Opatrovateľky v Rakúsku - zoznamka

Ahoj, ja pracujem priamo v Grazi, bola som teraz prvy krat, aj ja si hladam kamaratku cez pauzu, aby som mohla pokecat. Ja som skoro na okraji Grazu, je tu nejaka zakl. skola blizko je trafika a odchadzam teraz 10.10.2011, ak by nam to tak vychadzalo, ak chces tak mi napis na email, ja som z Lucenca, mam 34 rokov. Tak zatial sa maj, Jana.

Ahojte. Som OP v 1 Bezirku. Je tu niektora z vás?

Ahoj, ja som pri Stephansplatz.

Ahoj, ja som tiez v 6. bezirku.

Ahoj, ano Pottenstein.

Ano, je nas tu viac, jarka262@azet.sk, kedykolvek napis.

Ahoj jaruska! Ja robim Fahrafelde, nechcela by si so mnou stretnut? Len tak trosku porozpravat.

Ste niektorá v 23. bezirku pri Vosendorfe vo Wien? Napíšte, som tu ako na pustom ostrove. Eva

Ahoj, áno som v 23. bez. už to tu píšem 4x! Môj skype GUSVIL7, mobil 0676878761408.

Ahoj to je 3 km od Brucku, kde som ja. Nestretli by sme sa?

Môj mail je lubica.vozarova@gmail.com. Tak sa ozvi, budem sa tešiť.

Aj budeš sama, keď napíšeš inzerát a potom sa tu nepozrieš.

Ahoj Monika, a kedy mas volno? Ja ho mam casto aj cez den, aj vecer. Napis na moju adresu, mozme sa stretnut. Budem rada. Som tu do konca mesiaca. Ja som pri Niebelungengasse.

Ahoj, od 14.00 -16.00 a vecer po 20.00 mam volno, 068120688118, zavolaj a dohodneme sa kedy sa stretneme, pekny vecer, ahoj.

Ahoj, ja som v Grazi, moj email:baluderi@azet.sk

Ahoj Ľubka, ak reaguješ na Klagenfurt, tak ja ani neviem, že by tu bol blízko Bruck, lebo mimo mesta sa dostanem zriedka.

Ahoj, je to cca. 3 km, ja som sa už aj bola prejsť, ale je to dosť ďaleko, a ešte ak aj ty bývaš na opačnom konci. Ale ak by si mala čas, tak by sme sa niekedy mohli stretnúť niekde na pol ceste.

Som v St. Pöltene, nedaleko je Metro a Treisen park. Ozvite sa mi niekto

Ahojky, Ľuba, ja som v Klagenfurte na Sudringu.

Milá Janka, náhodou som našla tvoju správu, ja som od Rim. Soboty a chystám sa tiež opatrovať do Rakúska. Napíš mi prosím na moju mail adresu, cez akú agentúru si tam, a ako si spokojná. Ja by som rada na prvýkrát dostala nejakého nie veľmi “ťažkého” seniora, lebo mám opatr. kurz, ale skúsenosti s nie ťažko postihnutými ľuďmi. Vyhovela agentúra tvojím požiadavkám? Budem rada, ak mi odpíšeš, dopredu ďakujem, Elena