Nadmerne vypadavanie vlasov

ahojte…ja mám tiež taký problém.ako začala jeseň,mi začali padať vlasy a trochu mi zredli.veľmi ma to trápi/lo.začalo to odvtedy,čo som mala stresy v škole a veľa ďalších problémov-prestala som jesť a dosť som schudla.dokonca som dokázala celý deň byť len o vode.chvala bohu som sa spamätala a začala sa poriadne stravovať.na vlasy si teraz dávam ozvlášť pozor.lekár povedal,že to bude tým,že nejedávam, a že mám nedostatok zinku a tak som ho začala jesť.na vlasy som si kúpila kozmetiku(brezovú vodu od dixy,brezový šampón od dixy,schauma Q10,…)a pravidelne si robím zábaly(oliv.olej,citron,med,pivo,žĺtok atď).myslíte si,že mi to zaberie?ja osobne si myslím,že zato môže naozaj tá psychika(rozchod s priateľom a iné problémy).príliš som si to vypadávanie začala všímať a byť občas paranoidná…prosím poraďte mi,čo je naozaj dobré na tie vlasy.mne totiž vypadávajú len pár týždňov…nie moc,ale keďže mám tmavé vlasy je vidno každý vlások :). napíšte mi prosím rady na mail adie015@azet.sk.ďakujem.

ahoj matka, chcela by som sa ta spytat, ako ta lieco pan primar, ci su to vodicky, tablety alebo injekcie…a ci je to pravda, ze ak k nemu pridem , tak ma nechá v nemocnici na kompletné vyšetrenie, pretože to si nemozem dovolit, chodim na výšku…chcem k nemu ist v pondelok, dakujem

ahojky Timea už dvakrát som ti písala odpoveď, ale akosi mi ju nechce zobraziť, tak ak chceš, ozvi sa mi na mail nayca@azet.sk

Dobry,ja som si ten gel aj vodičkku aloe vera objednala a mne to vobec vobec nepomohla.Ale asi to reaguje na každeho inač.No ja s tym spokojná nie som.

Produkty aloe vera, colostrum a pripravok na vlasy doporucujem, pretoze lepsie a kvalitnejsie vyrobky nepoznam. Prihodim aj katalog produktov + dodam produkt.Kontakt: 0910 130 166

PRODUKTY ALOE VERA, COLOSTRUM,PRIPRAVOK NA VLASI A INE OSVEDCENE DOPLNKY 0910 130 166 ALEBO MAIL. REBELMB@AZET.SK
DOVAZANE Z NEMECKA

Kto pouziva pripravky z aloe vera urcite vie jej bohate ucinky. Sampony, kremy, hydratacia, aloe vera gely a ine.
0910 130 166

Ahoj asi od septembra mi začali vypadávať vlasy, bola som u lekára, ktorý mi povedal, že je to zo štítnej žľazy.Chystám sa aj ku endokronológovi.Ale chcela som sa opýtať, či ti tie vlasy vypadali všetky, alebo nie.Mam z toho všetkéh strach, nerada by som prišla o všetky vlasy.Som z toho všetkého už zúfala.Totiž mám zvýšenu funkciu štítnej žľazy.

ahoj,aj ja by som sa chcela opýtať,aký postup má pán primár,padajú mi veľmi vlasy na temene hlavy,a chodím na zmrazovanie korienkov,brala som množstvo vitamínov-zinku,skupinu B,selen,no proste všetko,nič nepomáham,a preriedené to je veľmi na temene hlavy,prosím ozvite sa,ako sa postupuje u toho primára,mám malé dieťa,preto neviem,či by som tam mohla ostať,ak by ma mali hospitalizovať.%Dakujem.Miriam

Aj ja mam velky problem s vypadavani vlasov uz niekolko rokov,tiez som bola u koznej brala lieky,injekcie,vodicky,laser a nic.Ziadny zazrak sa nekonal nehovoriac o tom kolko ma to stalo.Tak nech si tu z nas nerobi nik zarty,ale nam pomoze a nepropaguje tu svoj neuspesny buznis.

Spectral.RS

Zdravím vás , asi pred rokom mi začali vypadávať vlasy , nevedel som čo s tým a skoro o všetky som prišiel , mal som len 17 takže to bolo pre mňa dosť zlé , až mi raz jedna matkina známa poradila , že mam skúsiť jedného bylinkára od nás z mesta , veľmi som tomu neveril , ale skúsil som to , navštívil som ho , pozrel sa mi na vlasy , popýtal sa ma pár vecí a potom mi dal roztok do vlasov , a čaj. Vyšlo ma to okolo 200 sk. Asi po pol roku my začali rást späť prvé vlasy , teraz to už je o dost lepšie . Ten Bylinkár sa volá Paška ,a býva na Sliači , kúsok od Banskej Bystrici , na ulici Nová 5 , v rodinnom dome , je to taký starý pán. Dúfam že som s tým aspoň niekomu pomohol , a dúfam že ak má niekto podobné problém ako ja , tak sa mu z neho podarí dostať ,

ahoj ked máš štítnu žlazu…neviem či zvýšenu alebo znížen funkciu,tak ti vypadávajú vlasy a tiež nemôžeš schudnúť alebo pribrať? je to vždy u štítnej žlazy tak? Cítala som článok,že ked vybuchol černobyl,tak to žiarenie a všetko čo s tým súv. má za následok aj štítnu žlazu a psych. choroby…vo vačšej miere…a ja som sa narodila presne vtedy…

Mam tiez problem s vypadavanim vlasov, vyskusala som aj rozne tablety napr. revalid, absolvovala som vysetrenia uz v puberte ked sa tento problem prvykrat objavil. Problemy so stitnou zlazou neboli potvrdene. Vypadavanie vlasou sa obmedzilo a niekolkokrat sa znovu zacalo. Aj teraz ma uz zas trapi a nic nepomaha, prosim poradte mi, mam 26 rokov. mery977@azet.sk

Ahojte,
podobny problem trapi aj mna, nemá niekto z Vás skusenost s produktom z Mrtveho mora Bahenny zabal na hlavu - faza 1 (vyrobok Dr. Nona)?
Dakujem za odpoved.
Silvia

Nechápem ,prečo, keď niekto vie ako pomôcť tu napíše, aby sa mu ozvali na mail, veď treba poradit tak aby to mohli čítať aj ostatní

zdravím… máte niekto skúsenosti s prípravkom inneov?(na vlasy)??..

pekna vlastna reklama

Ahoj Silvia moja kamoška ma ten isty problem, nerastu jej hore na temene hlavy vlasy, bola na vselijakých vysetreniach, aj na endokrinologii, na krvných odberoch, a nič jej nezistili. Dr na endokrinologii jej povedala, ze si ma kupit OVOS a ma si snim oplachovat vlysy, kupovala si aj vselijake vodicky z lekarne a vobec nic, neviem ci to moze suvisiet aj zo stresom, fakt je velmi zufala…a ten vyrobok co spominas, myslis ze pomoze?

Nadmerné vypadávanie vlasov trápi aj mňa. Má niekto/rá z Vás osobnú skúsenosť s produktom Dr.Nona Bahenný zábal na hlavu - fáza 1? Prosím o odpoveď spotrebiteľa/ku, nie distrubútora:-))