MUDR. Táborský

Mozem len odporucit, fak je to doktor ku ktoremu chodim rada.

S MUDR. Táborským som bola aj ja veľmi spokojná, rodila som uňho v Podunajských Biskupiciach. Odkedy zrušili pôrodnicu, nemám naňho kontakt. Nevie mi niekto poradiť kde má teraz ordináciu? Ďakujem

Môžem len vrelo odporúčať. To čo nespoznali na sone traja gynekológovia, on nezaváhal ani na chvíľku. Takže okrem ľudského prístupu je aj skvelý odborník na sono.

ordinuje na ul.Učitelska 20 v Ba. Tel.02/45243461, 0911 487 732

ak mysliš na učitelskej ulici tak ano.

Tiez sa pridavam k spokojnym pacientkam. Nemohla som otehotniet a vdaka liecbe Mudr. Taborskeho sa nam to podarilo, mam dve krasne dcery. Chodim k nemu uz asi 13 rokov, som velmi spokojna. Dakujem a vrelo doporucujem :))

Ahojte, prave sa rozhodujem ci pojdem k panovi doktorovi Táborskému, citam ze je super doktor. Vie mi niekto povedat ci ma v ambulancii aj ultrazvuk?
Dakujem

no čítam tu samé chvály ale počula som o nom aj negatívne info tak neviem

Prosim ta, mohla by si konkretizovat co presne negativne si pocula? Tiez zvazujem, ze k nemu pojdem, lebo si hladam gynekologa v BA a neviem sa rozhodnut. Dakujem

Ultrazvuk v ambulancii ma.

Prosim vas, ako je to s cenami u MUDr. Taborskeho? Rada by som sa k nemu prihlasila, ale bojim sa, aby som na to vobec mala. Viem, ze niektori gynekologovia su dost drahi. dakujem za info

Prosim o informaciu, ako je to s cenami u dr. Taborskeho. Dakujem

Je uzasny, vrelo odporucam. Dokonca mi zistil ultrazvukom, ze mam zapal tenkeho creva, co nieje jeho odbor a velmi mi pomohol.

Viete, prosim kolko sa u neho plati na konkretnu hodinu, ked som objednana?

Ja tiež chodím k doktorovi Táborskému, som s ním veľmi spokojná. Čo sa týka objednania na čas, tak za to sa platí 5 €. Čas pre objednaných pacientov je vyhradený od 7:00 - 10:00. Ostatné ceny sú tiež fajn, takže nepatrí k tým najdrahsím.

Ahojte, citala som vyssie, tiez k nemu chodim, lebo mi ho odporucali a bola som vzdy spokojna. Teraz som tehotna (prvykrat) a chcem sa spytat, viete mi povedat, ci sa napr. za ultrazvuk u neho (ale aj u inych doktorov) plati? Ci dokaze urobit aj fotku z ultrazvuku a co to stoji? A ci pripadne pustia aj mojho partnera do ambulancie, ked bude robit ultrazvuk? Dakujem.

A este cosi, robi aj 3D ultrazvuk? A da sa stale dohodnut aj ako porodnik? Ak ano, v ktorej klinike?

Pán doktor Táborský je podľa mňa super doktor a odborník. Mám s ním zatiaľ iba dobré skúsenosti. Len mi vadí, že sa tam niekedy neviem dovolať aj 3 dni, čo mi to nikto nezdvíha. Ale inak fajn.

Ahoj, na internete som našla fórum ohľadom pána Dr. Táborskeho / gyneklog / hľadám totiž dobreho gynekológa a chcem sa spýtať, aký je? Ako starý je tento pán doktor? Ďakujem ti za odpoveď.

Dobry den! Rada by som sa podelila s mojou skusenostou. Doteraz som s doktorom mala len dobre skusenosti, a ked som ho odporucila aj mojej kamaratke neverila som, ze k nej sa spraval nepekne. Ale dnes som to zazila na vlastnej kozi. Este takto na mna nikto doteraz z lekarov nezvysil hlas ako on. Vynadal mi, ze vraj co hladam u neho. S tym istym som sa stretla aj u urologa. S tazkostami ktore su gynekologicko-urologicke by som podla nich mala ist k usnemu? Som zdravotna sestra, co pan doktor takisto dobre vie, dokonca som mu to aj dnes vravela ale napriek tomu sa so mnou bavil ako s postihnutou. Nedovolil mi sa spytat ani na ine tazkosti, ktore som uz chcela davno riesit, lenze som sa k nim nemohla tristvrte roka objednat, lebo sestricka nedviha telefon. Poslednu dobu co som si u neho odsedela v cakarni som sa stretla len s negativami aj od ostatnych pacientiek. A ta dnesna skusenost ma prinutila k tomu, ze si zacnem hladat ineho lekara, ktory mi neda pocitit, ze som u neho navyse a zbytocne a ze ho neskutocne otravujem.