očná protéza

Mam lave oko operovane neuspesne,slepota pred 25 r. je troska mensie zakalene a chcel by som si dat vyrobyt kryciu protezu a prosil by som o kontakt prototika adrera.dakujem stefanlesenar@azet.sk


prosim vas o kontakt na ostatnych vyrovcov
ocnych protez v CR.Hladam vyrobcu,ktory
vyraba protezy k spokojnosti pacienta,ako
bol v Jablonci nad Nisou p.Pivrnec Bretislav,ale takeho asi nenajdem.

Všetci tu pekne pišete prosite kadetade odporučate ale nik sa nepyta na cenove relacie protez az na jedneho ktory udal cenu 3000 v CR prosm vas ak niekto vie nech napiše aj na Mail rbenko@mag-net.sk kolko si učtuju za protezy mne už postači aj obyčajna mam 59 rokov a len aby som nechodil z dieru v hlave dakujem a prajem všetkym ludom s protezamy ešte vela zdravia a hodne videnia nakolko niekto nevidi nič čitatel rasek

Ahoj, p. Pivrnec z jablonce je uz “na penzii”
robi tam (v Jablonci) p. Adamovsky
dajte si ho vyhladat do google, na strankach ma popisany sposob objednavania(1x za mesiac a dost casto ma vsetko obsadene). Robi krajsie ako p. Pivrnec

Dobrý deň, má niekto skúsenosť s pohyblivým implantátom očným, aký je postup prípadne kontakt.

Ja chodím do Bratislavy p. Prieložný tel 02 / 54131079. 02 / 54648403. Naposledy som bol pred 2 rokmi. Robí veľmi dobre. Doporučujem

V Bratislave robí p. Prieložný a je to plne hradené ZP. Naposledy som bol v roku 2008

Ja mám protézu od 5 rokov a vodičák mám od 17 rokov skupina A, B. V tom nie je problém

Dobrý deň, chcem sa opýtať o akú operáciu ide a čo to obnáša. Ďakujem.

My tiež chodíme so synom už 11 rokov k p. Prieložnému do Bratislavy. Neplatíme, uhrádza to poisťovňa, každý má nárok na 2 protézy ročne. A robí ich veľmi pekne, triafa farby aj veľkosti. Je to ochotný a milý človek.

Cena v CZ 3500 CZK. Bol som v Prahe, no žiadna sláva to nie je. Najlepšiu mi urobil Prieložný, ale je to už pár rokov dozadu a potrebujem novú. Posledné tri od Prieložného sa nedajú nosiť. Farby úplne mimo (to by som namachlil snáď aj ja). Jednoducho vek sa zastaviť nedá.

K p. Kalapašovi do KE chodím pre protézu už 10 rokov. Potvrdzujem, že je veľký odborník, naviac ľudský, ochotný vždy pomôcť a poradiť. Bačová

Mlady pan ked pojdete ku ocnej pytajte si papier na ocnu protezu lebo mate na nu narok raz do roka zdarma ja to robim takto 32rokov a nikdy nic neplatim na to vas mala upozornit vasa ocna doktorka s pozdravom laci straka

Dobry den. Asi najlepsie Vam to aj tak urobia v susednom Rakusku (napr. Asprion; www.asprion.at) . Naklady zalezia od typu (oko, skrupina) , narocnosti, zvoleneho materialu, farieb a pod. Cena cca EUR300 i menej. Naviac, so slusnym a ludskym pristupom a na nerozoznanie od zdraveho oka. Poctiva robota, ziadny pokazeny a odflaknuty nedorobok. Je to suma, ktora sa da naskrabat, prip. nech gratulanti prispeju na narodeniny, meniny alebo vianoce. Ked ide o zdravie alebo estetiku, zrejme netreba setrit. Kvalitnu protezu staci vymenit 1x za rok. Mam kamarata, ktory rocne len na cigaretach minie a prefajci styri taketo protezy. A nechcem ani vediet, kolko prepije. V CZ maju tiez zlate rucicky, cca EUR120-150 mozno viac, plus doprava, palivo, dialnicna nalepka a ine poplatky. Vieden je 60 km. Treba vyskusat, aj ked je pravda, ze nase poistovne v oboch pripadoch zrejme nijako neprispeju. Nech sa dari

Dobry večer
vie mi niekto poradiť kde by sa dali zohnať v okoly Košic tyčinky na vyberanie očnej protezky? alebo či je aj niečo podobne na vyberanie. mam 5 mesačnu dcerku a mame s tym problemy. Tu v Michalovciach to nikde nedostať. dakujem. Janka

Pozdravujem.
My sme to tiež riešili. Ráno sme protézku malej založili, a večer sme ju nevedeli vybrať. Dcéra vždy pri pokuse o vybratie silno zavrela viečka. Tak sme šli do nemocnice, na očné oddelenie, tam protézu vybrali, a dali nám aj tyčinku. Ale to je už pár rokov dozadu. Ale dcérka sa naučila rýchlo pracovať s protezkou sama.

Ahoj,prosim ta,ako si s nimi komunikoval?s cudzimi jazykmi sivrkmi netykam…mozes popisat,ako to tam prebieha?vdaka