Neustále biely jazyk

Prosím ťa, poraď mi, aj ja mám tento problém a vyskúšala som už viac vecí, kde sa môžem dostať k tejto žene?

Dobry den, ja mam tiez biely jazyk a aj ja beriem lieky Nizoral, ale neviem, ci je to dobre a z coho to moze byt, z coho som to mohla dostat, uz si neviem rady, som z toho znepokojena, prosim pomozte mi!

Zdravím, dúfam, že problémy s bielym jazykom ste už vyriešili. Mne osobne pomohlo výrazne obmedziť sladkosti a cestoviny, a jesť čerstvú zeleninu alebo ovocie.

Zdravim viola, rada by som sa s vami skontaktovala a poinformovala sa, dakujem Janette

Ja chcem k tomu len toľko, že ja sladkosti vôbec nejem a jazyk mám aj tak biely

Nebola si taká dobrá mi povedať názov byliniek, pretože i ja mám taký problém, biely povlak na jazyku a neviem sa toho zbaviť. Skúšala som veľa vecí ale nič nepomohlo.
Ďakujem

Poradi mi niekto, ako sa zbavit saprofytov na jazyku? Dakujem

Dobrý deň. Mám tiež vážne zdravotné problémy a rada by som sa toho už konečne zbavila. Chcem Vás poprosiť o kontakt na bylinkárku. veľmi pekne ďakujem

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu s bielym jazykom a ako ste dopadli v tej cinskej medicine? A kde by som take cosi nasla? A co Vam pomohlo ake veci ste uzivali ? A co vyjde zhruba ta cinska medicina? Dakyjem za kazdu radu velmi pekne.

Co sa tyka bieleho jazyka, nejde len o sladkosti, ide o problem s candidou a pri nom treba vysadit bielu muku a vsetky vyrobky z nej, takisto cukor vo vsetkych formach teda aj trstinovy, hnedy… Obmedzit mliecne vyrobky okrem fermentovanych a aj bielu ryzu. Aj ja som mala dlhodobe problemy a bolo ich vela, treba zmenit stravu cim skor a doplnit to vitaminovymi a vyzivovymi doplnkami. Drzim palce

Dobry den ja mam biely jazych a zapach z ust aj ked si zuby vycistim zapach tam je bol som aj na gastro,krcne, a nic mi nezistili ja uz fakt neviem co to moze byt neviete niekto? Za rady dakujem

Mary prosím Ta o pomoc s mojim problemom ,tiež mam biely jazyk no aj rozne zapaly klbov a bolesti noh,na nohach chodidle su rozne flaky akoby modriny...no už mam zasebou reumatoogov a aj imunologov atd.....mam 2deti a neviem čo dalej a hypoteku su to bolesti a večrne palenie v ustach a v nose JA už neviem čo dalej..moj email martin.gondol@gmail.com....prosím o pomoc prípadne pošlem foto jazyka aj noh...prosíííííím prosííím.už su to roky

Ahoj. Mohla by som ťa poprosiť o kontakt na bylinkárku a bola by som povďačná aj za tú prísnu diétu. Veľmi pekne ďakujem.kontalt: jonasanna.73@gmail.com

Po mám aja čo mám stim robi5

Na povlak na jayzku ucinne pomaha BACTORAL - unikatne ustne probiotikum. www.bactoral.sk