Nadmerne vypadavanie vlasov

Ahojte, citala som diskusiu o vypadavi vlasov u muzov. Ja mam zial tiez taky problem, hoci som zena :slight_smile: Najviac mi vypadavaju vlasy z temena, uz mi presvita pokozka hlavy, co je dost neprijemne. Navyse mam dlhe jemne vlasy, o to viac je to vidno. Ma niekto skusenost s ambulanciou pre ochorenie vlasov na Mickiewiczovej? Mozem to mat aj vrodene, otec ma taky isty typ vlasovca nema ich vela :frowning: Vdaka.

Veľmi často liečim mladých ľudí s týmto problémom.Zisťujem, že väčšinou príčina ich ochorenia tkvie v mysli.Po podaní celostného, individuálneho lieku sa problém vyriešil.Viď. príklady liečenia na www.homeopat.sk

behom mesiaca mi vypadlopol hlavy vlasov a dene ich pribuda bojim sa ze ostanem bez vlasov mam len 20 mala som krasne hudte vlasy dnes to je opak bojimsa ich dotknut su take jemne… berem rozne vitamini tabletky a nic nezabera moj problem je ze som v GB a tu doktory su nezhovievavy pokial nevidia ze neumieram nic neurobia a to si tu platim zdravotne prosim pomozte mi. dakujem Veronika

Mám veľky problém s vypadávaním Vlasov , za posledné 4 mesiace mi vypadlo asi 2/3 vlasov z hlavy pracujem veľa s počítačom ,a a v kancelárii mám neonove osvetlenie môže to byť príčinou ???

aohj Veronika.tiez si teraz riesim tento problem.ale ja to mam asi zo stresov.ked mi uz nezaberali ziadne vitaminy a ani sampony tak som sa rozhodla navstivit koznu.predpisala mi Alpicort je to kozný prípravok a uz po 2 dnoch vypadavanie skoro uplne ustupilo.

Neonove osvetlenie vlasom neprospieva dalej stres,cigarety,alkohol ale aj exzem,neprevzdusnene capice mozno aj strava.

Moja dcera ma dlhe ,huste vlasy.Vcera si objavila plesinlu ako desatkorunacka.Prosim,ak niekto ma podobny problem,napiste.Dakujem

Ked zacali svokrovi vypadavat vlasy v kruhoch,bol na vysetrenie v Karlovych Varoch a tam mu primar odporucil jeden sampon nemeckej vyroby. Pomohlo mu to a po 3 mesiacoch mal vlasy aj na celkom holych miestach. Ja som vyskusala po porode, ked som prisla o veeela vlasov. Vlasy mi v kutoch zacali dorastat uz po mesiaci. Je to sice drahy spas, ale pomaha. Blizsie info na mosquitta@azet.sk

ja mam 22 a mam tiez problem s vypadavanim vlasov ale neriesim to uz … dovodom moze byt vsetko nosil som dlhy cas siltovku a to denno denne fajcim samozrejme si sem tam vypijem stres som mal na dennom poriadku kvoli praci a co este ? travim resp. pracujem dlhy cas s pocitacom viem co ja este ? … cizeee jednoducha otazka ? poradi niekto nejaky vyrobok na zaklade osobnych skusenosti ktory fakt pomohol ?

Skusal si uz vitamin C? Ak fajcis, tak ho mas urcite nedostatok. Skusil by som pridat aj vitaminy B.

mam velký problém s padaním vlasom, mam 20 rokov a na temene pomaly plešinu absolvovala som už všetky vyšetrenia nič mi nezistili existuje ešte nejaké vyšetrenie, ktoré by som mohla absolvovať, alebo je možné transplantovať vlasy aj mne vlasy mi padajú už asi 8 rokov bola som už aj u bilinkárov a všeliakých alternatívnych liečitelov vypýtali peniaze ale nič mi nepomohlo

Ahojte.Mám 16 rokov a velmi ma trapi vypadavanie vlasov.Našla som si miesta kde mi presvita už do hlavy.Som zúfala.Vypadavanie už trvá asi 6 mesiacov.Predtym som mala krasne dlhe huste kucerave vlasy.Ale teraz?To už hadam ani niesu vlasy.Vypadavju stale kozná lekárka mi predpisuje vodičku Alpicort a vitaminy ale to vobec nezabera.Práve naopak stále viac a viac vlasov mi vypadne.Pojedla som aj drahe tabletky či vodičky ale stale marne.Moje vlasy su už uplne všade na vankuši,pyžame v taške.Neviem čo mam robit,prosim pomožte mi.

Ahojte prosim vas vedeli by ste mi poradiť, mám 17 a z mojich vlasov uz ostala menej ako polovica. Niekedy som mala krásne husté kučerave vlasy, ale už som ich musela dať podstrihnut lebo to už vyzeralo zle. Neviem čo mam robit. Návštívila som kožnú a porobila som vela vyšetreni ale štitnu žlazu, hormony, oči, krv všetko mam v poriadku. Výskušala som už vela vodičiek aj liekov ale nepomáha. Nikdy predtým mi nevypadavali vlasy. A trvá to už asi pol roka. Bojím sa že ked to takto pojde dalej neostane mi ani jeden vlas. Prosím pomožte.

vies aj mne asi mesiac vypadavaju vlasy bud taka dobra a napis mi kde by som ten liek mohla dostat.

Nie je to síce moja priama skúsenosť. Je to skúsenosť pani primárky Kováčovej z Českých Budejovíc. Pani mala veľké fľaky vypadaných vlasov a po používaní bylinkového preparátu Alveo sa jej rast vlasov upravil. trvalo to pomerne dlho - niekoľko mesiacov.
Či by to pomohlo aj Vám, neviem odhadnúť.

Ahojte, uz asi tri mesiace citim ze mi nadmerne vypadavaju vlasy, predovsetkym na temene. Zacina mi presvitat pokozka a je mi to dost neprijemne. Bojim sa ze takto do roka pridem o vsetky vlasy. Viete mi nieco poradit co s tym? Prosim pomozte.

chod na stranku zdravie.sk na forum a pozri si temu vypadavanie vlasov.

Mati,

tiez som mala problem s vypadavanim vlasov. Kazdy den mi na hrebeni, ci vankusi ostalo nespocetne vela vlassov a to ze boli znicene ani nehovorim. Myslim ze to vzniklo tym, ze si vlasy casto fenujem a zehlim. Samozrejme som tomu chcela zabranit a tak som zacala uzivat tabletky revital revitalon, zo zaciatku tri krat denne neskor dva krat stacilo. Asi tak po troch mesiacoch som videla vysledok, vlasy nepadaju a vyzeraju omnoho zdravsie. Skus to vyskusat, vyraba ich firma vitar dostat ich kupit v lekarni, cena je super cca 6 eur po 30 tabl.

Povie ti jedno ake mas zazemie napriklad rodina atd stres atd atd vies ak nevychadzas s rodicmi alebo nemas dobre zazemie alebo nieco taketo s čim sa nevieš vyrovnat žiadne tabletkky ti nepomožu stres je stres alebo depresie chapes najpr zacni sportovat plavat potom žihlava ryby strava ej dvoležita zabaly bielok žlto olivovy oelj atd a tak by ti to hadam aj pomohlo no ja som chalan a tiež mi to velmi vadi a bojujem vela som rozmyslal nad transplantaciou atd ale somarina jedine v čechach ak tak ale clovek bude mat stres aj zo zakroku tak vlasy vypadaju este viac dufam ze som trosku pomohol pi vela mlieka mixuj vajce orechy meeso malo by to pomoct no dufam ja tu pisem ako pomost druhym a sam to nerobim ale to plavanie mi dviha sebadvoveru atd treba udrziavat nieco co ta bavy a rano necumiet na seba radsej dat siltovku a ist na turu takych 40 km denne plus pivko ma kvasnice aj to je dobre na vlasy cigi v žiadnom pripade neocapil ani este by ti pomohlo antikoncepcia ale to by si musela brat doživotne lebo ked vysadis vlasy vypadaju pomohol som niekomu ak ano napiste mi na email vlasy@azet.sk a napiste mi ze reagujete na toto co som tu pisal dakujem budem rad ak som niekomu pomohol no ahojty a nestresujte este viac padaju viem podla seba

Ahojte,

taktiež trpím problémom extrémneho vypadávania vlasov.

Dedičné by to byť nemalo, nikto v rodine podobné problémy nemá.
Vyšetrenia na štítnu žľazu a krv mi robili asi rok a pol dozadu, nič nenašli. (mám 25 rokov)
Dlho som brala hormonálnu antikoncepciu a myslela si, že vlasy mi padajú z toho.
Po vysadení je to ešte horšie.

Užívala som za tie 3 roky čo môj problém trvá tablety Revalid, Vichy šampóny a ampule, zinok, vápnik, horčík, Alpicort, Biohar,…bezúspešne…

Poraďte prosím.
Ďakujem.