Nadmerné potenie - poradiť

Ked pises o tych darcekovych poukazkach tak to ti moze byt fakt dobry napad pod stromcek. To by som mohla aj drahemu teda na tu aplikaciu proti poteniu kupit, myslim, ze by ho to potesilo. A by som pozrela aj ake ine sluzby vlastne lekarsku kozmetiku zahrnaju, aby som nieco aj mojej drahej mamicke vybrala, lebo uz si neviem pomoct a ta sa rada skrasluje :slight_smile:

Ahoj machiava - myslíš, že by ocenil takýto darček? Nevzal by si to nejako zle? Osobne?

preco by to mal vzat zle? napriklad mozem ti povedat, ze moj muz keby mal taketo problemy a kupila by som mu napriklad darcekovu poukazku do Spinnu, na kliniku, kde toto robia, riesia, tak on by sa potesil, pre neho by to bolo najviac, moj ma rad taketo darceky, ktore ho niekam dalej posunu, ktore nie su typicke :wink:
ja na tom nevidim vobec nic zle a je to lepsie niecim takymto specialnym ho obdarovat jak mu kupit len ponozky a boxerky, nie??

keby som ja kupovala taketo prakticke veci, tak asi by ma uz poslal kade lahsie :smiley: nevies ako je to tam s poukazkou? to je na konkretne osetrenie alebo ako to je? ci da sa aj tak, ze za nejaku cenu??

Mne tam kamoska kupovala tieto poukazky, lebo som chcela aj pre moju maminu a aj pre svokru, kedze obe sa radi o seba staraju, tak reku nech maju radost.
Da sa to aj na konkretnu cenu a ze si osetrenie vyberu podla seba, podla toho, co uznaju za vhodne alebo sa da, ze ty vyberies co chces, aky typ a tak a zaplatis tu sumu a oni aspon nebudu vediet, co to stalo :wink: Ja som to tak urobila :stuck_out_tongue:

Aj si im to dala akože na Vianoce či ako si to chcela? :slight_smile:

kazdy oblubuje nieco ine, to je pravda, len ked toto je problem o ktorom sa aj tazko rozprava, potenie je v lete povedala by som normalnym problemom, ze je to bezne, ale v zime ked to neprestava, tak to uz je o inom.
To asi aj dost otravuje zivot.
Najhorsie na tom je, ze clovek vlastne za tieto problemy nemoze :confused:

iana to je len na tebe, ze akoby si to dala, ci na cenu, ci na nejake osetrenie alebo zakrok alebo na co :slight_smile:
@magdinla ja si spominam, ze ked sme boli deti tak sme si srandu robili, ked niekto mal mokry flak na tricku alebo ked v autobuse, ked sme sli zo skoly, tak bol taky puch, ale casom a vekom som dosla na to, ze toto je fakt problem, s ktorym si niekedy clovek len len tak rady dat nevie

ahoooj, mozes mi napisat nieco viacej o tom poteni??
problemy sa daju vyriesit, len ak sa poti clovek pod pazuchami? lebo neviem necitala som vsetko co ste pisali a ja mam problemy, ze sa mi potia ruky, aj nohy zo spodu, co teda vobec nechapem :smiley: :smiley:

myslim, ze to by malo byt jedno, aspon ked sa nad tym tak zamyslim, mi to tak pride, ze je to sum a fuk, kde je tento problem, ze tak ako sa to da podpazuchami vyriesit, tak asi vsade inde :slight_smile:
ale skusenost nemam, takze s istotou ti to povedat neviem, ale podla toho, co som si tu precitala tak si tak myslim, neskusala si sa informovat priamo na to na dakej klinike?

O tychto veciach ohladne potenia je dobre sa informovat priamo na klinike, napriklad v Spinne, kde je ambulancia lekarskej kozmetiky, z kade som ja mala vlastne tie poukazky na Vianoce.
Ale podla toho, co som si ja zistovala, tak sa to potenie da vyriesit aj pod pazuchami, aj na rukach aj na chodidlach. Ty tomu chapat nemusis, to sa niektorym ludom deje, ale je fajn, ze aplikacia botulotoxinu to vie vyriesit, lebo verim tomu, ze je to dost neprijemne :frowning: Len dobre je casom aplikaciu opakovat aby ten ucinok sa predlzil :wink:
@chuanti Chcela som to na Vianoce im dat a aj som dala :slight_smile:

opakovat ju?? Ale po akej dobe? To sa robi nejako po sebe? Ci s vacsim odstupom??

To sa akoze ake velke mnozstvo pouziva pri takychto veciach?

Po sebe by to asi nejako zmysel nemalo nie?
Tam podľa mňa musí byť nejaký časový odstup od toho, že o aký čas to aplikovať znovu, ale tak to sú asi veci s ktorými lekár počas konzultácie človeka oboznámi, aspoň môj názor je taký.

nemam v tomto smere skusenosti, ale myslim, ze ked ide o takyto problem, tak toho nebude nejako vela mozno 1ml mozno o nieco viacej, ale urcite nie vela :wink:

  • účinok pri takejto aplikácii nastupuje do 48 hodín :slight_smile: Po prvej aplikácii trvá ten výsledok priemerne tri až šesť mesiacov. Potom po ďalšej aplikácii sa ten výsledok, účinok predlžuje. Ale to všetko ti vysvetlí predsa lekár keď by si sa na to dala. @macca presne ako si napísala, dobrý lekár na všetko upozorní, všetko vysvetlí aby dobre bolo, lebo ja tiež osobne by som sa nikdy nevrhla do niečoho o čom by som nemala dostatok informácii -

ahojte, necitala som celu diskusiu, ale tema ma zaujala :slight_smile: a tiez by som rada vedela nieco o cene, ak by ste nemali niektora problem mi o tom napisat nieco viac, nech si viem predstavit, ci nieco taketo mam aj ja na dosah alebo ci budem musiet setrit :smiley:

Ahoj darkadraha - šetriť nie je nikdy na škodu, ale takéto ošetrenie alebo zákrok alebo akoby som to správne pomenovala, tak to nie je už nejaké drahé. Kedysi si pamätám, že tie ceny boli riadne uletené a nemohol si ktokoľvek čosi takéto dovoliť, ale už je to inak :slight_smile:

Zeby tak malo? A mozno to je aj o tom aky rozsiahly je ten problem, na toto by mi asi najpresnejsie vedeli odpovedat niekde na ambulancii kde taketo osetrenia robia.
Ale velmi sa mi paci, ze uz aj taketo neprijemne veci sa daju bez problemov vyriesit, ze sa ich da zbavit, lebo kedysi myslim, ze sa nikomu o takejto moznosti ani len nesnivalo :open_mouth:

toto je to, co som pisala aj ja cca pred mesiacom, ze ako deti sme sa smiali, ked mal niekto mokry flak od potu na tricku.
Ze co to proste, ze sa ten clovek o seba asi nestara. No postupom casu, vekom mi to uz vobec smiesne nepride, ale skor mi to pride take dost velke trapenie.