Nadmerne vypadavanie vlasov

ahoj mam 25 rokov a tiez mam taky isty problem myslela som si ze som jedina zena co ma taky problem.Ked vidim ine dievcata ake maju krasne huste vlasy a ja len taku stipku je mi nanic vyskusala som revalid biohar aj zinok ale nic ostrihala som sa na kratko ale pokračuje to dalej už som celkom zufala čo este skusit pomozte.

Ahoj ludia, chcela by som reagovat na temu Ja mam tiez ten problem asi rok, poviem vam, ze so mtakisto skusila vsetko, vlasy vzdy padaju, neviem co bude tak o pol roka, vvelmi sa bojim…Ale myslim, ze ak vam vysetrenia nepotvrdili ziadnu chorobu, a skusili ste vsetky pripravky, je tu uz len jeden problem—stres, a to taky, ze cely den vsetci len rozmyslame kolko vlasov nam zajtre vyleti, kolko najdeme na hrebeni, vankusi…podla mna je to problem psychyky, ze si to nejak podvedome zavinujeme, mi sa toho bojime, znie to totalne sialene ale nieco na tom je, vsetko je to o sile ducha…ako sa s tym vysporiadame dusevne, ako prekoname strach z vypadavavia ja sa teraz snazim na to prist, co zmenit a a ko tomu celit dusevne, je na tom nieco…iste ine zdravotne problemy som si takto dala dokopy…ved ked ste zdravy, vsetko ste skusili co ine za tym je, ked nie psychika

Ahojte vsetci, vidim, ze je Vas tu neurekom. Mam ako inak, ten isty problem, co aj vy na tomto fore. Vlasy mi padaju cca 2,5 mesiaca permanentne. Dokonca mi padaju chumace vlasov. Na temene hlavy mi presvita pokozka, ozaj neprijemny pocit. Prekladam si vlasy ako mozem, aj tak to citim, kvalita vlasov sa behom tych troch mesiacov uplne zhorsila. Testy u derma, u endokrinol., su o.k. Stresy nepocitujem. Pouzivala som vselico. Od lacnych vodiciek, lopuchovej, zihlavovej, brezovej, cez sampony zihlav., Panthenol šamp.+tbl, Revalid samp.+tbl, teraz zinok, a objednala som si sampon Klerane 200ml cca 250.-Sk aj menej, tak uvidim. Niekde predsa musi byt nejaka vnutorna porucha, ktora nam to robi. Neexistuje, ak nemam nej. vazny stres, ze to robi prave on. Mojej mame sa taktiez v poslednom obdobi zhorisili vlasy, no ona to neriesi, ma na to uz vek. :-)Ale ja presda potrebujem zit, a nejako sa aj ukazat pred svetom! Baby ak mate skusenosti napr. z firmou Salon Textures zo Skalice, a hlavne ak mate po ruke tento vyrobok , prosim Vas napiste mi sem alebo na mail, zlozenie tohto vyrobku. Vopred dakujem, za kazdu reakciu …

Mám ten istý problém,bola som u kožného predpísal mi 10 injekcii Milgamma či ako sa volaju je to vit B 1,6,12 a malo by to pomoct…navyše som sa dala ostrihat nech si vlasy oddychnu…ak injekcie pomožu ozvem sa

…nemate niekto skusenosti s ampulkami Ducray Anastim??? tiez som uz vyskusala skoro vsetko a nepomaha nejako extra uz 12 rokov nic:-((

čaute, ak máte problém s vypadávaním vlasov, hlavne ak sa vám tvoria na hlave holé lôžka, môžem vám len odporučiť prímára MUDr. Bobík Ondrej, ktorý ma svoju ambulanciu v nemocnici v Trebišove, chodia k nemu ľutia z celého Slovenska, dokonca aj zo zahraničia, len jemu vďačím zato, že mám vlasy na hlave, pravda je však taká, že u niektorých je to choroba na celý život, tak ako aj u mňa, na jednom mieste vypadnú a potom narastú a zasa vypadnú na inom mieste a tak dokola, ja to zvládam už 20 rokov, ale kto o tom nevie, vôbec netuší, aký mám problém, vlasy mám dlhé a husté a tie malilinké miesta tak nie je vidieť, ale bez pravidelných návštev u tohto pána primára by som vyzerala veľmi zle, k nemu som prišla, keď som už nemala skoro žiadne vlasy, pomohol mi veľmi a som mu zato ozaj veľmi vďačná.

Ahoj. Chceli by sme sa ťa spýtať na e-mail na primára MUDR. Bobík Ondrej, nemocnica v Tvrdošíne.Chceli by sme sa opýtať, či sa tam objednáva a aký má postup liečby. Môžete nám poslať podrobnosti na e-mail ? Ďakujem ! Dovidenia

Caute vsetci, mam 30 rokov a odjakziva problem s vlasmi. Zdedila som velmi jemne vlasy a navyse aj nie velmi huste. Asi od 15 rokov mi vlasy vypadavali, najma na jar a na jesen - ale podla mna abnormalne. Skusila som vsetko mozne…od revalidu cez vsetky mozne vodicky, roznych koznych lekarov ale nezaberalo. Pred tromi rokmi som si kvoli inym zdravotnym problemom nechala urobit vyzivovy zaznam a ta lekarka mi povedala, ze aj napriek tomu, ze sa snazim zdravo stravovat, nemam takmer ziadny selen a chyba mi aj B vitamin. Kedze som tak trochu proti chemii, snazila som sa to doplnat stravou a povedala som si, ze budem denne jest okrem ineho aj hrst vlasskych orechov, styri paraorechy a misku ovsenych vlociek. Do mesiaca mi vlasy prestali vypadavat a po roku poctiveho pojedania orieskov a vlociek mi vlasy viditelne spevneli. Som stastny clovek, vsimlo si to aj okolie a je to uzasny pocit. Prajem vsetkym, aby nasli nieco, co im pomoze a mohli sa citit vyborne!!!

Ahoj, aj ja chodím ku kožnej do Trebišova, predpísala mi alpicort, ale vobec mi nepomaha, tak myslím, že by som šla za týmto pánom primárom. Chcela by som sa spýtat, ako ta lieci a ci sa treba k nemu objednat, alebo len prídem a hned ma vezme. Mne zacali padat vlasy pred rokom, uz mi vypadla tak polovica, aj dorastajú, ale čo z toho, ked zas vypadnú…
Užívala som už všeličo, revalid, biohar, vichy dercos aminexil ale nic mi extra nepomohlo, uz som z toho zúfalá, chcem mat vlasy ako predtým…dakujem

Ahoj Mata chcem Ta poprosit o emailovy a telefonický kontakt na Mudr. Bobíka. Moja sestra ma velke tazkosti s vypadavanim vlasov. Dakujem pekne.

Ahojte…ja mám taký istý problém s vypadávaním vlasov…a som veľmi zúfala…tiež by som mala záujem o ten prípravok čo stojí tých 1000sk…vyskúšam všetko s čím máte skúsenosť prosím pomôžte ďakujem … môj mail Weyka313@azet.sk …ešte raz ďakujem

ahojte všetci, vidím, že nás je veľa čo máme problém s vlasmi, ja ho mám uz niekolko mesiacov, a skusam vselico, ale gel aloe vera 83% je super. aloe vera je celkovo velmi dobra vec na všeličo. V prípade nejakých otázok mi môžte napísať na mail.

Dobry den,chcem sa spytat,ci Vam ten gel aloe vera pomohol a ako,kde by sa dal kupit?dakujem.

nepomôže ti už nič, jedine žeby sisi kúpil ovocie na celý mesiac a kúpal by si sa v nom. Samozrejme srandujem, určite to máš v génoch, daj si nastreliť vlasy, ked tolko pracuješ, určite na to máš, a problém máš vyriešený, len aby si to nevšimlo okolie, to by sa ti smiali ked si chlap.

Ahoj- ja mam tento problem tiez. Asi behom pol roka mi vypadali vlasy tak, ze som si musela dlhe blond vlasy ostrihat.
Daj si prosim ta spravyt testy u lekera ci netrpis na stitnu zlazu ako ja. To je pricina vypadania mojich vlasou.

Viem, ako sa citis, ale zivot je boj a treba bojovat.

ahojte.vidím, že vás je to požehnane a že tieto problémy má dosť veľa dievčat, tak ako ja :frowning: užívam už vyše roka antikoncepciu (náplaste Evra) a žiadne takéto problémy som nespozorovala :frowning: koncom júna tohto roku som si však dala prefarbiť vlasy a asi po 2 mesiacoch, som si všimla, že mi vlasy akosi príliš vypadávajú :frowning: tak teraz neviem, čomu mám prisúdiť dôvod, či je to z antikoncepcie alebo z toho farbenia… resp. možno z úplne iného dôvodu. myslíte, že by to mohlo spôsobiť aj farbenie? :frowning:

chcem sa opýtať, či by ste mi mohli dať číslo na MUDr.Bobíka… nie som z TV a chcela by som sa u neho objednať, ak by to bolo možné… dakujem veľmi pekne

Prepáčte, že odpovedám až teraz, ale skôr som nemohla, kontakt na MUDr. Bobíka v Trebišove je t.č. 0566660386, mail nepoznám, stačí, ak tam zavoláte a určite sa dohodnete, je to zlatý človek.

Ahoj chcem ti len usetrit peniazky a povedt ze od tej firmi salon Textures je fakt blbost.Mala som to aj sanpon a j kondicioner a nic…ale moj kamaratkin otcim to pouziva a velmi si to chvali,ze keby to nepouzival tak uz nema na hlave nic.Ja uz sam tiez neviem…rada by som nieco pozitivne napisala ale aj ja som na uz na dne

čauko, odpoveď máš celkom hore :slight_smile: