Nadmerné potenie - poradiť

Áno - videla som to už viackrát pred Vianocami, že je taká možnosť v Spinne, na FB som to zahliadla. Dá sa to kúpiť na čo len chceš ako len chceš, ale keď to chce niekto ako darček tak je to najlepšie priamo na nejaký zákrok alebo ošetrenie alebo čo. Nech ten obdarovaný nevie, čo to stálo, aspoň ja to mám tak radšej, keď nik nevie koľko peňazí som minula, pretože ide mi o podstatu darčeka :slight_smile:
A vyhodené peniaze @vandicka3 za tie peniaze čo sme dali do tohto už dávno sme mohli dať do ozaj účinného riešenia, čo?

To som prehliadla asi, no nevadi budem aspon vediet do buducna, lebo to je dobry dar, to keby som ja nieco taketo dostala, to by som sa poriadne tesila.
Lebo uz bolo dost ponoziek :smiley:

ale tak to nikdy nevies, ze co nam pomoze a tieto veci, preto skusame kadeco, tiez som kde co skusala a az casom a tymi vecami prides na to, ze co neprinasa ziadne vysledky a co ano :slight_smile:

Ti poviem, ze velmi sa tesim, ze uz teraz fakt su taki odbornici, co sa aj tomuto venuju. Vies pisala som, ze som sestre kupila poukazku do ambulancie lekarskej kozmetiky a teda mala velku radost, uz si aj termin dohodla, ze kedy tam pojde a chce aby som s nou isla, tak uvidime, ci to vobec v tejto situacii bude mozne.