Nadmerné potenie - poradiť

(Klara.V) #1190

Ahoj adka mozem sa opýtať koľko stojí ten Driclor stojí?

0 Likes

(durika123) #1191

Ahojte,
tiez som sa strasne potil, z ruk stekal pot a pod pazuchami mapy ako zemegula :frowning:
s odstupom casu ked citam, ze niekto odporuca Driclor, alebo podobnu volovinu, tak ani len netusi co je nadmerne potenie, cize hyperhidroza. Treba riesit pricinu potenia a nie nasledky.

Potil som sa nadmerne cca 15 rokov, pobehal asi vsetkych doktorov (aj sarlatanov) a bol asi na vsetkych vysetreniach, vysledok, zdravy ako repa.
Tak som sa rozhodol podstupit operaciu. Ruky suche a pod pazuchami ani kvapka :slight_smile: velmi som sa tesil az do okamihu ked prislo kompenzacne potenie :frowning:
ruky suche, pazuchy polo suche, ale vsetok ten pot mi zacal tiect dole chrbtom, cize pred operaciou si nastudujte kompenzacne potenie.
Ale naspat k mojmu zisteniu, po dlhom patrani a vyskusani vsetkeho mozneho som nasiel prirodny produkt, ktory zmiernil moje potenie natolko, ze uz nemam mokre tricko. Netvrdim, ze sa nepotim vobec, ale aj v horucavach ake boli teraz v lete som mal chrbat len vlhky a nie mokry, cize ziadne mokre tricko, ziadne prezliekanie kazdu pol hodinu ako modelka.
Preto hladam par dobrovolnikov na testovanie, ak mas zaujem, tak mi napis svoj pribeh na potenie@gmail.com a skusim pomoct aj tebe

0 Likes

(kubiara) #1192

a kde si bol na operacii? kde ti to robili?

0 Likes

(durika123) #1193

v Martine v nemocnici, hrudna chirurgia. Ale keby som vtedy vedel, to co viem teraz, tak by som na tu operaciu nikdy nesiel, lebo problem s potenim ti to nevyriesi, len presunie pot na ine miesto a nevies ktore. Cize sa ti moze stat, ze teraz sa ti potia len ruky a podpazusie, ale po operacii ti ten pot moze tiect po tvari, alebo stehnach., alebo ako mne dole chrbtom, cize cestovanie v lete bola pre mna nocna mora.
Ak mas zaujem byt pokusna mys, tak mi napis na potenie@gmail.com a uvidime, ci to co pomohlo mne pomoze aj tebe.

0 Likes

(matrischa) #1194

to vazne?? no a na to doktori vopred neupozornia, co?? to je hrozne!

0 Likes

(dianka) #1195

Potenie je veľmi nepríjemnou záležitosťou, je len na nás či proti nej bdueme bojovať https://bold.sk/nadmerne-potenie-sa/

0 Likes

(eidriana) #1196

Teraz v zime je s tym ako tak pokoj aspon

0 Likes

(Tamka-ke154) #1197

Jedine cez zimu ale v lete ozaj nič nepomôže a keď sú ešte také horúčavy ako tento týždeň, tak to je hotový koniec :frowning:

0 Likes

(maroka) #1198

No nenapisala si ohladom toho, kolko mas rokov, kolko vazis, ci mas nejake zdrav. problemy nic, skus nieco na odvodnenie…

0 Likes