Nemozem zaspat

Chcem sa spytat, ze co moze byt pricinou toho, ze nemozem spat. Proste idem spat a dve tri hodiny nemozem zaspat. Dalsia moja otazka je, ako mozem zistit, ci nemam vysoky resp. nizky tlak bez tlakomeru, pretoze ho nemam? Neda sa to nejak z uderov srdca za minutu zistit? Dakujem.

S tym tlakom je to tazko bez tlakomeru, moja mama ma nezavisle od toho, ci je vysoky alebo nizky skoro vzdy rychly tep, dalo by sa to mozno podla toho ako a kde boli hlava, ale ja v tom moc poradit neviem. Parkrat som mala vysoky tlak a inokedy mam zas nizky, ale fakt to neviem rozlisit bez tlakomeru, zda sa mi, ze vzdy mi je rovnako blbo :slight_smile: To zaspavanie moze mat vela pricin, stres, nervove vypetie, alebo aj ten tlak, alebo vela inych veci. Skusal si take prirodne doplnky ako Benosen alebo Melatonin?

existuje nieco co pomaha k rychlejsiemu zaspavaniu? bud lieky alebo niejaka metoda,alebo jedlo?proste nieco k rychejsiemu zaspavaniu…mam taky problem ze ked si lahnem najmenej taku hodinu nemozem zaspat a konecne kedy zaspim snivaju sa mi nocne mori cize sa znova zobudim a tak to ide od zaciatku…takze chcela by som sa spytat,ci existuje nieco na rychlejsie zaspavanie a hlavne aby sa mi nesnivali kazdu noc nocne mori…velmi pekne dakujem…

Mala som podobný problém so zaspávaním. Nie som zástankyňa umelého spánku. Jeden pán doktor mi doporučil Ansitol a mám po probléme. Je to výťažok rastlín a je veľmi účinný. Nájdete ho však len na internete.

Dobrý deň.
Mám podobný problém so zaspávaním. Aj po roku už zaspávate normálne?Nemôžete mi poslať emailovú adresu obchodu?
Ďakujem a prajem príjemný deň.
Elena

Vyrobok z Walmarku, Benosen mne pomohol mala som tiez problem so zaspavanim.

Co tak psychoterapia…

Odporúčam Rivotril kvapky. 7 – 14 resp 21 kvapiek hodinu dve pred spaním do lyžice vody. Už 7 kvapiek navodí veľmi jemný pocit – náznak únavy. Ľahšie sa usína. Predpíše neurologička.

Ja používam Melatonín, ktorý som si kúpila cez internetový obchod naturmedic. eu, mne to pomohlo, neviem ako ostatným.

Dobry den! Mam problem zo zaspavanim ako sa da ansitol objednat? Dakujem za odpoved. Prijemny den! Alena

Ja mam zas taky problem, ze som si zvykol neskoro chodit spat a to je potom zle, lebo ked chcem ist prvej spat (lebo uz je aj tak neskoro), tak proste nemozem zaspat dost dlho len premyslam a tak, co odporucate?

Treba hladat pricinu preco nemozes zaspat. Chodis neskoro spat a stavat tiez neskoro? Ponocujes, TV, citanie a pod? Mas dostatok pohybu na cerstvom vzduchu a robis rozne aktivity? Co tvoja psychika, nejake problemy, strach, trapenie? Ak je tu vsetko ok citaj dalej (ak nie, treba najprv vyriesit problemy a spychiku).
Treba najskor najst pricinou, a nie si davat sladke, mlieko, pivo a pod, lebo to nic nevyriesi len zatazi zaludok este viac na noc a je to navykove. Ja mam tiez problem so spankom uz dlhe roky a vzdy je v tom stres a zla zivotosprava (v horsich pripadoch to moze u niekoho byt aj vazna choroba). Napriklad som bola na akupunkture a tam som im hned zaspala, takze problem bol v tom, ze mi organy nepracovali ako mali (pecen bola prehriata a zle pracovala), neskor som zacala pravidelne sportovat, ale zasa som bola plna energie a so stresom z prace som uz vobec nedokazala vypnut. Teraz som bola u nutriologicky a ta mi zistila, ze mi chybaju vitaminy a mineraly v tele, kt. su zodpovedne za spravny kolobeh organov a bez nich je spanok naruseny - nedostatok magnesia. Taktiez som mala zablokovane niektore organy, toxicku pecen a pazerak (aj ked mam bohatu stravu a jem zdravo, lenze moje telo nestihalo a nesliapalo ako malo). Ja byt tebou idem nutriologicke a dam sa vysetrit, lebo ci mas stres alebo nemas, vsetko aj tak je chemicky a psychicky balanc v tvojom tele, kt. je mozno naruseny. Je blbost skusat najprv vseliake mediciny a pod. (aj ked ja beriem tiez bylinky, ale po odobreni nutriologyckou), pretoze nevies ci si skor neuskodis, lebo si nevidis do tela. Skus toto, ale nechod k obycajnemu lekarovi, kt. bude do teba pchat len chemiu! Vela stastia a daj vediet.

Tieto výrobky sú všetky nebezpečné, lebo potom si človek na to navykne a nebude vedieť zaspať vôbec. Hlavne treba pri zaspávaní vysadiť niekoľko hodnín pred spaním alkohol, tažké jedlá a jednoznačne kofeín. Alkohol síce človeka unaví a príjemne sa mu zaspí, ale spánok nebude stáť za veľa a ráno sa zobudí človek neodpočinutý.

mavala som tiez tieto problemy, hodinu dve som lezala v posteli a nemohla zaspat, pomohol mi neospan ked som ho uzivala, postupne problemy ustupovali

ja si kupujem od sunday natural melosleep, do pol hodky zaspim