Nadmerné potenie - poradiť

Ahojte,

rovnako ako aj vy ostatní poznám problémy s potením. Preštudovala som si všetky vaše príspevky (samozrejme aj s odkazmi na produkty ktoré ponúkate). Vyskúšala som nemenovaný produkt "D… ", ktorý mi spálil celé podpazušie. Elektronický prístroj znie fajn ale niekoľko sto eur si dovoliť nemôžem. Známy ma oslovil s ponukou jeho obchodu (www.nepotsa.sk) , kde ponúka prírodné antiperspiranty. Nechcem robiť nikomu reklamu, ale tento e-shop si ju určite zaslúži už len preto, že mi pomohol s problémom, ktorý moje ego znižoval na minimum keď som sa mala ukázať v spoločnosti s typickými “koláčmi”. Držím Vám všetkým palce!

Fajn tesi ma, ze sa potis na zadku a na nohach ked je vonku +35 stupnov len trocha. Si stastna zena potom, ale to ze mas hornu jednu tretinu tela normalnu, ako u hociktoreho mladeho cloveka, je obycajne klamstvo pre ludi, ktory sa rozhoduju a citaju totu, ci ist na operaciu alebo nie. Hlavne co sa tyka muzov. Nemozes mat po vyrezani sympatikoveho nervu kozu za prerusenim ako hociktory iny clovek, ktory nepodstupil tuto prekliatu operaciu. Mas predsa preruseny hlavny privod vzruchov, ktore maju na starosti aj potenie v hornej casti tela od prs hore. Jedna tretina tela bez potu je dost silna kava pri ochladzovani tela v lete. Potenim sa predsa ochladzuje telo, nie? Preto apelujem na muzov a varujem ich pred touto operaciou, aby si ju nedavali robit, lebo pri kombinacii vysokych teplot v lete a zvysenou fyzickou cinnostou v letnom obdobi im hrozi prehriatie organizmu a nasledny kolaps. Touto operaciou sa v podstate znici teplotna rovnovaha v cloveku. Bol som operovany tiez v roku 2007 a dal by som vsetko za to, aby som to mohol vratit spat ako pred operaciou.

Dobry den. mozem sa spytat o akych prirodnych antiperspirantoch hovorite?

Dobre, to je názor z tvojho pohľadu, takže, keď máš ty takúto osobnú skúsenosť, je to jasné, že to neodporúčaš. Ja mám zasa pozitívnu skúsenosť. Pretože keď mi je horúco, tak sa v podstate spotím aj v tej hornej časti tela / ako som vravela na chrbte a je to od pŕs hore / , takže sa to vykompenzuje, ale záleží v podstate od ľudí, ako sa rozhodnú, pretože každý človek je individuálny a každá operácia je riziko a nemusí dopadnúť tak, ako by sme chceli aj keď to si predtým nikto nepripúšťa a ide do toho s tým vedomím, že potom už bude super, že on je ten šťastlivec a jemu to určite pomôže, uňho sa to nemôže nepodariť. V situáciách, keď je človek bezradný a myslí si, že vyskúšal už asi všetko / to bol môj prípad / , mi to prišlo ako fajn riešenie a vravím, ja som spokojná, ale treba to fakt riadne zvážiť, lebo ako vravíš ty, nemusí sa to podariť a potom sa to už nedá vrátiť, je to nezvratné a to si myslím, je dosť veľké riziko.

Ale moja operacia sa podarila na 100 percent, nemam okrem kompenzacneho potenia ziadne ine problemy, nemam ani Hornerov syndrom, ja len vravim ze jedna tretina tela bez potu je pre mna horsie ako predtym vlhke dlane. Ale uz teraz si ma riadne pomylila, nechapem ako sa mozes potit za prerusenim nervu. Viem, ze vtedy Piovarci titanove klipy nepraktizoval, takze ty musis mat spraveny rovnaky operacny ukon ako ja.

No vidíš, takže je to asi individuálne a záleží od každého jednotlivca ako to dopadne a čo sa s ním bude diať po takej operácii. Ja si myslím, že keby išlo na túto operáciu vtom istom čase 10 ľudí s takými podobnými problémami a každému by v podstate robili to isté, tak by každý z nich udával iné pocity. Jeden by povedal, že nikdy viac, ďalší, že by išiel aj druhý raz je max. spokojný, ďalší by povedal, že radšej nie, že to kompenzačné potenie je horšie, atď… proste každý organizmus by zareagoval inak.

Problém s potením noch som mal tiež veľké problémy. Nie len s potom ale aj so zápachom. Dostal som radu aby som si to sprchovaní či kúpaní niekoľko krát osprchoval nohy striedavo teplou a studenou vodou. Verte či nie ale moje nohy sa nepotia / nezapáchajú a to v robote mám aj 12 - 13 hodín obutú pracovnú obuv. Za pokus nič nedáte.

Ja by som Vam odporucila pana Petra z Bardejova, jeto jeden z mala ludi na Slovensku ktory Vam urcite pomoze, zarucujem ze sa oplati cestovat kvoli nemu. Alebo je tu druha moznost, ze on pride za Vami na Vasu adresu. Je to clovek velmi mily a sympaticky, mne a mojej rodine velmi vela pomohol prave z tou nem, ocou nadmerne potenie. Vyhladavaju ho prevazne ludia zo zahranicia, takze myslim si ze je to jeden z mala ludi na Slovensku z takym to darom od boha a schopnostami. Klobuk dole, je to pan Liecitel. Kontak na liecitela Petra:0949232371

Priateľ Vám poslal e-mailom bližšie informácie.

Ahoj ten perspirex sa da kupit v lekarni? Kolko asi stoji?

Prosim vas poradte mi moj syn sa nadmerne poti na hlave a tecie mu pot po celej tvari uz nevieme co mame robit poradte prosim dakujem napiste mi prosim na moj meil

Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o zaslanie bližších informácií ohľadom prírodných prípravkov na nadmerné potenie. Ďakujem veľmi pekne.

Ahojte všetci, ktorí trpíte tým istým problémom ako ja, u mňa je to nadmerné potenie rúk odmalička. vy čo viete, čo to znamená, to písať nemusím - každé podanie rúk, v škole, pri vinšovaní, pri pohovore, v kostole… chcete sa držať za ruku s partnerom, ale je tam to veľké ALE ! píšete na papier a kvapky potu vám stekajú dlaňami, pozeráte film - nie je dôvod byť v strese a vám sa potia ruky, to najhoršie, čo môže byť - vaše sebavedomie je preč. vyskúšala som hocijaké výrobky, bola som u kožného, Driclor? -okrem toho, že vám to neskutočne vysuší ruky, nepomôže nič, akurát, že si ich nemôžete ani natrieť krémom, lebo sa tá spúšť potenia spustí ako na baterky, je to škoda peňazí. uvažovala som nad operáciu-lenže koľkým ľuďom sa to potenie prejavilo opäť na inom mieste, nemala som chuť to riskovať. našla som na internete elektrický antiperspirant, v akcii za 450e, ak sa tomu dá povedať akcia, keďže je to horobilná suma, ,. dala som sa nato, kopa peňazí bola preč - hriala ma len myšlienka, že keď z toho nič nebude, do 50dní môžem prístroj vrátiť späť a moje peniaze sa mi vrátia. domov mi prišiel v krabici zabalený biely plastový kufrík s bielou skrinkou, dvoma káblami, dvoma gumennými utierkami a dvoma plechmi. vyzeralo to ako z hororu, priznám sa :slight_smile: vyskúšala som to, držala som sa plánu používanie… cítila som len brnenie v rukách, na ktoré som si nešla zvyknúť, chvíľami aj bolesť - som jednoducho citlivka… ale viete čo? -po necelých dvoch týždňov boli moje ruky suché ako nikdy predtým, stále som čakala, kedy sa mi začnú potiť… čo bude… a nebolo nič, ruky si prvýkrát v živote môžem nakrémovať bez toho, aby mi to spôsobilo potenie, cítim sa ako nikdy predtým, moje sebavedomie jednoducho lieta :slight_smile: … a keď cítim, že sa mi to vracia, opäť použijem prístroj jeden / dvakrát a zas je to na dlhú dobu preč… môj život nabral iný zmysel, neľutujem a odporúčam!

Mam problem s potenim, hlavne podpazusi, mozem poprosis kontakt na toho vasho znameho, ci mi to tiez nepomoze, uz som vsetko vyskusal, dakujem.

Môžem sa opýtať, v koľkých rokoch ste išli na tú operáciu? Aby som vedela kedy je vhodná na vek.

Môžem sa opýtať, v koľkých rokoch ste išli na tú operáciu? Aby som vedela kedy je vhodná na vek.

Zdravím. Aj ja by som mala záujem o info ohľadom tých prírodných antiperspirantoch. Vďaka.

Môžem poprosiť aj ja bližšie info o týchto výrobkoch.

Pre tých, ktorí majú problém s nadmerným potením v podpazuší a nechcú používať žiadnu chémiu, lieky, prípravky, nechcú ísť na operáciu a pod. odporúčam vankúšiky proti poteniu, sú to tenučké vankúšiky, ktoré sa lepia na oblečenie, čím vám pri potení nevznikne potný flak a zabraňujú aj nepríjemnému zápachu. Ja ich používam najmä keď idem do práce, na rôzne stretnutia a pod. Kupujem ich cez e-shop http://www.1-2dry.sk/. Cenovo sa tam viac oplatia ako v drogérií.

Ahojte, ja som s nadmernym potenim bojovala od detstva. Presla som od pitia cajov, deodorantov, kremov a vankusikov asi vsetkym. Zabralo, ale len na isty cas. Az teraz som sa odhodlala na operacny zakrok vo Vysnych Hagoch a mam konecne pokoj. Ruky su teple a suche, podpazusie bez tecuceho potu a zapachu. Zakrok bol v celkovej anesteze, dost to bolelo, ale stalo to za to! Drzim palce aj vam, odvahu…