Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Áno, väčšinou to tak býva, ale podľa mňa na tom nič nie je a je to dobré, veď si vezmi, že keď cez net aspoň mať čas si v kľude pozrieť, čo asi chceš kúpiť :slight_smile:

Ahoj, ja by som si to nekúpila asi už zo zásady že sú to alternatívy. Dnes sa dajú cez internet kúpiť originál parfémy za dobre ceny.

presne ako pises, ja si objednavam z Notina, tam maju dobre ceny a super je, ze velmi vela veci skladom, ze vobec nie je treba cakat na nejake dlhe dorucenie alebo cosi, to ja osobne velmi cenim :slight_smile:

…maju teraz po novom roku aj nejake vacsie zlavy?..zaujima ma, ci sa teraz oplati nakupovat viac, ze ceny su lepsie ako boli pred sviatkami?..

Ako kde, ale povedala by som, že cez internet kedykoľvek, tie zľavy sú rôzne. Najmä napríklad na Notine, tam celoročne sú kadejaké zľavy. Aj na rôzny sortiment, s rôznymi zľavovými kódmi, takže to je jedno, to nemusíš čakať na niečo špeciálne.

kedysi som aj ja takto zvykla cakat, ale vacsinou to bolo, ked som v kamennych obchodoch nakupovala, teraz ti poviem, ze uz to tak neriesim, pretoze objednavam cez net, ako aj kocka nadomnou pisala a proste to takto narazis zakazdym na nieco, na nejake lepsie ceny.
kamenne predajne predsa len musia mat vyssie ceny, kedze platia aj ludi, aj priestor a tak podobne.

Ano, aj teraz mne kamoska spominala, ze aj nejake mystery boxy maju, tak aj to musim pozriet kym to je, ja som maniak na taketo veci :smiley:

co to je zac?? to som este o takom nepocula a teda by ma to zaujimalo :open_mouth:

toto je fajn, ja sice som to len raz skusala, ale poviem ti, ze sa to oplati a je to fajn prekvapenie, je to dobre aj ako darcek keby si to chcela niekomu, ja akoze som rada skepticka, ked mam vyskusat nieco nove, ale poviem ti, ze ked mi takto nieco nove pride, tak to rada vyskusam :stuck_out_tongue:

No mne drahý kázal nech si vyberiem, čo by som chcela na valentína, tak som si objednala https://www.notino.sk/beauty/beauty-box-notino-no2-valentines-edition-vyhodne-balenie-pre-zeny/ mám rada takéto boxíky, lebo aspoň nie som nejako obmedzená tým, že len jednu vec :stuck_out_tongue:
A takto sme poriešili dobre valentína, ja v pohodičke happy a muž tiež :smiley:

Jéj toto je krásne, to je dobré podľa mňa ako darček aj pre niekoho keby si chcela potešiť, aj cena super, akože ja mám rada prekvapenia, ale myslím, že aj toto má niečo do seba, čo si písala, že proste keď máš možnosť si vybrať.

Áno presne to som si aj ja povedala že do budúcna už budem vedieť aj niekomu inému poriešiť darček, lebo aj mamina aj svokra je na takéto boxíky. No a chlap je potom v pohodičke že nemusí nič riešiť ale ja takto vybavím za neho :smiley:

tie mystery boxy su super, i ked jeden moc nevie ze co sa v nom ukryva, ale ja mam prekvapenia rada a mozno aj ked danu vec prave nepotrebujem raz sa mi urcite zide.

no neviem. ja si skor radsej sama vyhladam co presne potrebujem, lebo mam taku haklivu plet nie vsetko mi sadne, rychlo sa vyhadzem z niecoho neovereneho. a najradsej som ked je moznost vyfiltrovat si presne co potrebujem.