Nadmerné potenie - poradiť

Na tej klinike som bola, ale kvôli niečomu úplne inému, to akoby som našla? Myslím ako sa volá ambulancia, kde riešia takéto veci?
Oni robia aj nejaké iné úkony, či len toto potenie?

akoze neviem nemam osobnu skusenost s tym, ale myslim, ze viacero takychto veci musia robit, lebo to by bolo o com, keby riesili len potenie, je sranda, ze ozaj su ludia, ktorym potenie nic nehovori, ze sa tym vobec nemusia trapit a potom zase uplny opak, no kazdy sme iny :smiley:

toto je ono http://www.spinn.sk/sluzby/lekarska-kozmetika :slight_smile: Je to lekarska kozmetika, kde robia taketo ukony a je ich ovela viacej, riesia tam aj problemy s kruhmi pod ocami, aj aplikuju kyselinu hyaluronovu a mnoho ineho :slight_smile: Vlastne to je cesta, ked chceme byt krajsie, sebavedomejsie, tiez sa chystam, ze sa tam objednam, ale neviem co skor :stuck_out_tongue:

Ambulancia co si pridala je fajn, minuly rok pre Vianocami som pozerala na FB, ze mali aj take poukazky, tak to myslim, ze je perfektny darcek. Keby mne dal niekto darcek, ze botox kvoli poteniu alebo hyaluronku do pery, to by som veru ocenila :star_struck:

je to mozne, tak kazdemu nam vyhovuje iny typ darcekov, ale chapem, ze by ta to potesilo, ja by som sa tiez nenahnevala. Najma ak nie sme so sebou spokojne a vieme, ze nieco sa s tym da robit, tak by sme mali :stuck_out_tongue:

Teraz kukam upozornenia,ze kolko ste toho tu uz popisali.Je to asi rok dozadu,co som sa na toto pytala.Nevedela som ako to prebieha ked sa chcem potenia zbavit.Ci je to bolestive alebo nie.No odvtedy uz vela casu ubehlo a ja mam tuto skusenost uz za sebou a hodnotim to pozitivne.Ked ma niekto trapenie,ze flaky na tricku,bluzke aj v zime po pazuchami,tak toto je riesenie ako lusk.A u mna jedine,ktore ozaj pomohlo.

neni to prijemne. A najhorsie je, ked si s tym same nevieme dat rady, takze takato pomoc je moc fajn!

keď si vezmem, že som si myslela, že stačí si kúpiť nejaký sprej v drogérii a problém vyriešený…no trt…vôbec to také jednoduché nie je…a najhoršie je, keď cítiš že niečo nie je v poriadku a vieš, že to necítiš len ty…ja som veľakrát ani nevedela, či sa mám z seba akože ospravedlniť alebo čo mám urobiť aby to nebolo divné…

Ďakujem, že si mi pridala link. Pozriem si to. Dá sa tam objednať aj nejako cez stránku či len telefonicky? Ešte by si mi mohla napísať ako je to tam s čakacou dobou?
Machiava to vážne sa to dá dať ako darček? :open_mouth:

da sa do Spinnu objednat aj telefonicky aj mailom…ale podla mna je lepsie a rychlejsie telefonicky, hned sa dohodnes ako to bude vyhovovat aj im aj tebe…budes hned mat predstavu kedy tam pojdes co ta caka a podobne…

Aj ja som bola na tejto klinike. Ale na ortopédii, to som ani nezaregistrovala, že je niečo takéto možné, že aj takúto ambulanciu tam majú. Idem si niečo o tom viacej nájsť. Oni teda riešia aj nejaké problémy na pleti akože kruhy pod očami a podobne?

je je…na webe nájdeš aké všetky ambulancie sú na klinike…a najmä podľa mňa je moc fajn, že sú tam samý odborníci…že majú potrebné skúsenosti, vzdelanie a majú snahu pomôcť, lebo to sa vidí dnes bohužiaľ málokde…:frowning:
a hej aj tomuto sa venujú…keď si pozrieš ten web tam nájdeš všetko…aj aké služby ponúkajú, aj za aké ceny…

Radka je to ambulancia lekarskej kozmetiky. Tam sa venuju aj poteniu, aj krajsie pery si tam mozes dat urobit a aj vela ineho. Ja som z ich sluzieb teda milo prekvapena.
Vsetko si to vies najst na nete, na webe kliniky, co robia, ake maju sluzby aj akym sposobom sa da objednat :wink:

aj pery? akoze zvacsit a tak alebo co?

Ano aj to, vyplnenie objemu, aj zvyraznenie kontur a dokonca pani doktorka Simbochova robi aj to, ze pozdvihnu kutiky, ked je to potrebne, co je super.
Mne sa pacia plne pery, ked su take pekne, pamatam si na spoluziacku z gymplu, co mala len taku ciarocku miesto pier a teda moc sa mi to nepacilo. Ja som teraz sestre k pani doktorke kupila poukazku na Vianoce, tak dufam, ze sa bude tesit :slight_smile:

to si bohuzial nevyberieme ake nam ten hore nadeli usta a teda rozne proporcie, ale je fakt, ze niektore veci nas dokazu zlostit cely zivot, esteze dnes uz mame moznosti a vieme si s tym rady :slight_smile:

Nad tým Dictrolom som rozmýšlal aj ja a asi do toho pôjdem, keď píšete že vela z vás ho odporúča

Veľa ľudí ho odporúča?? Nejako som sa o tom tu nedozvedel :open_mouth:

neviem o com tu pises, ale podla mna take rozne prostriedky ako gulky co sa davaju pod pazuchy a podobne, tak je to uplne zbytocne, v tom ja nevidim nejaky zmysel, pretoze tiez som si to skusila a nech akakolvek znacka to bola, nech akakolvek cena, tak mi to nist neprinieslo :confused:

Take sa dalo kupit? To som ani nevedela, ze je taka moznost, to si kupila v nejakej hodnote ci na konkretny nejaky ten zakrok ci osetrenie?