Nezabudnite na prevenciu pred vstupom dieťaťa do kolektívu

toto je sice pravdou, ze radsej neskor, ale tak dalo sa to aj skor vyriesit a myslim, ze by to bolo aj lepsie, vhodnejsie, keby som to skor zacala, aj ked teraz uz asi moc nema zmysel nad tym polemizovat :confused:

presne ako pises, tiez som do toho mohla ist skor, ale som rada, ze vobec som sa dostala k takemu doplnku ako je SlonIQ, ze vobec jestvuje nieco, co ma take prospesne zlozenie, ze posobi na viacere veci, ze ma vplyv aj na imunitu, aj na sustredenie, aj na zvladanie stresu, strachu a podobnych zalezitosti s ktorymi sa musime v zivote stretavat :wink:

Aj mi bližšie napíšeš, že v čom nastala tá zmena? Kde si si to všimla najskôr pri čom?? :slight_smile:

MYSLIM - ze u kazdeho dietatka sa to moze inak prejavit. Pri niektorom to skor zaregistrujes v tom smere, ze viac sa akoby sustredi. Ze viac reaguje, pohotovejsie na iste podnety a pri niektorych detoch zase to zbadas skor na imunite. Ze su proste zdrave, ze ich len tak cokolvek neskoli :slight_smile:

s tymto doplnkom mame aj my doma skusenost…podla toho co som pozerala a porovnavala si podobne doplnky, tak tento mi zlozenim vychadza najlepsie…ze by mohol detom najviac prospiet… :slight_smile:

Všimla som si to napríklad dosť na tom, že je Tamarka zdravá, že mi nevyľahla, že sa drží. Tiež som si všimla, že je aj taká kľudnejšia, rozvážnejšia. Proste občas mala také chvíľky, že nerváčila nad úlohami, nebola schopná sa sústrediť, ale teraz je to úplný opak. :slight_smile:

ano presne toto iste hovorim, ze to zlozenie je super, lebo v podstate vplyva na viacero veci, cize jak by moj tatko povedal, ze zabijeme dve muchy jednou ranou :smiley: chapes ako to myslim :slight_smile:
ze to nie je len o imunite, ale aj o zvladani stresovych situacii napriklad a mnohom inom :slight_smile:

To si aj rada za tu zmenu, ze? :slight_smile: Akoze deti je fajn, ked su plne energie, ked lietaju, ze ked su zdrave, len niekedy byvaju az moc aktivne a tym padom maju potom problemy so sustredenim presne to, co si aj ty pisala a je problem ich udrzat potom aj nad ulohami napriklad :confused:

ale jasne, ale v prvom rade myslim, ze nam vsetkym, kazdemu rodicovi ide o to aby mal doma zdrave deti, ktore nemaju ziadne problemy, no nie?? :wink:

ano ja to uplne chapem…:slight_smile:
@triu to by sme si priali viacere toto…aby dieta bolo stastne…spokojne a zdrave…:slight_smile: