Nadmerné potenie - poradiť

anooo, bola to taka nevelka modrobiela tuba, tvar ako pasta na zuby. ale netusim fakt ako sa to volalo… a to fungovalo takym sposobom,z e si si to mala dat vecer po sprche do podpazusia a rano to umyt a ono to realne zredukovalo to potenie… fakt …
ale zase mozno som to nemala az take hrozne… no este existuje alternativa botox do podpazusia,ale to im pride dost invazivne :confused:

Ty si sa na takéto riešenie odhodlala? Akože som prekvapená ja by som do toho teda nešla. Sú aj iné varianty a účinné, na základe čoho si sa rozhodla pre takýto zákrok? Veď to je taký zásah do tela, že až :confused:

kasl ten botox do podpazusia nie je ziadny problem, nie je to nic strasne :slight_smile:
Mne sa to napriklad pozdava ovela viac akoby som mala kadeco skusat a davat si zase, to su uz podla mna vyhodene peniaze :confused:

po pravde zo začiatku som bola skeptik, čo sa týka botoxu do podpazušia, och to je také slovo, že podpazušie :smiley: no ale o tom inokedy :smiley: ale už dnes nie som, myslím, že je to dobrá vec, len keď chce mať človek pokoj celý rok, tak to treba absolvovať viackrát, lebo ten efekt vydrží po prvej aplikácii cca 3 až 6 mesiacov :slight_smile: tak je dobré to zopakovať čím sa potom ten interval predĺži :wink:

Niektore slova veru nezneju dako najvabnejsie, ale to si nevyberieme :smiley:
Ano ano, potom ta dalsia aplikacia co som si zistovala, tak ta predlzi efekt aj na rok, ze je to bez starosti a pre niekoho takeho ako je napriklad aj moja kamoska tak je to dobre. Lebo ta sa poti ci je leto a ci zima, bez ohladu nejako na rocne obdobie. Az niekedy nerozumiem, lebo jak sa clovek moze potit v zime, ked je chladno :smiley:

Rozdiel je v cene, pretože iné množstvo potrebuješ do podpazušia a iné na vrásky napríklad na čele.
Napríklad klinika s ktorou mám ja skúsenosť tak má aj tento cenník na webe http://www.spinn.sk/sluzby/lekarska-kozmetika/cennik-vykonov a tam si vieš pekne nájsť, že jak je to keď si to chceš dať niekam na vrásky, na tvár, na kontúry tváre a keď zase do podpazušia alebo aj napríklad do rúk proti poteniu tak tam máš ceny :wink:

ale to o pribliznej cene vopred oboznamia, aspon kamarat co mi spominal bol na tej istej klinike, co si pisala a jemu povedali, co to asi bude stat, lebo on mal velky problem s potenim ruk aj v zime a velmi neprijemne mu to bolo, tak sa objednal najskor na konzultaciu aby sa teda dozvedel ake ma moznosti tam mu to vsetko vysvetlili a potom si dohodli termin :slight_smile:

Tak ja sa potím tiež celoročne, no v lete je to katastrofa, niekedy si už pripadám nechutne.

Preto je dobre to co som ja pisala, teraz uz sa da s tym nieco robit, vedia ti pomoct, vyssie som pisala o Spinne, je to klinika, kde sa nachadza aj ambulancia lekarskej kozmetiky a tam riesia prave aj taketo problemy, len treba viackrat absolvovat osetrenie aby to malo zmysel :wink:

Tak to je super, pozrem to

Aj si to uz pozerala? Ja napriklad tiez uz chodim ku kozmeticke iba na take bezne veci, nemam odvahu ist na nejake vacsie osetrenia alebo zakroky k nej, pretoze si myslim, ze na mnohe ukony by mali lekari prizerat :wink:

tiež sa dost potom, pravidelne jazdi na bicykli a kludne dam aj 20km, takže sa dost potom. Použivam klasicky v spreji. Potit sa je prirodzene

potit sa je prirodzene, ale zase ked sa niekto poti tak, ze vyjde zo sprchy a je zase dopoteny tak to uz normalne nie je a vie to byt aj riadne neprijemne, takze netreba sudit ak niekto hlada nejake ine moznosti ako si pomoct :slight_smile:

ale ved to co by bolo keby nieco taketo robili este v takychto salonoch alebo kde, to by uz bolo cez si myslim, ti ktori ste absolvovali zakrok proti poteniu na ruka, na dlaniach, mohli by ste mi dat info ako ste to zvladli z pohladu bolesti a co to priblizne stalo?
lebo v zime potenie ruk je ozaj neznesitelna zalezitost :confused:

Neviem ci si citala vsetko, co som pisala, vlastne ono sa to robi tak, ze sa aplikuje botox na to miesto, kde je takyto problem, niektore kliniky maju cenniky aj zverejnene a teda ceny su rozne, ale co ti ja viem napisat tak v Spinne tam to cca 400€ vychadza. Co sa tyka potenia ruk, ale zistovala som si aj podpazusie a tam je ta cena o kusok nizsia. Ale treba ratat aj s tym, ze dobre je absolvovat nasledne aj dalsiu aplikaciu, aby ten efekt sa este predlzil :wink:

Ja som mala po botoxe modriny a bolo to dost neprijemne. Myslim si, ze dnes to uz robi kadekto a tak to aj vyzera. Rovnako ako s operaciou oci, je to biznis a zdravie pacienta je druhorade.

Aby som to doplnila, trpim nadmernym potenim noh a aj ked som cela v suchu, moje nohy su takmer vzdy vlhke. Kupila som si nakoniec pristroj z www.electroantiperspirant.sk a stoji to za kazdy cent. Moje nohy su v beznych situaciach uplne suche. Procedury som absolvovala raz denne, nieco viac ako 1 tyzden a potom som videla vysledky. Uzasne! S tymi injekciami som asi natrafila na amaterov, stryko ktory je lekar mi hovoril, ako im obcas privezu niekoho komu to napichali nejaki suflikanti. Nechcem krivdit. Ten pomer cena/vykon je pre mna aj tak niekde inde.

zlatica a nemohlo to byt tym, ze bol nespravne aplikovany alebo nieco podobne? pretoze viem, ze kamaratka ta si davala robit niekde peru, nejakym perom neviem co to bolo zac a tiez mala modriny, ale ona to mala z toho, ze ta co jej to robila nemala potrebne znalosti, skusenosti :confused:

už tak toto určite…to niečo také by sa nemala stať…preto treba dávať pozor kde čo absolvujeme, to je tak keď si ľudia myslia, že môžu robiť čokoľvek aj to na čo nie sú školení…vyštudovaní…:confused:

nemalo, preto treba sa zverit len do ruk skusenych lekarov, co maju vystudovany odbor v ktorom pracuju, aby sme mali istotu :slight_smile: