očná protéza

Prosim Vas, nemate kontakt na niekoho, kto robi kvalitne ocne protezy? Dcerka ma sklenene ocko, za posledne dva roky jej vzdy spravili hroznu protezu, o velkosti pomlcim, to trafili asi raz, ale hlavne mi vadi to, ze si nedaju zalezat na tom, aby sosovku dofarbili podla druheho ocka, takto ma jedno modre a druhe dozelena…Dakujem

zadajte do google bio eye,prave sa chystam na tu operaciu…na slovensku su 2 vyrobcovia,tiez nadavam…toto to ma vyriesit,alebo ste nesli nieco lepsie?dakujem…

Prosim Vas o radu, doporucenie na vyrobu kvalitnej ocnej protezy. Ak mate prosim nejaku pozitivnu skusenost moze byt aj v cechach poradte mi prosim. Moj email lycris@yahoo.com
Dakujem

ahoj pisal som ti aj na pokec.mam podobny problem. spominal si v komentari ze ides na operaciu a tak by ma zaujmalo ako ti to dopadlo a aka to je vlastne zmena oproti tym protezam co mame…je mi uz s tejto protezi zle aj ked je to lepsie ako by nebolo nic ale pevne verim ze vymyslia nieco co bude ludsky vyzerat a nebude to spoznatelne na prvy pohlad…budem rad ak mi odpovies…dakujem Dusan

Dobrý deň všetkým. Može mi niekto poradiť???
dočítal som sa na internete, že je možnosť nových očných protéz bio eye. Neviete či sa to robí na Slovensku alebo v Čechách? a ak áno viete mi dať kontakt alebo neaké podrobnejšie informacie? Velmi pekne ďakujem

0903 576 366
Bratislava Gorkého 11, som s nimi veľmi spokojný, nikto nerozozná, čo mám

Gorkého 11?Ja som protivnejšieho a zbytočne úprimného doktora(výrobcu protéz) nezažil.
Ale to sú len moje skúsenosti. To, že máte lepšie je len fajn.

bol ste určite tam??? koľko mal rokov???aby sme si boli istý, či hovoríme o tom istom

My sme s manželkou boli u takého starého pána doktora, dosť starého, ale protéza je krásna, pravdu povediac, nič zlé sme tam nezažili, povedal nám veľa vecí, je pravda, že nás dosť šokovali, ale na druhej strane ťažko sa človeku prijíma pravda, ak ide o jeho zrak. Teda neviem u koho ste boli, sme spokojný.

Volá sa pán Prie…nechcem menovať.Je to starší pán. Je pravda možno som bol trošku precitliveli pol roka po ťažkom úraze,ale som presvedčený, že jeho jednanie nemalo nič spoločné s odborním jednaním. Odvtedy som tam nebol a ani už nepojdem. Ale ako vravím ja som len rád, že tieto skúsenosti nemáte.
Prosím Vás a neviete niekto niečo o tých nových protézach? Tie BIO? Ďakujem

iba som počul, že v čechách to začínajú, ale tiež neviem kde, budem hľadať, tiež sa zaujímam o to, ak by som vedel, napíšem. Je to ten istý pán, píšeme o tom istom, som rád, že nemám vaše skúsenosti, som spokojný, hlavne v tom,že nie je vidno zámena.

Myslím si, že bol som určite tam pán ma asi 55?rokou…a pracuje mu tam aj dcéra. Ale to je už aj tak jedno…Bol som tam pred tromi rokmi, tak verím tomu, že už to je všetko v poriadku:-)

posielam vam cislo na pana, ktory robi ocne protezy v KE, je skutocne odbornik chodim tam uz 8 rokov, vyskusajte.
tel.cislo:0905277090

Tak na Slovensku bohuzial nemame nikoho kto by urobil poriadnu protezu.Ja poznam obidvoch spominanych panov a zabudnite na to ze budete mat od nich kvalitnu protezu.
Protezu mam uz skoro 30 rokov takze viem o com hovorim.Ak chcete kvalitnu protezu musite ist do ciech.Aj ja uz rozmyslam ze si to radsej zaplatim a budem mat kvalitnu a peknu protezu.
Viem o com hovorim pretoze ako dieta som tam chodil.Je to fantazia oproti nasim takzvanym dvom odbornikom

Dakujem Vam vsetkym, tiez sme zacali riesit tie Cechy. Tiez mam skusenosti s tym panom, ktoreho ste tu spominali a obzerame sa aj po nemecku, tam 2 firmy robia sklenene protezy, normalne to fukaju zo skla…

ak mate kontakt do ciech prosim poslite mi ho som uz zufala ked sa ma vsetci pytaju co mam z okom.

Naozaj je to v Čr lepšie,tiež som sa tam rozhodol,akrylova stoji 3000 v Prahe,zazraky to niesu,ale ovela lepsie ako tu,u nas jeden horsi ako druhy,inak v Čr vyrabaju aj sklenne,tie budu lacnejsie ale skusenosti nemam

ked mas protezu dlhsi cas nema moc zmysel davat inplantat,robi sa to aj v Ba,implantaty sa pouzivaju ihned po vybrati,vtedy je zachovana pohyblivost oka,inak occne svaly zaniknu a pohyblivost je stratena…takze jedine najst dobreho protetika

Ronald Szarvas - Oční protézy

Vinohradská 65
120 00 Praha 2

Tel.: +420 602 833 344
Email: info@ocni-protezy.cz

ak chcete mam kontakt aj na ostatnych vyrobcov v ČR,u tohto som bol

strasne moc dakujem ako ste spokojny ja mam uz druhu ale mam pocit ze mi to strasne vydiet.