Opuchnute nohy. Co s tym?

a ked si pri zehleni sadnes? ci to sa ti asi zle tak, co? vies co, ale aj tak si myslim, ze zehlenie je proste v dnesnej dobe prezitok :smiley: ja nezehlim uz niekolko rokov a mozem povedat, ze to bolo to najlepsie rozhodnutie, fakt strasne zabity cas :smiley: samozrejme, ze zehlim take veci ako kosele a podobne, ale to len ozaj v pripade potreby, ked sa niekam ide. inak si kupujeme vyhrade oblecenie z takych materialov, ktore zehlit proste netreba, vybavene :smiley: tiez som dost trpela pri tom. a je jedno, ci som mala zaroven aj televizor pusteny alebo co, ruky nohy mi odpadavali.

no mne sa napriklad este nestalo, ze by ma tak velmi zo zehlenia boleli nohy, aby mi opuchli. ale tak chapem, kazdeho to proste nepostihne, je mi to jasne :slight_smile: Alebo mozno len tak malo pradla zehlim, ktovie :smiley:

no tak to je normalne, ze kazdemu zo statia nohy neopuchnu. je to kvoli zilovej nedostatocnosti a logicky, kazdy tuto diagnozu nema.nemozes mat vsetko :smiley:

no ja neviem, ci je prave toto moj problem alebo co, ale som v praci, sedim si a zrazu take neskutocne pichanie v nohach, no myslela som, ze mi odpadnu. a to som sedela, takze nechapem, z coho to tak zrazu mohlo byt.

sedis si v praci. a si si ista, ze si nesedela niekolko hodin bez prestavky? :slight_smile: ja toto stale hovorim, ze jednoducho sa nemoze clovek cudovat, ze tie nohy bolia aj zo sedenia, ked si dlhy cas v tej istej polohe.

No tak staci aj ked len na wc sedis dlho a tie nohy ta vedia boliet, to je uplne bezna vec :smiley:

tak toto som sa uz davno naucila :smiley: nohy mi tam trpli uz po par minutach. proste najlepsie vybavit si rychlo, co treba a ist odtial prec :smiley: a hlavne je dolezite zasadnut na tron bez telefonu :smiley: lebo kvoli nemu tam clovek dokaze presediet aj dve hodiny :smiley:

Vidis to a moj priatel tam travi cele rano a taketo problemy absolutne nema :smiley: Tak mi povedz, ze kde je ta spravodlivost? :rofl: Ale tak mozno je to ozaj len otazka casu a neskor sa mu to vypomsti, ktovie.

aj tak si skor myslim, ze to opuchanie noh postihuje viac zeny ako muzov. aspon z mojej skusenosti v okoli mam taky pocit.

to, ze vo svojom okoli mas len zeny, ktorym zvyknut nohy opuchat, neznamena, ze sa to nedeje aj muzom :smiley: nevidela si ziadne statistiky, nevies, co sa deje v inych koncinach :smiley: ale ak najdes cierne na bielom niekde, ze zenam sa toto deje castejsie ako chlapom, tak ti mozno uverim :smiley:

Ale kdeze. Vobec nezalezi na pohlavi, aj mojmu manzelovi opuchali nohy. Zakazdym to unho prislo navecer. Ale tak on stal v praci aj 12hodin denne, niekedy dokonca viac, cize zase sa nie je velmi comu divit. Ale on to bral tak sportovo, proste to nejako pretrpel, nic si nedaval, ani len zabal si neunuval spravit, proste nic. Chvilu som mu robila ja, ale neprestavalo ani po nich. Teraz uz to nemava vobec.

A jemu to ako preslo? Len tak same? Nepomohol tomu nejako?

Jasne, ze pomohol, musel. Mame rodinneho priatela lekara, tak s nim to riesil. Nechcel brat ziadne agresivne lieky alebo co, poradil mu, ze ma uzivat Devenal a potom to prestane. A tak aj bolo.

no tie agresivne nie su ani trochu, to je pravda. ale je to zaujimave, lebo lekari vacsinou take radia uzivat. alebo teda neriesia, ze ako na cloveka budu posobit a predpisu fakt kadeco. s tymito tabletami konkretne mam aj ja dobru skusenost.

Pomáhajú tieto tabletky vyslovene len na opuchy alebo aj na boľavé nohy?