Národná Pokladnica recenzie

Ahojte. Mám takú dilemu. Najlepší kamarát je tak troška zberateľ a chcela by som mu kúpiť nejakú pamätnú mincu. Na cene moc nezáleží, teda som ochotná dať aj 100 EUR. Našla som na Národnej pokladnici nejaké čo by sa mu mohli páčiť len neviem ako to objednávanie s nimi funguje. Kupovali ste niekto cez nich? Ako dlho trvá to doručenie?

vsetko to musia mat napisane v obchodnych podmienkach :slight_smile:

1 Like

Objednanie bolo jednoduché. Raz som objednával telefonicky a potom online. Doručili za dva týždne alebo tak nejak ako písali

1 Like

To sa takto normalne da kupit si pamatnu mincu? To som ani nevedela :open_mouth::hushed:

Áno dajú, sú to viacmenej pamätné medaile, vždy napríklad k nejakému významnému výročiu alebo tak. Myslím že ako darček skvelé

1 Like

Dobre vediet, dakujem ti velmi pekne za odpoved :slight_smile:

normálne, majú tam inak aj obchodné podmienky ale manželov starý otec si odtiaľ presne tie pamätné medaile na kadejaké výročia objednával a netrvá to dlho kým to príde :slight_smile:

A koľko cca taká jedna pamätná minca stojí?

to si musíš tam pozrieť lebo každá je iná a každá má inú hodnotu :slight_smile:

Ešte že v rodine nikto nezbiera takéto veci, lebo by ma asi porazilo :smiley: :smiley:

Sú tam naozaj kadejaké ceny, mám mince aj za 30 Eur a dokonca aj za 200. Záleží kto chce koľko investovať. Mňa to zbieranie celkom baví tak mi nevadí, že kúpim aj drahšiu

Fúha, to si bol ochotný dať také peniaze za nejakú mincu? Máš môj obdiv!

1 Like

No zase ich až toľko nebolo, mám asi dve takto drahšie inak nakupujem v tých nižších cenách. Je to moje hobby a tie mince sú krásne, takže som sem tam ochotný vyhodiť vyššiu sumu.

1 Like

Kazdy mame nejake hobby na ktore sme ochotni minut peniaze, no nie? Takze ja ti to vobec nezazlievam :slight_smile:

Tak hadam by narodna pokladnica nemala mat nejake zle recenzie

Úprimne som na tie recenzie ani nepozeral, niekedy je lepšie vyskúšať sám a urobiť si mienku. No zatiaľ som bez sklamania takže skúsenosť je dobrá

1 Like

Tak to jako ja, tiež mám najradšej keď si vyskúšam sama. Inak mincu som už darovala a kamoš bol milo prekvapený ale páčila sa tak som bola rada, že som trafila.

1 Like

A kolko si za mincu dala a aka to bola??

Bola to pamätná minca 25. výročie vzniku slovenska. Dala som za ňu okolo 50 EUR a ešte som k tomu kúpila album na mince, takže úspech:-)

2 Likes

Táto je pekná, tiež ju mám