Nadmerné potenie - poradiť

Áno - videla som to už viackrát pred Vianocami, že je taká možnosť v Spinne, na FB som to zahliadla. Dá sa to kúpiť na čo len chceš ako len chceš, ale keď to chce niekto ako darček tak je to najlepšie priamo na nejaký zákrok alebo ošetrenie alebo čo. Nech ten obdarovaný nevie, čo to stálo, aspoň ja to mám tak radšej, keď nik nevie koľko peňazí som minula, pretože ide mi o podstatu darčeka :slight_smile:
A vyhodené peniaze @vandicka3 za tie peniaze čo sme dali do tohto už dávno sme mohli dať do ozaj účinného riešenia, čo?

To som prehliadla asi, no nevadi budem aspon vediet do buducna, lebo to je dobry dar, to keby som ja nieco taketo dostala, to by som sa poriadne tesila.
Lebo uz bolo dost ponoziek :smiley:

ale tak to nikdy nevies, ze co nam pomoze a tieto veci, preto skusame kadeco, tiez som kde co skusala a az casom a tymi vecami prides na to, ze co neprinasa ziadne vysledky a co ano :slight_smile:

Ti poviem, ze velmi sa tesim, ze uz teraz fakt su taki odbornici, co sa aj tomuto venuju. Vies pisala som, ze som sestre kupila poukazku do ambulancie lekarskej kozmetiky a teda mala velku radost, uz si aj termin dohodla, ze kedy tam pojde a chce aby som s nou isla, tak uvidime, ci to vobec v tejto situacii bude mozne.

Lekarska kozmetika poskytuje akoze rovnake sluzby ako niektore kozmetiky ci to si to nejako mylim??

Ja som niekde aj čítala o nejakom lekárskom zákroku, kedy ti do miest, kde sa veľmi potíš pichnú nejaku látku na zmiernenie. Ale celkom som voči tomu skeptická

prečo si voči tomu skeptická?..dnes predsa len sú už také možnosti, spôsoby, že fakt sa dá kadečo urobiť…a najmä dnes to už aj prináša výsledky o akých sa nám kedysi mohlo len snívať… :wink:

Je to možnosť, ale jak to funguje? Ono je to už navždy, že budeš mať pokoj, či ako to funguje takéto čosi, čo emma vyššie popísala???

Nie nie ono je potrebné tú aplikáciu zopakovať, v Spinne kde som bola ja ťa ohľadne tohto so všetkým oboznámia, to sa vôbec nemusíš nejako báť. Oni ti povedia ako to funguje, prečo to vlastne tomu zabraňuje na akú dobu to je a aj čo musíš urobiť aby ten výsledok bol taký ako očakávaš.
Podľa mňa toto je ošetrenie ktoré uľahčí život mnohým ľuďom, lebo teda ja už len vo svojom okolí mám veľkú kopu kamarátov ktorí s týmto bojujú a nesmierne sa za to hanbia.

Kolko toto stoji, ked teda by som chcela mat aspon na rok pokoj? Ci ako to je na aku dobu? :slight_smile: Bola by som rada keby si mi o tom nieco napisala, lebo to jak posledne mesiace sa potim je nieco strasne. Citim sa velmi neprijemne, lebo sa aj trikrat do dna musim sprachovat, aby som sa necitila :confused:

aj je mozne aby to teraz vyuzila? nie je problem s takymito ukonmi pri tychto obmedzeniach, ktore momentalne su?

Zalezi, co tym mas na mysli, umele mihalnice ti tam neurobia, ale rozne osetrenia pleti robia, mezoterapia, odstranenie ochlpenia laserom, aplikacia kyseliny hyaluronovej, botoxu a mnoho ineho.
Niektore kozmetiky robia napriklad aj mezoterapiu, ale nemala by som odvahu nieco take si dat urobit v kozmetike.

funguje to normalne momentalne aj v tejto situacii??

v Spinne, co viem, tak funguju normalne kazda ambulancia, nielen tato, lebo ocino bol na ortopedii zaciatkom mesiaca :slight_smile: ti poviem, ze je to velka pomoc, ze jestvuje takato ambulancia, ze dokazu zazraky s pletou urobit, ja akoze som prijemne prekvapena z toho, co vsetko sa dnes uz da urobit, zabezpecit a najma na pleti je vidiet vsetko, takze ked jej das ukazkovu starostlivost, tak ti to vrati :wink:

Trapi vas niekoho potenie aj v zime? Je lepsie ist si dat urobit aplikaciu botoxu v zime ci v lete? Nejako sa to po aplikacii osetruje alebo jak??

tuto ambulanciu, co si pisala, ze ocino tvoj tam bol som pozerala uz aj ja, nie je problem aby vzali aj noveho pacienta?
muz ma nejake problemy s chrbtom a teda terminy na ortopediu su take, ze dovidenia tak uz hladam kadejake moznost, len chcem vediet aj aky je pristup a vsetko, nejake osobne skusenosti by som rada pocula :slight_smile:

tak v lete tie problemy sa este zintenzivnia, tak ja by som povedala, ze je najlepsie v zime. Nech v lete uz to ma ten efekt a nech je to dobre. Ale ved to so vsetkym ta oboznamia.
Ja nastastie nejake problemy teraz v zime nemam, ale akonahle uz zacne byt teplejsie, tak sa to zvyklo vsetko nasobit a to som uz musela dobre premyslat aj ake tricko si obleciem aby mi to nebolo vidiet aj vsetko. No nic prijemne to nebolo.

mňa nie, ale muža áno, už tiež sa to snažím nejako vybaviť aby sa toho problému zbavil čo najskôr, lebo on sa osprchuje a vyjde von z kúpeľne a opäť je tam kde bol aj pred sprchou.
Nechápala som to dlho, poviem ti, že už som často na neho aj vybehla, že teda sa asi nesprchuje dobre alebo neviem čo, no postupom času som došla na to, že on za to nemôže.

Jój toto nemyslíš vážne, že si takto reagovala :open_mouth:

Osobne jej to nemám za zlé, keďže nevedela. Veď to sa stáva, že robíme unáhlené závery a častokrát zbytočne.
Ale tak podstatné je to, že sa dá nájsť riešenie, že kedysi by sme o niečom takom mohli len snívať, žeby niekde naše potenie vyriešili. V minulosti by sme sa mohli akurát tak obsypávať detským púdrom, čo mne starká tvrdila, že to pomáha :smiley: