očná protéza

niet zac,ved ak chcete mi napiste na mailovku co tu mam a vam presne poviem,som si zistoval vsetko co sa da robit aby to bolo najlepsie…

fmiso@pobox.sk som zabudol ten mail keby dake otazky

strasne ma to zaujma trvalo mi ,kym som vobec niekoho nasla s takymto problemom,chcem ist do ciech ja sa uplne tesim ze sa mi niekto ozval a dava mi info som vdacna za vsetko co sa toho tyka povzbudzuje ma to ze to moze byt lepsie.

si vytvorte mail stranku ,napiste mi na mail a poslem vam tam velku lekarsku pracu v ktorej je vsetko dopodrobna

dobrý deň, ako tak čítam tie všetky vaše skúsenosti začínam mať obavy…,som po operácií oka a idem si dať robiť protézu na Gorkého, mám zachovanú pohyblivosť oka a dúfam, že mi ju urobia dobre…, napíše niekto aj povzbudzujúcu informáciu…??? ďakujem

Zdravim vas vsetkych.Mam tiez problem ako tu pisu mnohy.Pred 15 rokmi som prisiel o prave oko.mam som aj keramicku protezu ale tlacila ma a vyzerala otrasne.odvtedy nenosim nic.Kto mi poradi co by bolo pre mna najlepsie?ake protezy sa teraz vyrabaju,alebo ci je aj ina alteranativa?

vsetci tito pani su captosi a iba na tom zarabaju, akrilove su na prd aj pan z gorkeho tam vpada, v cechach robia v jablonci nad nisou zo skla, hacik je v tom ze uz je hosik len sam a nestiha [a tiez to nie je top- ale lepsie ako akril ] meno je adamovsky peter. v nemecku to ma bit strasne drahe- poradite ? ale iba sklo.ps paska to isti

Prokopa Diviše 1605/5, 400 01 Ústí nad Labem, tel.: 475 216 684, 606 512 905, e-mail: lenka@dcul.cz, dcul@seznam.cz, ww.dcul.cz dalsi vyrobca sklennych v Čr,preco myslis ze sklenne su lepsie?nemam s nimi skusenosti

pekny den prajem prosim vas keby ste mi mohli dat neake kontakty na vyrobu ocnych protez niekde na dobreho odbornika pretože co mam protezku od pana Prieložneho z Ba,sa neda nosit a som z toho zufaly
dakujem za pomoc
Patrik H.
zlaticek@pobox.sk

chcela by som vediet ci ma niekto skusenosti z protezkou si spravit vodicak ci je to vobec mozne.

1 Like

Prosím Vás neviete niekto, kde v Ba alebo na slovensku robia operáciu s Bio eye?

Dobry den. Ja mam tiez protezu ako vasa dcera uz 26r a robi ju pan Prielozny v Bratislave je to akrilatova proteza som snim velmi spokojni.Ked by ste sa chcel nieco opytat zavolajte mi 0904696965.na tu protezu ma narok kazdy rok alebo 2ks za 2roky

ano mozete si urobit vodicak ja mam tiez protezu oka 26 rokov tak je to v pohode.

napiste mi prosim vas presnu adresu do ciech na tie protezy je to pre moju mamu , alebo kde sa o tom docitam? poslite mi to na adresu 1miros1@azet.sk

Dobry den,
ja nosim ocnu protezu od dvoch rokov tiez som chodila do BA ale uz asi osem rokov chodim do ciech a som nadmieru spokojna, mam 32 a v mojom veku sa este kadekto po mne obzrie a poviem vam je to super pocit ked mi povedia ze to vobec nevidno. Ja odporucam ist do ciech a to konkretne do Jablonca nad Nisou, bola som tam uz viacej krat a je tam dobra ochota a cena nebola tak hrozitanska, niekedy to robil pan Pokorny ale pre istotu tu su kontatky, Petr Adamovsky, Podhorska 54, Jablonec nad Nisou, 605561825, mail: ocniprotezy@volny.cz

dufam ze to aspon niekomu z vas pomoze
iveta

ako to tam funguje treba sa obiednat a da sa aj telefonicky?ja mam 33a protezku mam 4rok ale aj ten kto nevie si to hned vsimne vraj ju mam bledsiu ako zdrave oko som z toho nestastna.

Dobrý deň, všetkým.
Pred 25 rokmi som mal úraz oka a teraz začínam uvažovať o očnej protéze, nakoľko oko mi už veľmi zabieha do strany a veľmi ma to trápi. Snažím sa zháňať všetky informácie o takomto zákroku, čo to všetko obnáša, aký je to pocit mať očnú protézu. Ale asi by mi najviac pomohlo, keby mi niekto povedal, resp. opísal osobnú skúsenosť. Ďakujem vopred. Môj email vlado.t@zoznam.sk

je to možne

Dobrý deň. Pán Petr Adamovský robí v CZ v Jablonci nad Nisou očné protézky na nepoznanie. Chodím k nemu už 2 roky a som veľmi spokojná. Kontakt: 00420 603 522 352.
Má klientov aj zo Slovenska. Držim palce.

Ahojte vsetci. Ako tu cítam je tu vela skúseností. Môj problém je ze som sa narodil(1980) bez laveho oka diagnoza Q11-anoftalmus-k proteze som sa dostal az ked som mal asi tak 15rokov za ten cas sa telo vyvíjalo-ale bez tej strany kde oko chyba-mam za sebou nejake plastiky-chodieval som na gorkeho-no vzdy sa najde nejaky problem preco sa neda vyrobit ozaj kvalitná protéza. Ako pozeram ste tu vsetci po urazoch no ja to mam od narodenia. Ja by som chcel spoznat a porozpravat sa s ludmi co maju diagnozu " Q11 - ANOFTALMUS" Ozvyte sa Peter s Nitry.