Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Erina ja sa celkom čudujem, že ešte vôbec váhaš, veď by si mohla ušetriť toľko peňazí a aj času a si to asi ani neuvedomuješ, len je najlepšie, keď si to sama vyskúšaš, či ti to bude sedieť takéto nakupovanie, ale podľa mňa cez tento eshop, čo si napísala sa ničoho báť nemusíš je to spoľahlivý internetový obchod :slight_smile:

to ste ma potesili, cize to mozem vypustit uplne z hlavy toto hej? budem musiet to tak asi urobit, ze si porovnam aj ceny jednotlivych tych voni aby som vedela ake su tam rozdiely, ja som sa myslela, ze by sa mohla ta cena nejako vyrovnat a bolo by to to iste a kolko dni sa asi caka na dodanie?

Ano len si porovnaj, ale myslim, ze to nie je take dolezite, lebo to prides na to, ze tie ceny su rozdielne a cez internet sa ti to viac oplati, neboj sa, vyskusaj si to a uvidis sama, dodanie? To mas za par dni, za dva tri doma, cize to tiez bez stresov netrva to dlho :wink:

radšej nech si pekne porovná lebo ja som si kupovala parfum v meste, že veď to mám kúsok skočím tam kúpim a nemusím čakať, ale keď som pozrela ceny na internete a vzala som si cenu za ktorú som ja kúpila parfum v predajni, tak som skoro až plakala :frowning:

Podľa čoho všetkého sa dá zistiť či parfum je originál?
Ja som myslela, že keď má parfum nižšiu cenu ako v parfumérii, že to nie je origoš.

Vraj aj to ako dlho parfum vydrží, lebo ja som riešila problém, že mne žiadny parfum, ktorý som mala nevydržal, čo som bola z toho akože fest nervózna. Pretože nechcelo sa mi neustále v kabelke nosiť parfum, keď som vedela, že celý deň budem mimo domu :frowning:

Len podľa toho to viem zistiť, až keď parfum použijem, ale ako to zistím ešte predtým ako si parfum kúpim?
Áno je to otrava, lebo potom keď kážem môjmu Michalovi, nech mi podá kabelku, tak si robí srandu, či tam mám tehly :smiley:

baby tak ja som sa dala na to, ze si tie ceny pozriem a porovnam a smejem sa este teraz na tom, ze aka som uletena, ze som si to nepozrela hned, ved to nie je rozdiel, ze euro alebo par centov, ale to su take rozdiely, ze to by mi ani len vo sne nenapadlo :open_mouth:

aj ja som to kukala akoze tie ceny vyzera to dobre, len ja mam obavu z toho ako trafim dobry parfum chapes, ktory by sa mi pacil, aby bol taky ako mam rada, aby som si nevybrala nieco co by bolo uplne z nejakeho ineho sudku, ktory moc moj nostek nemusi :smiley:

Ja by som si asi objednala len taky, co mam vyskusany, ze viem ako vonia, ze viem, ze sa mi bude pacit, neviem ci by som mala chut nejako to pokusat :smiley:

aj ja sa snažím prísť tomu na chuť poslednú dobu, teraz som si prvýkrát objednala parfum, cez Notino, pre maminu, keďže zachvíľu bude MDŽ a my si takto medzi sebou dávame také pozornosti, že vždy jej ja niečo kúpim a aj ona mne :slight_smile: len tak, že sa ľúbime tak som zvedavá veľmi ako sa jej bude páčiť parfum :wink:

to by sa malo dat aj pozriet, ze ako jednotlive parfumy vonaju nie? dokonca som videla, ze sa daju aj vzorky parfumov objednat tak podla mna aj to by mohlo byt celkom fajn riesenim u teba :wink:
na MDZ?

My si tiež dávame na tento sviatok darčeky, aj keď len maličkosť, mamine a starkej, lebo sú to najdôležitejšie ženy v mojom živote, ktoré ma mnohým veciam naučili. Tak sa im chcem zavďačiť :slight_smile: Ale ani mi nenapadlo pozrieť niečo na tej stránke, asi dosť škoda, takže vidím to tak, že dnes to asi prelustrujem :smiley:

To ja som na tom podobne, som z toho celá rozjašená lebo neviem ako si kúpiť kvalitu. Už ma nebaví kupovať také vône, ktoré nič nevydržia, ktoré cítiť len 10 minút ako si ju na seba dám a potom už nič :open_mouth:

1 Like

tak to dufam, ze by sa to tak mohlo dat, to by som mala aj usmev na tvari :smiley:
idem to pozriet ci sa to da cez ten eshop, co tu pisali, aby som vedela na com teda som, ci nejake tie vzorecky su v mojich silach alebo nie :stuck_out_tongue:

síce si sa to nepýtala mňa, ale áno dá sa pozrieť zloženie, aj vzorky sa dajú objednať, čo je podľa mňa fajn, je to taká výhoda :slight_smile: tak my si kupujeme, u nás je to takým zvykom sláviť aj takéto sviatky, aby vedela, že ju mám rada, nech na to nikdy nezabudne :wink:

Dá dá a aj rýchlo ti to príde domov.
Čiže podľa mňa choď do toho, máš moju podporu :stuck_out_tongue:
Nie si sama, čo nevedela o vzorkách, ale už vieš tak šup :smiley:

hej to je tiež super :smiley: keď my ženy sme také nedočkavé a keď niečo príde rýchlo tak je to nenormálna radosť aspoň u mňa, ja som z toho celá užasnutá :smiley:

Dievcata co mate proti lacnejsim alternativam drahych parfumov?
Predsa je super, ze ta ista vona sa da zohnat za lacnejsie peniazky nie?

ty proti nim nemas nic? to nie je ta ista vona asi si to nevies porovnat co je dost smutne tie peniaze co das za nejaku lacnejsiu alternativu by som osobne radsej investovala do kvalitneho parfumu ktory vydrzi a bude pekne vonat