pocas mojho prveho tehotenstva. Predtym som bola u MUDr. Matiasovskej. Ona bola asi najhorsia doktorka, s akou som sa v mojom zivote stretla. Bezdovodne ma hned na prvej kontrole vystrasila vyhlasenim, ze budem mat rizikove tehotenstvo a urcite budem rodit cisarskym rezom, lebo mam uzku panvu. Nic menej, nic viac. Potom som presla k MUDr. Taborskemu, kam chodi polovica mojej rodiny a nemozem povedat jedno krive slovo. Perfektny profesionalny pristup, aj ked ma plnu cakaren je ochotny odpovedat na akekolvek otazky, vsetko zrozumitelne vysvetli, proste lekar na pohladanie. ODPORUCAM!!!

(Erika) #10

MUDr. Dušan Táborský je lekár ako má byť… Je to fakt vzorový lekár, ktorý je vo svojom odbore fakt profesionálny. Ja k nemu chodím od roku 1998. Chodím na pravidelné prehliadky, a staral sa o mňa počas mojich dvoch tehotenstiev, dokonca svoju prvú dcéru som rodila pri jeho prítomnosti ešte v nemocnici v PB( čo bolo fakt super ). Je veľmi ústretový, všetko vie pekne a ochotne vysvetliť. No a ohľadne samotného vyšetrenia týka( čo nie je pre ženy zväčša príjemný pocit ) je veľmi jemný, až si pacientka ani nevšimne že ju vyšetril. Veľmi odporúčam. Ja by som osobne nemenila…

(martina) #11

Je to ludsky chapavy lekar.Odporučam!!!Laura Len chod.Ja k nemu chodim.Je mili ustretovy.

(martina) #12

Je to ludsky chapavy lekar.Odporučam!!!Laura Len chod.Ja k nemu chodim.Je mili ustretovy.

(martina) #13

(Simona Maderičová) #14

K MUDr.Táborskému som začala chodiť pred rokom.Som veľmi spokojná.Začala chodiť k nemu aj moja mamička a dokonca moja 11 ročná dcéra bola so mnou na konzultácií a vystihla to presne a krásne citujem: “Mami,ten p.doktor je ako zo seriálu - Ordinácia v ružovej záhrade”.Naozaj je chápavý,vysvetlí a nemusí sa pacientka hanbiť opýtať sa na čokoľvek.Odporúčam veľmi dobrý lekár

(gabriela) #15

dr.Táborský je môj anjel strážny môj náročný pôrod zvládol skvelo a ja som mu vďačná za všetko ,pretože je pravda, je to výborný lekár a nesmierne dobrý človek. Už som ho odporúčala viacerým mojim kamarátkam a zatiaľ je každá spokojná, tak ako aj ja.

(Andrea) #16

je to uzasny lekar, pri ktorom nemate pocit, ze ho obtazujete alebo zdrziavate.vsetko vysvetli, posranduje, perfektny je a je skoda, ze sa zrusila porodnica v PB , rodila som tam a citila som sa tam fantasticky. aj co sa tyka sestriciek aj lekarov.

(Kiksonko) #17

P. doktor Taborsky, je skvely gynekolog…nedavno som mala problemy a musela som ist o nemocnice ihned po doktore. Pan doktor mi dal na seba osobne cislo, aby som mu zavolala ked mi uplne upresnia diagnozu, vobec ho to neobtazovalo. Vralo odporucam…

(sisa) #18

kamaratka u neho rodila aj k nemu chodi, ej s nim velmi spokojna, pochvalovala si ho :slight_smile:

(Eva) #19

neviete niekto či sa už vratil Do svojej amb. ?

(Mária Masárová) #20

S MUDr. Táborským som spokojná veľmi, chodím k nemu niekoľko rokov nielen ja, ale aj moje 2 dcéry.Bol pri pôrode mojim 3 vnukom, mňa operoval. Môžem len odporúčať, veľmi ústretový,odborník na profesionálnej úrovni,odporúčam s dôverou, je to PÁN DOKTOR.