Nadmerné potenie - poradiť

Mam doma puder aj deodorand nepomaha : /

Dobry ja by som Vam poradila krem proti poteniu Excipial deo forte dostat ho v lekarni bez predpisu nevyvolava alergicku reakciu a nedrazdi pokozku a pomaha skuste mozno zaberie aj Vam.

Dobry ja by som Vam poradila krem proti poteniu Excipial deo forte dostat ho v lekarni bez predpisu nevyvolava alergicku reakciu a nedrazdi pokozku a pomaha skuste mozno zaberie aj Vam.

Prosim vas porat mi co mam robit ket sa velmi potim

Ja chcem reagovat na rozne zakromy, pubertalny syn ma kvoli nadmer. poteniu pod pazuchami donutil zaplatit vpichu botoxu do podpazusia, stalo to cca 400 eur, nadsenie vydrzalo presne 2 tyzdne a stav sa vratil. Az po romoch mu pomohlo zvysenie sebadvory posilnovanim, ale len scasti. Botox neucinny.

Prepacte preklepy, malo byt az po rokoch posilovania sa mu vratila sebadvovera, ale potenie vychadza zo psychiky.

Ja som si tieto podpazušné vložky kúpila a bola som veľmi sklamaná, veď šuštia ako sáčok. ani som ich nepoužila. eva

Prosim ta kde zozejiem salviovy deodorsnt ako pises v prispevku, mam tiez provkemy

Ahoj. Zaujimalo by ma len to, ze kolko si za ten tvoj “prispevok” dostala zaplatene…

Ahoj, aj teba trápi nadmerné potenie rúk a nôh a drahý prístroj si nemôžeš dovoliť? Napíš mi a dohodneme sa. Za 4 týždne sa ti zmení život a budeš mať úsmev na tváry. Cena procedúr je 50 eur / mesiac. ďaľšia terapia 2-viac mesiacov 20 eur. resp. podľa potreby. Ochotne pomôžem iba ľuďom z Nitry a okolia. Viac info v maily. Katarína :slight_smile:

Som z nr ak tak kontaktis možno by som do toho išiel :smiley:

Ahoj som z NR a mal by som záujem o túto proceduru ako píšeš, mám problem s niektorými partiami.

Dobry den citala som vas clanok o poteni ruk a ze ste bola na operacii chcem sa spytat ze kolko vas to vyslo

Ahoj, chcela by som sa Ťa spýtať, či si svoj problém už vyriešila. Ja sa rovnako ako Ty potím od malička uplne všade. Je to veľmi nepríjemné a tiež som skúšala všeličo. Bola som aj na vyšetrní štítnej žľazy, ale tú mam v poriadku. O operácii som počula od známeho, ale neriešila som to zatiaľ. Preto som chcela vedieť, či si bola na operácii a či Ti pomohla

Dobry večer, mám viac rokov problémy s veľkým potením rúk noh. Som z Levíc. Potreboval by som sa na Váa nakontaktovať čím skôr, je leto a môj problém je už naozaj neúnnosný. Prístroj na iontoforézu si nemôžem dovoliť kúpiť a preto hľadám spôsob na absolvovanie procedúr. Posielam Vám svoj telefonický kontakt, prosím prezvoňte ma, ja Vám zavolám.
Ďakujem

Ahoj, precitala som si tvoj prispevok. Este sa stale nadmerne potis? Katarína

Ahoj, operaciu ti z vlastnych skusenosti neodporucam. Nadmerne potenie ruk prestane ale objavi sa kompenzacne potenie v oblasti hrude a chrbta plus neprijemne vyrazky na tvary. Zacala som pouzivat Electroantiperspirant na nohy, kedze na ruky uz nemozem (kvoli titanovym svorkam v podpazusí) a lutujem ze som tento pristroj neobjavila skor. Vrelo ti ho odporucam a namiesto operacie je to 1000x lepsie riesenie. Tak do nepotenia :slight_smile:

Caute, ja som sportovec a velmi casto som sa nadmerne potim uz pri klasickej rozcivke, bol som z toho zufaly a velmi som sa hanbil pred spoluhracmi lebo to bolo fakt nadmerne… Jeden kamarat mi odporucil produkty od perspi guard a mozem povedat ze zarucene pomohli ! Nakupoval som tu http://www.mysalon.sk/potenie/

Dobrý deň, ak by ste mali záujem, mám zakúpený prístroj Electro Antiperspirant a ponúkam možnosť liečby - cena by bola 10 eur za jedno použitie. Mne to zabralo po 8 použitiach. Ak máte záujem dajte mi vedieť na mail: andrej.ho@centrum.sk

S pozdravom

Andrej

Dobrý deň, mal som ten istý problém ale už je to preč :slight_smile: Ak by ste mali záujem, mám zakúpený prístroj Electro Antiperspirant a ponúkam možnosť liečby - cena je 10 eur za jedno použitie. Mne to zabralo po 8 použitiach.

Ak máte záujem dajte mi vedieť mailom: andrej.ho@centrum.sk