Nadmerné potenie - poradiť

Ako deti sme sa aj my smiali roznym veciam a dnes by som sa za to az hanbila :confused:
@darkadraha Presnu cenu sa dozvies na klinike, ale pri niektorych sa to da napriklad aj pozriet, napriklad tu http://www.spinn.sk/sluzby/lekarska-kozmetika/cennik-vykonov najdes ceny vsetkych vykonov :slight_smile: Aby si si o tom urobila obraz. Aby si vedela, co to obnasa po cenovej stranke.
A este k tej cene, moj pohlad dnes na toto je taky, ze teraz su tieto sluzby ovela dostupnejsie ako to bolo kedysi a bola by skoda keby sme to nevyuzili :smiling_face_with_three_hearts:

da sa nejako aj cez internet objednat?
viem, ze niekde k nejakym doktorom sa to da uz, ze cez net, ale neviem, ze ako je to tu, alebo najdem na webe aj cislo?? musim si to otvorit a pozriet, ze co vsetko tam najdem :open_mouth:

Vieš sa objednať buď mailom alebo telefonicky, ja napríklad chodím na túto kliniku, ale na inú ambulanciu a objednávam sa pravidelne po telefóne. Tá komunikácia fakt fajn :slight_smile: Zakaždým sa dohodneme na termíne, ktorý mi sedí aby som mala aj kam drobca dať, aby som proste vedela prísť ako treba :slight_smile:

Jesienik
Na ktorú ambulanciu chodíš tam?

pozeram tie ceny roznych zakrokov a osetreni v tom cenniku, co si poslala a poviem ti, ze tie ceny su podla mna uz celkom v pohode. Ze si kopu veci normalne bezny clovek moze dovolit.
A to je super, ze uz sa nemusime len tak trapit, ci uz ide o potenie alebo napriklad o male pery, ale proste ked nam nieco vadi, tak s tym vieme nieco robit :slight_smile:

kde všade sa môže robiť takáto aplikácia?..ono to je fajn aj pri niečom inom nie?..nielen pri potení, či?..

Akože myslíš aplikácia botulotoxínu?? Tá je vhodná aj pri iných veciach nielen pri potení. Mám kamošku, čo si toto dávala robiť pri problémoch s vráskami na čele a tiež okolo očí :wink:
Takže jo používa sa aj pri iných problémoch, ak teda sa tak vrásky dajú nazvať, lebo niekto ich vníma ako život, že to proste k stárnutiu patrí, že hovoria o našom živote. Ale musím povedať, že sa mi páči ako to má kamoška ako vyzerá keď to má spravené :wink:

Nie je tie vrasky potom tak vidiet? Je rozdiel potom aj v cene, ci sa aplikuje do podpazusia alebo niekam inam?

ked si pozries napriklad kliniku SPINN, teda ich web, tak oni maju cennik zverejneny a tam si ty vies pozriet ake su tie ceny, ci je tam nejaky rozdiel, aby si mala predstavu o tom este predtym ako tam zajdes alebo ako si tam zavolas :wink:

maju dobre urobenu stranku, bola som na neurologii na tej klinike a tiez nedavno som zahliadla, ze maju aj ambulanciu lekarskej kozmetiky, tak zvazujem, ze aj tu navstivim, sice nie kvoli poteniu, ale skor kvoli skrasleniu pleti, aby som opat mala pocit, ze som mlada, aby som sa neutapala v depke z toho, ze tie moje roky pribudaju a vrasky tiez :smiley:
len tych osetreni je tolko, ze mam problem sa v tom zorientovat, budem si musiet nad to na dlhsie sadnut :smiley:

Ako sa na tú ambulanciu objednáva? Musím si vopred zavolať alebo stačí, že by som tam rovno zašla? Toto, čo píšeš, že skrášlenie pleti, to by bolo fajn aj ako darček, to by som maminu rada potešila, len najskôr by som asi ja rada niečo také absolvovala aby som mala predstavu do čoho ju pošlem :stuck_out_tongue:

rovno zasla? to tak dnes uz nefunguje asi nikde si myslim, vsade si musis zavolat a informovat sa predsa len musia ti dat termin, tak ako im to vyhovuje, aby si necakala dlho niekde, takze si radsej najdi kontakt a fakt si zavolaj, budes to mat taku istotu :wink:
chces najskor ty ist do toho? to ti neni zly napad toto dat aj ako darcek :open_mouth:

Len to by bolo najlepšie keby sa to dalo formou aj nejakej poukážky alebo tak ako to býva v kozmetických salónoch, nie? :smiley:

Aj klinika Spinn o ktorej tu niekto písal má takú možnosť, lebo ségra mamine na Vianoce takú dala pod stromček. Ale či to majú celý rok alebo len takto, že pred sviatkami to neviem, to by som sa musela ségri popýtať keď to ona vybavovala. Ale je to super, lebo ona jej to dala na konkrétne ošetrenie v lekárskej kozmetike, tak ani mamka nevedela, že čo to stálo :slight_smile:
A teda absolvovala to skoro hneď po sviatkoch a bola happy jak dva grepy :stuck_out_tongue:

Baby tie co mate za sebou aplikaciu botulotoxinu do podpazusia, je nutne to nejako casto opakovat? Aby ten efekt vydrzal?

skus v lekarni sa da kupit taky prostriedok proti poteniu, velmi silny. Ked osm si ho kupovala ja, tak bol v bielo modrej tube a dala sa do podpazusia cez noc… a fakt to pomohlo

je dobre to opakovat, ten efekt po jednej aplikacii trva cca tri az sest mesiacov :wink: Potom je dobre to opakovat, po dalsej aplikacii sa ucinok spravidla predlzuje priblizne na pol roka az rok.
Ale nie je problem to podla mna absolvovat znovu, nie je to ani cenovo nejako narocny zakrok, osetrenie a nie je to ani nejako neprijemne :slight_smile:
@Kasl nieco takto zvonku ti pomohlo?? Lebo kadeco som poskusala a zlepsenie som nespozorovala :open_mouth:

Ahoj.prosim ta kde si bol na operaci.mal si nejake komplikacie?ja som presne tyzden po operacii a poviem ti teda ze mam stale hrozne bolesti

Ahoj preco mas takyto nazor?ja som tyzden po operacii a zatial mam taky nazor ako ty

Je tu prosim vas niekto kto je po hrudnej sympatektomii?ja som presne tyzden po a rada by som nasla niekoho kto je tiez po tejto operacii.dakujem