Nespavosť - zlý spánok

Ani jedna rastlina mi nic nehovori :frowning: No verim, ze mozu byt liecive a ze maju pozitivne ucinky. Kazda rastlinka ma pozitivny ucinok! Pozriem si to. Nechcem ani po tebe, aby si mi to vsetko vypisovala. Uz za toto ti velmi pekne dakujem!

Deniska ani sa ti nečudujem, sú to také neznáme rastliny ale na internete o nich nájdeš veľa popísaných vecí. Nie je vôbec začo, rada som ti to napísala :slight_smile:

mukina dobre si napisala, ze nikdy si nemozes byt ista, ci tabletky su fakt vyrobene na prirodnej baze ale ked tak pisu, tak by mali byt. citala som aj o tych tabletkach MigStress a tie su tiez vyrobene z dvoch rastlin, takze v konecnom dosledku su tiez vyrabane na prirodnej baze, no nie? tak som to pochopila aspon ja.

Adel ano, aj oni su na prirodnej baze, dobre si si to vysvetlila. Tam uz potom ide len o to aby sa ludia dobre rozhodli, co vyskusaju a co pre ich telo bude prospesnejsie.

Jamilia aj som veru nasla. Vecer asi hodinu, ked som mala cas, som si o nich citala vsetko mozne. Rozhodla som sa, ze si ich kupim. Nemam co stratit, su lacne a budem dufat v to, ze sa moje problemy zlepsia vdaka tabletkam MigStress. Este raz ti za vsetky informacie a rady dakujem. A zaroven ti prajem uz aj pokojne prezitie sviatkov, ktore sa k nam blizia:-)

Deniska to som rada :wink: Inak toto si aj ja veľa krát poviem, že nemám čo stratiť tak vyskúšam a buď je to fajn alebo si poviem, že už viac nebudem v tej liečbe pokračovať. Tak uvidíš, čo si povieš ty :slight_smile: Aj tebe prajem krásne a hlavne pohodové sviatky :wink:

mukina presne tak, je to uz len o tom rozhodnuti a vo vela pripadoch zahra rolu aj cena. cim je nizsia, tym viacej ludi si zakupi lacnejsi produkt ako drahsi. a ty si vedela o tych rastlinach, ktore obsahuje migstress? lebo pre mna to boli uplne nove nazvy :open_mouth:

Jamilia uvidim, veru. Sama som v ocakavaniach, lebo vobec neviem co mam ocakavat, tak preto asi radsej ani nic, aby som nebola sklamana ked tak. Vdaka ti;-)

Adel ludia su tak zvyknuty, ze najprv lacne vyskusaju a potom az ked tie neucinkuju tak siahnu po drahsich. No tieto su aj lacne a su aj ucinne, takze to ludi potesi :slight_smile: Nevedela som ale precitala som si o nich na internete. Tam som nasla vsetko o ich napisane :slight_smile:

Deniska radsej nic netreba ocakavat, aby si veru nebola sklamana. Tohto pravidla sa uz drzim velmi dlho a vo vsetkom! Ak nezabudnes, tak sa ozvi po case ako si na tom, dobre? Ci problemy so spankom a stresom ustupili alebo stale pokracuju, oki?

Uz treti den som poriadne nespala, som z toho unavena a najhorsie je, ze som poriadne nervozna :frowning: Na vsetkych len kricim a som velmi neprijemna :frowning: Poradte aj mne nieco ucinne, lebo takto sa uz fungovat dalej neda :frowning: :frowning: :frowning:

Vlada ani sa necudujem, ze si nervozna. Kazdy clovek ktory nie je vyspaty, je nervozny! Nechces skusit tie tabletky, ktore som tu spomenula? Su prirodne a su na lepsi spanok a na zbavenie sa stresu! Skus si o nich precitat cosi, aby si vedela o ktorych ti tu pisem!

Jamilia aj ja sa snazim, no niekedy aj ocakavam a potom veru to nie je vzdy tak, ako by som chcela. Musim sa to na 100% naucit, aby som nic neocakavala ani od ludi ani od tabliet :slight_smile: To je samozrejmost pre mna, ze sa neskor ozvem ako sa citim! :wink:

Jamilia ved toto :frowning: Som si toho vedoma, ze kvoli nevyspatosti som nervozna na ostatnych, len neviem to nijako zmenit, kedze do noci musim pracovat :frowning: :frowning: Myslis tie tabletky MigStress? A su vazne nenavykove ako tu pisete?? Lebo nechcem si zvyknut na tabletky, ktore ukludnuju. Len teraz prvy krat mam taketo obdobie, predtym som nic taketo nezazivala :-(:frowning:

Denisa mala by si sa to naucit. Budes mat potom jednoduchsi zivot, lebo nebudes od neho ocakavat vela a tym padom budes z niektorych veci viacej stastnejsia! Budem rada a budem cakat spravu od teba :wink: :slight_smile:

Vlada rozumiem ti ale oni za to nemozu, ze ty musis pracovat! Musis sa aspon snazit byt na nich lepsia a prijemnejsia!! Ano tie mam na mysli, tie sme tu spominali. Su na 100% nenavykove, lebo su prirodne. Su zlozene z mucenky a z grifonie. No nutit ta nebudem. Rozhodnut sa musis sama, ci ich vyskusas alebo budes nadalej nevyspata a nervozna. Poradit som si poradila najviac ako som vedela, ostatne je uz na tebe.

Ahojte! Chcem Vám len napísať, že dobre tabletky na ukľudnenie a lepší spánok sú MigStress. dlho som sa bránila takémuto niečomu ale už sa to nedalo zvládať :frowning: toľko práce a stresu ako som mala tento rok som ešte nikdy nemala a tak som bola donútená po niečom takomto siahnúť. no môžem povedať, že sú dobré a hlavne veľmi účinné!

Jamilia viem a pokusim sa, slubujem!! Mucenka a grifonia? Co to je za rastliny? :open_mouth: :open_mouth:

Jamilia ano viem a slubujem, ze sa budem snazit neocakavat od zivota vela! Uz som s tym aj zacala! Na vianoce neocakavam velke darceky :smiley: :smiley: Ale nie, to som len zo srandy napisala! :smiley:

Vlada to som rada :slight_smile: Skopirovala som informacie z internetu. Snad ti to nebude vadit, ale nechcelo sa mi to vsetko prepisovat. Tak citaj o rastlinach:-)

Mučenka opletavá pôsobí na nervový systém, je vynikajúcim sedatívom s väčším účinkom ako prípravky s obsahom papaverínu. Upokojuje a tlmí pocity úzkosti a psychického napätia, zlepšuje a prehlbuje spánok, pôsobí ako gastrosedativum a kardiosedativum. Pôsobí tiež ako antispasmodikum a sympatikolytikum. Používa pri nepokoji, zlom zaspávani, hemoroidoch, kožných problémoch, migréne, kŕčovitej astme, bolestiach spojených s menštruáciou, pri podráždenosti a strachu. Ďalej možno použiť pri bolestiach nervového pôvodu, pri hystérii, kŕčovitej astme a problémoch z rastu zubov. Pri delírium tremens. Usušené listy mučenky sa dajú fajčiť pre ich slabé (ale veľmi relaxujúcu) euforizujúce účinky ako náhrada tabaku pre tých, ktorý chcú prestať fajčiť. Používa sa aj pre prekonanie závislosti na tvrdých drogách, kŕčoch, neuralgii, tetanus, bolestivý hnačka, akútna mánia.

Rastlina Griffonia slúži ako významný pomocník pri poruchách spánku a depresiách. Jej výťažok sa ďalej používa pri liečbe poruchy hyperaktivity (ADHD) a na úľavu od silných bolestí. Tieto účinky spôsobuje aminokyselina 5-hydroxytryptophan (5-HTP), ktorá sa nachádza v semienkách tejto rastliny. Táto látka sa následne zo semien extrahuje a používa sa v rôznych výživových doplnkoch a odburáva aj stres u človeka.