Národná Pokladnica recenzie

Super stránka pre zberateľov. nemám moc skúseností so zbieraním ale majú pekné mince. Objednal som dve čo ma zaujali a myslím, že budem pokračovať v nakupovaní, teda pokiaľ budem na to mať.

Nemusíš byť bohatý aby si si u nich niečo kúpil, majú na výber veľa lacných mincí a tie sú tiež pekné.

Hej, pozeral som a majú tam toho ani neviem ktorú by som prv kúpil. Mám vyhliadnutú aj nejakú zbierku. Dokonca som videl na prvej strane nejaké za poštovné. To len toľko za ne zaplatím?

Áno, keď tam je len poštovné tak nič iné neplatíš, tých mincí som už nakúpil veľa. Aj keď sú len z obyčajného kovu tak sú pekné. Niekedy dávajú napríklad na výber aj dve možnosti - obyčajný kov alebo zušlachtené zlatom. Tá je napríklad o pár eur dražšia ale stále je to lacné. Takže si môžeš vybrať čo sa ti páči.