Nadmerné potenie - poradiť

Mohli mohli a dobré je, že teraz je to aj cenovo výhodné, že to nie je nejako cenovo náročné, že si to môže dovoliť pomaly každý a to je fajn. To ja cením. A najmä to vyrieši dosť závažný problém, ktorý dokáže nenormálne strpčiť život :slight_smile:

Ešte pod pazuchami je to také povedala by som relatívne normálne, že sa potíme, len keď počúvam ako sa niekomu chodidlá alebo dlane potia, tak to musí byť veľmi nepríjemné. To si neviem ani len predstaviť, keby som musela niečomu takému čeliť.
Ešte som chcela vedieť, že či vlastne takáto aplikácia nebolí a jaké množstvo sa dáva?

Ahojte,

je tu niekto kto mal po operacii silne kompenzacne potenie a dokazali ste sa s tym vyrovnat? miro333111@gmail.com

po akej operacii?? nie som si celkom ista ci sa s tym da vyrovnat, zalezi ci je to celorocne, v akej miere a kde :wink:

Ahoj Palo, podarilo sa ti s danym problemom vyrovnat?

Dnes sa uz da vyriesit potenie rychlo a bezbolestne. A najma nemusis si na to kupovat kopu nejakej kozmetiky a neviem coho vsetkeho co moc teda ucinne nebyva aspon z mojej skusenosti.

Píšeš, že rýchlo a bezbolestne, lenže je to riešenie už akože na furt??
Netreba to akože absolvovať viackrát? Ako to celé prebieha? Nie je to tak dávno čo som sa s kamarátkou o potení rozprávala, lebo hovorila, že za posledný rok má pocit, že sa jej to dosť zhoršilo, že nevie či to je hormónmi alebo čím, ale že musí s tým niečo robiť, tak by som jej chcela poradiť niečo čo jej ozaj pomôže.

povedala by som to asi tak, ze vyrovnat sa s tym da len v pripade, ze sa poti clovek po nejakej aktivite, po sporte a podobnych veciach, ale nie pri nejakom beznom kazdodennom fungovani, to dokaze riadne zneprijemnit zivot a najma neprijemne pohlady inych ludi :confused:

Nie je to na stalo, to je potrebne potom aplikovat znovu. V Spinne mna oboznamili o tom, ze ten prvy ucinok trva cca tri az sest mesiacov, ale potom keby si das znovu botox aplikovat, tak sa to predlzi ten efekt, ale to tam by ta s tymito vsetkymi vecami oboznamili :wink:
Ucinok nastupuje po nejakych dvoch dnoch, ale uplne sa to prejavi cca po dvoch tyzdnoch. Ale je to super, najma teraz ked uz sa striedaju teple dni so studenymi a to je dost neprijemne pre cloveka, co sa vyrazne poti.

si to vystihla…lebo ja som taketo prechodne obdobia rada nemala a zaciatok leta duplom…to som musela vyberat co si obleciem lebo flaky som mala od potu pomaly na vsetkom…a pod pazuchami kruhy, to proste bola moja nocna mora…esteze uz je to vsetko minulost…

Pises v minulom case, takze mam to brat tak, ze ty mas uz po tomto probleme? Uz ho mas vyrieseny?

Ja chcem akurát môjmu mužovi toto predostrieť ako nápad, lebo teda on aké má problémy s potením to som ešte nevidela, ale mám pocit, že to len posledné roky nejako, ale vidím ako mu je to nepríjemné aj keď má niekam ísť. Je možné to absolvovať kedykoľvek počas roka?

To môže byť aj hormónmi, vekom sa to mení takže kľudne, mňa by to ani neprekvapilo.
Sú ľudia, čo v živote s tým nemali problém a v 40tke im to začne. Je to nevyspytateľné :wink:
Myslím, že je ale to je najlepšie sa priamo s lekárom čo to robí sa poradiť, lebo vlastne si ani nenapísala o akú časť tela ide :slight_smile:

Čo pozorujem a počúvam v mojom okolí tak kopa ľudí má problém s potením nôh, chodidiel, to som až prekvapená bola, že čosi také je bežné a myslela som, že to závisí aj od obuvi akú človek nosí, ale napokon že to vôbec nemá na to vplyv.

nie niekedy to moze byt aj genmi, niekedy sa to vobec nejako ovplyvnit neda, esteze dnes uz su moznosti ako sa to da riesit :slight_smile: len castokrat odhodlat sa je to najtazsie :confused:

To je ale škoda…Že veľakrát strach nám narobí problémy…Aplikácia botoxu dnes už vôbec nie je takým problémom ako to bolo kedysi, myslím, čo sa týka peňaží a dá sa aplikovať aj do chodidiel, do podpazušia a nie je s tým vôbec žiadny problém…

A ešte keď v Spinne je to tak, že ťa oboznámia so všetkým, že absolvuješ najskôr konzultáciu, tak to je úplne fajn. To ťa aj tak upokojí, keď budeš mať prehľad, čo cca ťa čaká, ako to bude prebiehať a keď ešte aj prístup lekára alebo teda lekárky je fajn, že môžeš debatiť s nimi tak to je dobré.
Teraz keď sú tieto teploty tak je fakt, že tieto problémy dokážu nenormálne človeku znepríjemniť dni :confused:

mam kamarata, ktory si to daval urobit do dlani lebo nesmierne sa mu potili, maval az take kropaje na rukach a viem si predstavit, ze to nebolo nic prijemne, najma ked mal taku pracu, kde sa stretaval s klientmi a podaval si s nimi ruky, to velakrat spominal, ze proste je mu to tazko, ze to ma velky vplyv na jeho psychiku :confused:

To je fakt…Pri iných veciach síce, ale tiež som sa stretla s tým, že proste veľmi urobí prístup lekára…Predsa len keď ťa má vyšetriť alebo urobiť ti nejaké ošetrenie alebo niečo tak chceš sa na mnoho vecí popýtať, poradiť sa a niektorí s tým zvyknú mať problém…
Miliara, ale toto sa ani nečudujem…Viem si predstaviť ako trápne sa cítil a najhoršie je, že to vôbec neviem ovplyvniť… :confused:

klarispeterkova Máš prosím ťa aj skúsenosť, ako prebieha priamo ošetrenie? Môže človek hneď normálne fungovať? Chytať, používať tie ruky, alebo sú obviazané? Asi týždeň dozadu sme toto rozoberali so susedou, veľmi sa jej potia dlane. Ale to je až také, že celé dni len stísa vreckovku a utiera sa. Má malú dcéru a tú poriadne ani za ruku chytiť nemôže :frowning: