Myóm

Ahoj, Jolanka, som v podobnej situácii ako stovky iných žien, mám myomy, ale ešte nechcem prísť o maternicu. Ak si nájdeš čas, prosím, poraď, ako si sa dopracovala ku špendlíkovým hlavičkám,Ďakujem

dadka, si anjelik, prajem Ti krasne babenko, zasluzis si ho, iva

Ja mám kamošku, tiež mala myóm, ktorý po alternatívnej liečbe zmizol a nedávno porodila zdravé bábätko. Tiež mala problém s anémiou, užívala železo v tabletách, bolo jej z toho stále špatne až kým neprišla na to, že bez súčasného dodávania zinku anémiu nemožno liečiť. Ale to sa nedozvedela od odborníkov. A hlavne zmenila myslenie. Myómy sú vo väčšine prípadov výsledkom nespokojnosti žien so svojimi partnermi.

preboha carneol ,kde na takéto blbosti chodíš?

Ten názor o nespokojnosti s partnermi som už počula. Nemusí to byť čistý blud, ale ani to nie je čistá pravda. Možno babka k babce… a vyrastú myomy. S čím absolútne nesúhlasím a čo by som nikdy nepodstúpila, je alternatívna liečba na diaľku. Lebo kto môže na diaľku liečiť, môže aj poškodiť.

Moja dcera ma 24 rokov a diagnostikované 4 myomy, z toho 2 v maternici. Veľmi by ma zaujímalo, ako to je s tým dávkovaním pupalky a thiamínu.Dakujem

Pekny den,pani doktorka!Aj ked som si Váš príspevok prečítala len teraz o rok neskôr,dúfam,že Vás tu ešte nájdem. Moja dcera ma 24 rokov ,4 myomy do 1 centimetra ale 1 v maternici na problematickom mieste.Ešte študuje a neskôr by chcela mať rodinu.Ďá sa tento problém riešiť laparoskopicky,koľko čakať? A čo budúce možné tehotenstvo? Prosím, poraďte nám!Ďakujem

chcete sa tu iba stažovat a lutovat? zamysleli ste sa nad tým, že keď tu niekto napíše radu tak asi vám chce pomoct? ved sa nemusíte alternatívne liečit práve vy ale určite to skúsi niekto iný čo si prečíta tieto riadky. ja si tiež liečim myómy sama aj vďaka tejto stránke skúšam rady iných. beriem homeopatiká, liečim sa za pomoci liečivej energie a analyzujem svoje myslenie. telo mi dáva signál, že niečo nie je v poriadku ked mám myomy. ak ich dám vyrezat narastie mi niečo nové niekde inde ale vzdy sa to dá riešit. každý si musí nájst svoju cestu. co zaberie jednému nemusí zabrat druhému. pri liečeni na dialku sa posiela kozmická liečivá energia nie negativita. nemusíme každého milovat, stačí ked nebudeme nenávidiet a odsudzovat. milujem vás

Už nejakú chvíľu pozorujem život okolo a hľadám súvislosti. A aj v knihách sa dá čo to dočítať.

Jedine, keby chcel poškodiť sebe…

Ahoj zuzi. ako dopadla operácia? tento tyžden vo štvrtok idem tiež na príjem do Bystrice a dufam že po tom už bude všetko Ok.

Ahoj dada,
neviem, či je to len náhodná zhoda mien, ale vyberám úryvky z jedného príspevku v tomto diskusnom fóre:

Autor: dada, 12.10.2008 - 18:39

…Bola som operovana na myom…, cvicila som,nefajcila,nepila, zdravo stravovala. Ale stresy, HNEV NA PARTNERA - nechcel deti, povedal mi, ze som skareda…MOJ HNEV BOL VELKY,…

Ahoj Zuzi, mam 27, a tiez ma caka v novembri laparoskopia u Mudr. Bielika. Chcem sa ta iba opytat, ako sa ti potej operacii dari. Dopadlo vsetko ok, mala si bolesti? Asi pred mesiacom mi zistili myom na maternici cca 5cm. Mam velke obavy,lebo neviem, ci budem mat este deti, a ci vobec budem v poriadku. Dakujem ti a vsetko dobre.

ahojte,volam sa jana,mam 36, aj ja mam miom 6x5cm a k tomu hpv vyrus ,lekar mi dal na vyber ci si chcem dat operovat krcok maternice alebo dat prec celu maternicu pomocou laparoskopie,vysvetlil mi vsetky veci co by sa mohlo ,alebo nemuselo stat pri tej jednoduchsej operacii a ja sa neviem rozhodnut co mam urobit.ked ze uz mam dve deti,asi by bolo lepsie dat prec celu maternicu,ale bojim sa

hend si kup knihu Zdravie z bozej lekarne od Marie Trebenovej-budes prekvapena. Stoji len nejakych 5-6 Euro, ale moju kamaratku to zachranilo od myomu

Ahojte, chem len niekoho poprosit o povzbudenie, kto uz ma za sebou laparoskopiu. Pred mesiacom mi moj lekar diagnostikoval myom, resp.nador na maternici cca 5cm v dutine. V novembri ma caka laparoskopia v B.Bystrici u Mudr. Bielika. Mam 27 a ziadne deti, no velmi by som ich este chcela mat. Ma niekto skusenost, ako to vsetko prebieha a ci bola ta operacia uspesna? Velmi sa bojim ako to vsetko dopadne.Velmi pekne dakujem. Pa

Dobrý deň,
mojej klientke pomohlo užívanie Alvea, už po 2 mesiacoch sa myom z maternice “stratil”.
Obsah bol vodnatý, nebol ešte zahustený hlienmi a tukom. V prípade, ak je zahustený je pravdepodobnosť potreby užívania dlhšia. Sú však aj iné možnosti, ja pracujem hlavne s úpravou stravovania.
Veľa zdravia
www.dio-vita.sk

Citam - ked sa vratim zo zahranicia - neviem kde to je, no v celej EU je moznost objednat si Ganodermu lucidum na www.ganoexcel.com ( treba zadat sponsor code SK0000120, jej ucinky sa daju najst po zadani do googlu
vela zdravia

doporucujem Alveo

ahoj, som v podobnej situacii, mam 26 rokov, a taktiež mam myom ma maternici, lekar mi zatial neodporučil žiadnu operaciu, ani laparoskopicky. vravel mi že je ťažšie otehotnieť ked mam myom, tak sa bojim lebo deti ešte nemam, a taktiež sa bojim aby mi ešte nenarastol- mam asi 1,7cm. Budem držať palčeky. :slight_smile: