Odstranenie znamienok

Ahojte, dal si uz niekto z vas odstranit znamienka? Ako sa to robi? Ostali vam po tom jazvy? Ako je to s laserom, nemate skusenosti? Odporucte mi nejaku kliniku, prosim. Dakujem.

Michal, mas zaujimavu teoriu, ale nech … nik ti ju neberie, na znamienku a posudzuje vzhlad-farba, velkost, okraje a tiez ci sa casom nemeni velkost - t.j. ci nerastie.

Ja mám znamienok tiež strašne veľa. Bojím sa ich odstrániť kôli jazvám, ktoré hrozia a dokonca sa neviem ani odhodlať nájsť odborníka, taký veľký problém mám odhaliť svoj komplex. Hnusím sa sama sebe. A ako keby toho nebolo dosť, ani pehami sa na mne nešetrilo. Nikdy sa s tým nezmierim.

Ahojte, chcela by som si dať odstrániť znamienko laserom. Problém je, že je to také bradavico - znamienko a má okolo 4 mm. Ďaľší problém je, že je asi pol centimetra od úst, a počula som, že je tu riziko, že sa mi môžu zničiť mimické svaly. O tom, že by som bola rada, aby to nebolo vidno ani nehovorím. Má s tým niekto skúsenosti? Ďakujem.

Ahoj, mam odstranene 4 znamienka - chirurgicky, lekari doporucuju odstranovanie na jar a na jesen, kvoli slnku, je potrebne pred tym zajst koznemu, ktorý da doporucenie na chirurgiu. Na chirurgii, aspon u nas, odstranuju max. dve znamienka naraz, viac nie. Jazvy mam uplne minimalne, nie je ich ani poriadne vidno. Znamienka sa po zakroku posielaju este na histologiu, keby boli odstranene laserom, uz to nie je mozne.

Ja by som sa chcel opytat, ze ci odstranovanie znamienok sa preplaca poistovnou a ak ano, ci ich mnozstvo je nejak obmmezdene, ak nie, tak kolko sa asi tak plati za odstranenie znamienok.

Podla mna radsej chirurgicky ako laserom, aby to mohli preposlat na histologiu. Inac na tie mimicke svaly fakt pozor. Mojej sesternici trhali zub / skuseny lekar / , poskodil sa sval. Chodila na rehabilitaciu, vsetko mozne a nedalo sa jej to napravit. Jednu cast neciti uz 6 rokov.

Ahoj, ja mám presne ten istý problém. Na tvári mám neskutočne veľa znamienok malých, ale aj veľkých. Viem, o čom hovoríš. Mám strašné komplexy z toho a ešte tiež akoby toho nebolo už dosť mám aj strašné prejavy akné po celej tvári, som z toho úplne unavená maskovať si to make-upom, bohužiaľ ani ten make-up nefunguje.

Ahoj, ja som na tom úplne podobne, aj keď mi mama stále vraví, že to nie je až také hrozné, dokonca, že je to pekné. Lenže neustále sa mi na tvári objavujú nové a nové, mám iba 22, nechcem vedieť ako budem vyzerať tak o dvadsať rokov.

Ahojte aj ja mam problem mam to pri uchu a chcem to dat prec vyzera to jak bradavica velke len sa toho bojim trochu ak stim mate skusenosti boli to ci vobec laserom alebo vypalovanim prosim pomozte mi dakujem.

Mne znamienka vyrezávali skalpelom, nijak zvlášť to nebolelo, len tá injekcia na umŕtvenie bola nepríjemná. Jazvy mi nezostali, len také svetlé miesta, skoro vobec ich nevidno a to ich mám na dekolte.

Ahoj, a na ktorej klinike si si davala odstranit znamienka? a kolko ta vyslo odstranenie 1 znamienka:dakujem velmi pekne za odpoved