Nespavosť - zlý spánok

Denisa ja z teba umrem :smiley: Dobry zaciatok si zvolila :smiley: :smiley: Ale aj to treba, aby si neocakavala vela a aby si nebola potom sklamana ak ich tam bude malo :smiley: No kazdy podla vlastnych zaslu, no nie? :slight_smile:

Jamilia nie, vobec mi to nevadi. Som rada, ze si si dala tu namahu a ze si mi to napisala, teda skopirovala. Uz konecne viem, co je to za rastliny! Fakt ti velmi dakujem! Po novom roku si ich zakupim aby som ich vyskusala.

Jamilia ty si sa ako rozpisala, sa nezdas :smiley: :smiley: Mam na mysli ten popis k tym rastlinam :slight_smile: Ani som nebola sklamana, dostala som vsetko, po com som tuzila. Takze u nas boli vianoce take, ake mali byt :slight_smile: Ty si ich ako prezila?

Vlada nie je zaco, to som mala rychlo najdene a skopirovane :slight_smile: :slight_smile: Oki, kup si. Drzim palce aby ti tabletky pozitivne zabrali :slight_smile:
Denisa ale prosim ta, ved to som len skopirovala :smiley: :smiley: S tym nebolo tak vela prace :smiley: :smiley: Moje vianoce? Tie boli super. Taktiez ich hodnotim na vybornu! Navstivila som rodina, oddychla som si a tak:-)

Jamilia jaaaj, to som si nevsimla, ze si pisala, ze to je len skopirovane. Tak potom si sa super vynasla :smiley: :smiley: To je dolezite, ze si si stihla aj oddychnut. A uz pracujes? Uz si znovu naspat v tom stresovom napati?

Jamilia nevadi, ze si to mala rychlo ale musela si to hladat a zabila si tym nejaky cas, hoci len 5 minut ale ja si vazim aj to! :slight_smile: Uz som si ich kupila a zacala som ich hned aj uzivat, aby mi cim skor zabrali…

Vlada ty si inak zlaty clovek, vies si vazit vsetko, aj malickosti! To je super, bodaj by takych ludi bolo viacej!! Dobre si spravila. Snad ti aj rychlo zaberu a budes sa citit len lepsie :slight_smile: :wink: Jedno balenie si si kupila, ci hned viacej?

bez tabletiek by si sa stresu nezbavila? Nebala si sa, ze su tie tabletky navykove? Ako dlho si ich uzivala? A pomohli ti rychlo??

Myslím, že nie! Som taký typ človeka, ktorý ohľadom všetkého stresuje a nevedela som sa toho zbaviť. Až tie tabletky, ktoré som začala užívať mi pomohli. Čo ja viem, povedala som si, že ich vyskúšam a uvidím. Ale o tom, že sú nenávykové som bola sto percentne presvedčená, takže ohľadom toho som sa vôbec nebála! Za také dva týždne som pociťovala prvé pokroky

vidis a ja som ani len netusila, ze take tabletky na lepsi spanok a hlavne nenavykove aj existuju. Pre mna to je novinka! Su volno predajne??

Jamilia dakujem ti :slight_smile: :wink: Aj ty si mily clovek :slight_smile: Prvy krat som si objednala iba jedno balenie a pred tyzdnom som ho vyuzivala, takze som si objednala dalsich 5 balikov…

Tak už aspoň Emanna vieš :wink: :slight_smile: Aspoň na niečo bolo dobré, že si sem prišla a popýtala sa na zopár informácií :slight_smile: Áno, sú voľno predajné

Vlada tym som si neni az tak ista, ale tak dakujem aj ja tebe, ze si to o mne myslis :smiley: :smiley: Fuha, tak si sa poriadne rozbehla. Si zistila, ze jedno balenie ti vydrzalo iba kratko a aby si nemusela stale objednavat, tak si sa poistila, co? :slight_smile: :slight_smile: Ale tak to je dobre, ze si to takto spravila :wink:

ano, to mas pravdu. Prihlasila som sa sem len tak z nudy a napokon sa tu podozvedam uzitocne informacie, ktore mi v zivote pomozu! A su aj nejako vekovo ohranicene, alebo ich mozu aj mlady aj starsi ludia uzivat?

Vidíš, vidíš, ešte že si sa chvíľku nudila a prišla si sem :slight_smile: Aspoň sme ťa aj my spoznali :slight_smile: Čo sa týka toho veku, tak MigStress tabletky môžu užívať iba dospelý ľudia, takže od 18 roku života. Nie sú určené vôbec pre deti!! Veď si prečítaj o nich aj na internete, tam to nájdeš tiež všetko napísané

Jamilia tak mne tak pripadas a v skutocnosti ta nepoznam, takze neviem aka si ale tu posobis na mna velmi milo :slight_smile: Presne tak, nebavilo by ma to stale po jednom baliku objednavat!

presne, aj ja som za to vdacna :wink: :slight_smile: Este ze som sa ta na to spytala ale zase ked sa nad tym zamyslim, tak vacsinou male deti a mlady ludia nemaju so spankom vobec problem, tak zbytocne by brali nejake taketo tabletky. No ja si ich idem objednat, aby som ich vyskusala a snad uz budem aj ja dobre spat!

poraďte mi nejaké lieky na spanie, lebo mňa už asi porazí :frowning: :frowning: nespala som už poriadne ani nepamätám :frowning: :frowning: :frowning:

vitaj medzi nami. sme tu skoro vsetky take, ktore mali problemy so spankom. liekov na spanie je ozaj vela, no treba vyhladavat skor take, ktore nie su navykove a ktore nestoja vela korun. neskusali si doposial ziadne?

Noo praveže poznám dosť mladých ľudí, čo so spánkom majú problémy. To nie je až taká pravda, čo si napísala. Ale tak pre nich sú iné lieky a inak sa lieči nespavosť ako u nás už “starších”. Kúp a po čase sa ozvi, či sa to polepšilo