Nadmerné potenie

zaujimalo by ma, ž čoho su vyrobene, kde na nich nie je vidno pot, špinu a ani pach potu

katika64 veď áno, nikto učený z neba nespadol ako sa to hovorí. hej no, to ako mu poviem, to je dosť rozhodujúce. ale asi som bola presvedčivá, lebo pristúpil na to, že sa objedná. vravela som mu, že sa dá ísť potom aj opakovane, ale to sme potom už ďalej neriešili. ináč už je pár dní po zákroku a vyzerá to byť fajn. chystá sa ku kamarátovi chystať drevo na zimu, tak to bude taká skúška, aby vedel porovnať.

ahojte, mna by celkom zaujimalo, ci je ten isty postup, tak ista procedura, ked su problemy s potenim na roznych castiach tela. akoze ci sa to tak isto riesi ked sa potia chodidla, podpazusie, ruky, tvar… take mi to trochu divne pripada, ze by sa to rovnako riesilo. lebo chapete, ide o rozdielne casti tela, aj ta koza a pokozka su ine vsade.

Dominka postup myslis teraz akoze samotne osetrenie, ci? No v podstate ano, rozdiel je v tom, ze ake mnozstvo botoxu sa do jednolivych casti tela aplikuje. To ti ale presne neviem povedat, ako to je. Nie som odbornicka na to, aby som to posudzovala len takto na zaklade debaty. Ale doktorka ta tiez najskor prezrie a potom rozhodne, co by bolo pre teba najlepsie. V ktorej oblasti ta trapia tieto problemy? Poradila by som ti nakontaktovat sa na kliniku Spinn. Boli sme tam s mojim chlapom, jemu sa zvykli potit dlane.

no ano, ze ci sa rovnako osetruju chodila a rovnakym sposobom aj dlane. ci su v tom nejake rozdiely, alebo je ten isty proces. mna toto konkretne netrapi, ale moja mamina zacala mat problem s tymi dlanami, preto aj tie som uviedla ako priklad. neviem, ci to prichadza vekom alebo aka je tam pricina. pretoze doteraz s tym problemy nemala. a teraz to ma lepsie? len raz tam je potrebne prist, ci si to vyzaduje opakovane aplikacie? radsej sa takto dopredu popytam, aby som vedela zreferovat, na co sa ma pripravit.

Ahoj zabkiara - ako dopadla skúška? Obstála tá aplikácia botoxu pri tomto? To by som povedala, že ak pri tomto bude všetko okej, tak možno pokračovať zákrok za úspešný. U nás v práci som tak obklukou naznačila jednému kolegovi, že tiež by sa mu zišlo niečo podobné absolvovať. Takže som zvedavá, čo mi na to povie, že ako sa rozhodol. Lebo je rozdiel, keď sa niekto len potí, že je spotený a mokrý ale keď už to je cítiť, tak s tým treba dvojnásobne niečo spraviť.