Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Vacsinou sa to na tom eshope docitas, ze garancia kvality a taketo informacie, ja som sa tiez k tomu dostala ako slepe kura k zrnu, ale pre mna je tiez velmi dolezite to aby ten eshop mi dodal kvalitny tovar, ktory stoji za tie peniazky. Preto ja nakupujem od isteho obdobia uz iba cez Notino, lebo tam mam istotu, ze vsetko co mi pride bude kvalitne a nemusim sa bat originality :wink:

  • môžeš mi prosím ťa napísať ako je to s dodaním a s platbou pri tomto eshope? Viackrát som už o ňom počula, ale ešte som nemala odvahu si z tade nič kúpiť a keďže som zanedbala nejako vianočné darčeky a čas ma už tlačí, tak by som to rada vyskúšala. -

Vies co ja vacsinou, ked objednam tak za par dni mi to pride, starostlivo zabalene aby sa tomu nic nestalo a platim to na dobierku, ale tak to je vsetko na tebe. Aj to akym sposobom chces aby ti bolo to co si objednas dorucene. Myslim, ze to uz dako netreba riesit, to sa ty rozhodnes :wink:

na eshope je to napisane? To pojdem skusit najst teda. Pre mna je tiez ked toho chcem vyriesit dolezite aby to bolo dobre, aby som spravne a dobre nakupila a aby som nemusela riesit potom, ze by mi nesedel alebo daco take, to by ma mrzelo :frowning:

Myslim, ze v tomto ti kazda z nas rozumie, lebo myslim, ze takto uvazujeme snad vsetky zeny, aby bolo dobre, to nie je len tak. Kvalita parfumu je klucova je velmi dolezite.
Pozri si to, ja na zaciatku som to tiez kukala. :slight_smile:

Keď si z internetu objednávate tak ako dlho čakáte kým vám to príde?
Objednávate aj pre rodinu parfumy, či to nie je moc dobrý nápad?

Pár dní. Dlhšie to netrvá.
Aj keď všetko záleží od toho, že z akého eshopu si objednáš a podobne.
Prečo by to nemal byť dobrý nápad?
Veď parfumy sú super darčeky aspoň teda ja si myslím :slight_smile:

super darceky? to akoze objednas len tak parfumy a das ich rodine? ved to ani nevies, ze ako ten parfum bude vonat nie? to by som mala asi celkom obavy nieco taketo riesit ako darcek predsa len parfum je taka osobna vec :slight_smile:

Prečo by si nevedela? Ja mám na to takú fintu, keď už ozaj, že chcem vedieť ako vonia parfum, že netuším tak idem do parfumérie, ovoňiam a potom na internete si nájdem ten parfum, koľko stojí aký veľký a ak je tá cena lepšia ako na predajni tak ho kúpim. Vieš koľko darčekov som tak už kúpila? :smiley:

Tak to je paráda, keď eshop niečo takéto garantuje. To sa mi páči. Tak potom nemáš ani strach objednať. Ja by som sa možno bála aj toho, že či nepríde rozbitý parfum, keď to ide takto :open_mouth:

to nemas mat preco obavy Notino vsetky balicky zabezpecuje co najlepsie aby sa nieco taketo nestalo a ak nahodou sa aj nieco take stane, tak ked kontaktujes eshop, tak oni tu situaciu vedia vyriesit, takze problem v tomto nevidim :slight_smile:

Jasne ze nie a to potom je aj radost objednavat ked nemusis trpnut ci ti pride to co si objednas alebo nie. Najma ked darcek niekomu objednavas, ze parfum, tak vtedy aspon ja som bola taka, ze nesvoja kedy pride, ci to stihne prist a ci to bude super, lebo predsa ja ked mam ist niekam a nemam darcek, ktory je podla mojich predstav tak som furt nesvoja :smiley:

tak si mala skôr objednať, keď si tŕpla, či stihne prísť :smiley:
ja parfum som teda ešte cez internet neobjednávala, nikdy mi to ani nejako nenapadlo, lebo obchody mám kúsok od domu, tak stačí, že zbehnem na 15 minút do meste a parfum kúpený :slight_smile:

  • skúsila som a objednala som si nejaké tie veci a padli fajn ako darčeky, z čoho mám obrovskú radosť, ešte, že si mi odpísala. Že som sa vedela ešte pomerne rýchlo zariadiť ako som potrebovala. - :slight_smile:

tak vy to viacere riesite ako darceky, to som z toho celkom prekvapena som si nemyslela, ze je to pre mnohych take bezne, lebo pre mna to nie je, ale mozno by som to tiez mohla aspon vyskusat aby som vedela ako to je, ako to chodi :slight_smile: by sa mi to mozno aj zapacilo, ze by som sa nemusela po obchodoch nahanat aby som zohnala darceky :slight_smile:

ani pre mna to nie je bezne, nic si z toho nerob, sme na jednej lodi a neviem si celkom pomoct, ze ci je to dobre, ci by som vobec sa vedela trafit do spravneho parfumu :frowning:

  • ani pre mňa to nie je bežné, ale teraz som si to skúsila a bolo to fajn. Ja sa teším z toho, že som mohla urobiť radosť iným a hlavne mi to mnohé uľahčilo a som si istá, že to nebolo poslednýkrát, čo som si takto pomohla :stuck_out_tongue: -

co stoji takto doprava, ked si nieco objednavate? oplati sa to, ked si to zratate, ze aj ta cesta nieco stoji, kedze to musi prist k vam domov?
mozno som trapna :smiley: ale nemam s tym skusenost a rada by som vedela, ze ci to cenovo aj tak vychadza akurat :wink:

Normálne, keď mi píšete tak uvažujem, že by som to cez Notino skúsila, veď nemám čo v podstate stratiť a aspoň zistím, či je to tak ako píšete, lebo moc som na to zvedavá, či je to také pohodlné nakupovanie ako ste mi písali, lebo nakúpiť darčeky a pritom byť doma pod dekou, to by mohlo byť fajn, len ten môj strach :open_mouth:

Nemas co stratit to mas pravdu :slight_smile:
Pozlata ahoj, oplati sa to, to je nic, tie rozdiely v cenach medzi predajnami a internetom su rozdielne a az tak, ze cena dopravy to nejako neovplyvni :wink: