MUDR. Táborský

Ja tiez chodim k Dr. Taborskemu uz velmi dlho. Ale mam pocit, ze ma vela pacientiek a tym pada na kvalite - chodim nastastie len 1x rocne na preventivku, ale nema cas a asi ani chut odpovedat na otazky, po dvoch hodinach cakania ma odbil “vtipnymi” poznamkami a dovi dopo. A poplatok 7 eur za recept ma fakt dostal.

Po prečítaní týchto všetkých príspevkov mám obrovskú dilemu, mám či nemám sa k MUDr. Táborskému prehlásiť. Čo mi poradíte, čo by ste robili na mojom mieste? Ďakujem za odporúčania.

Ahoj, tiež som mala dilemu či mám prestúpiť po prečítaní tejto diskusie, ale nakoniec som to riskla a koncom decembra som bola prvýkrát u MUDr. Táborského na vstupnej preventívnej prehliadke. Myslím, že som urobila dobre, bola som spokojná. Jeho prístup mi vyhovoval, ambulancia je na úrovni. Mala som z neho pocit, že je dosť veľký pedant a to sa mi páčilo. Venoval sa mi dostatočne, vysvetlil mi všetko na čo som sa pýtala. Sestrička je milá, len nedvíha telefón :slight_smile: Takže mmôžem odporučiť.

V podstate suhlasim s tym, ze v poslednom case, akoby mal toho vela a je unaveny a niekedy to citit, je viac nervozny a nechce sa mu odpovedat. Niekedy je uplne v pohode a da sa s nim v klude porozpravat, poradi. Takze je to trosku o nahode, na aku naladu narazite, ale v podstate myslim, ze odbornik je dobry a celkom pedantny, len mu sem - tam nieco treba popripominat, ak chcete nieco navyse, ale zase ma vsade dobre kontakty. Ja som u neho od r. 2006. Co sa tyka sestricky, dobru skusenost mam, ked je zavolam neskor, skor ku koncu ordinacnych hodin, vtedy skor zdvihne.

Ahoj, nasla som tvoj prispevok na internete, ze chodis k panovi Dr. Taborskemu, aky bol ked si bola tehotna, kde si rodila? Ja sa 8 mes. snazim a zatial nic.

Ahoj, chodim k nemu odkedy nastupil po Mudr. Vierikovi. Odporucam ho vsetkym, nestretla som sa so ziadnym negativom, som spokojna, nemenila by som.

Tak som dnes po roku bola u Taborskeho, prisla som do cakarne 8.30 a cela stastna, ze budem na rade, ale od pol 10 do pol 12 som tam sedela, ked prijimal objednane tehotne pacientky, v rozpise mali, ze prijimaju tieto pacientky od 10-11 hod. Ale bolo pol 12 a prisli dalsie 3. Jedna pacientka sa rovna 15 minut, tak som odisla, doma som sa skoro rozplakala, pretoze mam akutny problem a nevedela som tam pockat.

Ja k nemu chodim od roku 1997 a som s nim velmi spokojna aj s pristupom aj kvalitou, skusenostami, vzdy mi poradil, pomohol, odrodil mi dvoch chlapcov. Je pravda, ze niekedy je taky brucoun, ale kto z nas nema horsie dni? Vsimla som si, ze ma strasne vela pacientiek a hlavne z tej lokality (take vselijake, ktore tam chodia ako pre rozky a tie mu zapratavaju najviac pracovneho casu. Najlepsie, ak si zaplatis presny termin a necakas.

Ahoj, ja tam idem druhy krat a neviem ako on ordinuje, ze kedy berie tehotne a kedy normalne pacientky, ktore idu na kontrolu.

Dr. Taborsky je super doktor. Je to moj treti gynekolog a konecne som velmi spokojna. Dlho som nemohla otehotniet, tak som ho mala doporuceneho. Pri nom sa nam to podarilo :slight_smile: ) ) Ja mam s nim len dobre skusenosti, je velmi mily, vzdy mi odpovedal na vsetky otazky, vela krat sme sa aj zasmiali. Je velmi dobry odbornik a pomohol mi aj po psychickej stranke. Mozem len a len odporucit.

Dobrý deň, viete mi niekto prosím povedať, či dr. Táborský robí aj sono vyšetrenie prsníkov, alebo len napíše papierik a pacientka musí ísť na sono prsníkov (v rámci preventívnej prehliadky) inde?

Ahoj Petra, ja chodím k nemu. Dáva lístok.

Som v 25 tyzdni a ani raz mi neukazal sono nehovoriac o 3D, pristroj na to ma ale ani raz som sa nemala moznost pozriet, na otazky odpoveda ako keby som ho obtazovala, to, ze mi robil morfologicke vysetrenie som sa dozvedela az teraz od sestricky, musela som sa opytat samozrejme, musel ho urobit sa 3 minuty pretoze dlhsie ako 5 minut som tam nikdy nebola, dieta je stalo otocenie “ritou” ako povedal takze mi nevie povedat co to bude, 3D je naco? koncim u neho…