Nadmerne vypadavanie vlasov

Ahoj Adriana, to práve netuším:-))

Ahoj, nebude to tym, ze ide o dilerov alebo distributorov, ktori si chcu “prihriat vlastnu polievocku”?

Ahojte,mňa tiež trapi vypadávanuie vlasov ale ak je to nadmerné tak že vlasy su “všade” tak ako aj u mňa,treba sa najprv objednať u lekára a spravit všetky vyšetrenia…
Ak sa vylúči nejaké ochorenie treba prejsť na liečbu zvnutra a to rozne vitamíny, Zinok,Selen,železo a dalsie…Mne zistili silnú anémiu a aj neutropeniu tak je to možné aj z toho…Taktiež musím užívať kys.listovú. Momentalne beriem tabletky Revitalon,vitamíny a pantenolové tabletky a mám pocit že padanie vlasov pomaly ustupuje…
No takťiež sa k tomu pripisuje aj stres!!

Zdravim, je mozne, ze nadmerne vypadavanie vlasov moze byt z vysadenia antikoncepcie? brala som ju 8 rokov a pred par mesiacmi vysadila…odkedy som ju vysadila, neskutocne sa mi zhorsila kvalita pokozky, nadmerne vypadavanie vlasov…som zufala :frowning:
No na druhej strane do toho vsetkeho spada aj dlhodoby stres, cize psychika :frowning:

ahojte, uz niekolko rokov si farbim vlasy , pretoze ich mam rysave a mam z toho trosku komplex… najpv som si farbil na blond, ale teraz som zacal na hnedo…odkedy si farbim na hnedo, tak mam pocit ze mi zacali dost padat vlasy - az tak ze, ked si prejdem po hlave, tak padne aj 5-7 vlasov zakazdym…uz to zacina byt aj vidiet…poradte mi prosim…myslite, ze sa bude dat fungovat tak, aby som si mohol aj dalej farbit vlasy+ pouzivat nieco proti zastaveniu padania? dakujem velmi pekne…

Ahojte, mám tiež problém s nadmerným vypadávaním vlasov. vyskúšala som všetko ale nič… a lekár už nevie ako my má pomôcť… má niekto skúsenosti so zamrazovaním vlasov…?? počula som, že je to dobré a pomáha to…

ja som uzivala ineov a mam taky pocit ze mi ponohli

zdravim uzival som vichi, a tak isto nezabera,
sampon a vodicku, ale slabota,dufam ze vymyslia nieco co nase problemy vyriesi ,konecne,

Ahoj!Ak mozes porad ako zastavit vypadavanie vlasov.Pripravky z aloe nepoznam.kde sa to da kupit.Za radu dakujem.O vysledku dam vediet.Alena

veru pravda,aj ja som mala silnú anémiu.Tak mi lekárka predpísala tabletky.ale mne povedala,že kým mám menzes tak budem mať problém.Ale našťastie sa mi to upravilo,tak preventívne musím po skončení užívať tie tabletky týždeň,aby som to vyrovnala.Najlepšie v takých prípadoch k lekárovi ,aby určil liečbu a aj zastavil vypadavanie vlasov.Mne prestali po tých liekoch

Prosim pomozte mi…uz 5 rokov mi nadmerne padaju vlasi.na hlave mi ostala uz len 1/3 a tvoria sa mi plesinky.Moze byt pricinou,tetovanie,antikoncepcia,alebo farbenie vlasov na cierno?uz som vyskusala si vsetko.A ake mate skusenosti so samponom salon TEXTURES??

Ahoj. Kvalitné výrobky Aloe Vera kúpiš od distribútora spoločnosti, ktorý ti aj poradí konkrétny produkt. Ja som si myslel, že sú to bludy, ale teraz neľutujem. Ak máš záujem, skús volať 0908238454 p. Belluš

Mne ho poradila kolegyna, ktora s nim ma vynikajuce skusenosti. Ma huste blond vlasy. Ja ho pravidelne pouzivam uz niekolko rokov. Mal som problemy s vypadavanim vlasov (rano vzdy plny vankus). Po 3 pouzitiach mi uplne prestali vypadavat vlasy. Ten rozdiel bol az neuveritelny. Dnes ich mam urcite pevnejsie a mam pocit, ze mi zhustli.

Dva roky som bojovala s vypadávaním vlasov, na tabletky, vitamíny a vodičky som minula cca spolu tridsať tisíc sk. teraz som prišla na to, že nemá vyznam všímať si každý jeden vlas, ktorý my vypadne. Zistila som, že namiesto liečenia si vlasov by som mala najprv riešiť problém v hlave. Chcem žiť ako predtým a nie pre vlasy.

Ahoj Andrea! Som zdravotníčka a mám aj ja taký istý problém ako ty a už si neviem rady. Čítala som aj ja na nete prípravok salon TEXTURES, ešte som ho nemala a chcela by som sa prostredníctvom teba opýtať, či si si to už od tej doby kúpila a ako ti to zabralo. Napíš mi prosím odpoveď na mail h.e.l.i@azet.sk Vrele ďakujem.

Andrea, napadlo ma že ak nemáš ešte nič vyskúšané, na nete si vyhladaj stránku www.alopecia.sk - propagujú tam vlasové tonikum MABRO, neviem aké to je trebalo by to vyskúšať. Ja s tým ešte nemám skúsenosti. Pozná niekto tento prípravok, ak áno napíš.

Ahojte všetci, je nast dost co mame rovnaky problem, ja uz som tiez vyskusala hadam vsetko co sa len da, rozne sampony, vodicky, tabletky, vysetrenia, a kopec inych kur na vlasy a vodiciek, taktiez kopec tabletiek, a vytamínov, ale mozem vám povedat, ze zatial co mi pomaha je nieco co by vas nikdy nenapadlo, a to obycajna bylina, ktora rastie asi vsade, a to koren z lopucha a zihlava, niekolko korenov lopucha si vykopete, date prevarit max. na 1-2 minuty a potom vyluhovat 5 az 10 minut, potom je potrebne zakupit denaturovany lieh, a samozrejme zmiesat, a to 1 deci liehu a 2 deci toho odvaru, ale samozrejme mozte toho namiesat viac, aby ste to n emuseli stale varit, a potom vtierat do vlasov minimalne 3x denne, tiez vam neprestanu padat z jedneho dna na druhy, ale uvidite ze po mesiaci, niekedy viac niekedy menej vlasy prestanu padat. a popri tom uzivat lecitin. Prajem nam, aby vlasy prestali padat, zacali rast a boli huste a silne, drzim vám palce A hlavu hore a myslite pozitivne, to je velmi dolezite, verte mi.

Chcela by som sa poradit, tiez som mala problem s vypadavanim vlasov, zistili mi zvysenu funkciu stutnej zlzy, ked som vsk po dvoch mesiacoch isla k lekarovi, povedal, ze ide o chronicke ochorenie stitnej zlazy, a ze mam znizene hodnoty, pri ktorych nepotrebujem brat lieky, Liky mi vsak predpisal, aby som nemala v buducnosti problem otehotniet… Brala som aj Revalid, ten mi velmi pomohol, vlasy prestali takmer uplne padar. Asi 5 tyzdnov po vysadeni Revalidu, mi zacali vlasy znova padat, ale v normalnom mnozstve, zistili mi anemiu z nedostatku zeleza… som neustale v pracovnom strese, prianavam, ze sa nestravujem velmi pestro, tak to padanie pripisujem tomu… pevne verim, ze ked sa am uplne doporiadku, vlasy zase prestanu uplne padat a zacnu vyrastat nove… dakujem za pomoc.

Ja som tento ceremonial absolvovala asi pred dvoma rokmi - ked som bola este na vyske a za dovod vypadavania vlasov som povazovala stres zo skusok atd. Tiez som uzivala kadeco, vysledky od doktorov boli v poriadku. A ked uz som si uvedomila, ze zacinam byt sibnuta z toho, ze som si (podla nariadenia pana lekara) ratala kazdy vlas denne, tak som sa na to vykaslala. Prestala som sa sledovat, neriesila som vlasy vo vani, a mam taky dojem, ze to preslo. Co je horsie, vypadavanie sa mi teraz vratilo znova, dost rychle a napadne. Neviem co je na vine. A tiez som si to nechcela vsimat, ale ked uz vidim, ze mi ocividne rednu, neda sa mi byt v klude. Ja uz neviem :frowning:

:smiley: Vichy je len pracka na peniaze. Radsej neratam, kolko korun som im nechala na zazracne vodicky, ktore stali za nic.