Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

a co si davas po make up? myslim ci nejake serum, krem len alebo original podkladovu bazu??

Najlepšie je, keď si ideš dávať nejaký make up, tak aby si si dala po to proste podklad rovnakej značky, aspoň mne sa to tak osvedčilo.
Potom aj lepšie drží a krajšie ukáže, aspoň teda moja skúsenosť je taká :wink:

rozne sera si davam vacsinou na vecer, na noc, nech mozu posobit :slight_smile:
aj ked je mi jasne, ze kazdy to pouziva inak, ale ja sa riadim tym ako je odporucane a pride mi to proste takto lepsie.

Ake sera pouzivas? Co je dobre? Ja by som potrebovala nieco na vrasky, na vyhladenie, lebo to, ze sa poriadne nevyspim, ze mam toho vela, tak sa to na mne podpisalo. Sama vidim, ze mam okolo oci dost vrasok a neviem co s tym.
Snazim sa aj tvarovu gymnastiku cvicit, ale na to tiez nemam cas kazdy den :confused:

Ale dávaš si na make up ešte niečo nie? Akože myslím niečo na fixovanie, či?
Nejaký púder alebo čo?

akoze myslis preto aby dlhsie ten make up vydrzal? aby nebolo vidiet, ze ho uz dlho na sebe mam? osobne by som chcela vediet, ze ci to akoze dokaze pomoct aj ked si chytam tvar, ze nedam si ho dolu, ked by som ho mala takto zafixovany?

Hadam by to malo, ja sice tiez nepouzivam, ale ja sa aj minimalne malujem, lebo mam problem najst nieco, co by mi vyhovovalo, myslim nejaky make up alebo bb krem. Nemate skusenost s nejakym na suchu plet?
Lebo teda zo vsetkeho som mala supiny a to ani nevyzera dobre a hlavne ma potom aj svrbi :confused:

ano, ja napriklad si neviem uz ani predstavit, zeby som si nedala fixator, bud v spreji alebo ako pisali vyssie, ze transparentny puder, to je bud alebo, nedavam si oboje :slight_smile:
a je fakt, ze lepsie drzi, tiez som to zacala viac riesit, ked som si uvedomila, ze si chytam tvar, ze obtieram a vacsinou ked som uz vecer prisla domov z prace, tak som videla, ze make up mam uz len niekde :smiley:

fixator je aky dobry?? s akou znackou mas skusenost?

  • chceš akože v spreji? Chceš priamo značku? https://www.notino.sk/makeup-revolution/sport-fix/ - pozri si tento, mne ho kamarátka odporučila. Ona je športovkyňa a používa ho, aby vyzerala dobre celý deň, celý čas a je fakt, že drží veľmi dobre! -

potom nemas problem si to odlicit, ked si na to das takyto fixator?
pytam sa lebo nemam s nicim takym skusenost, ci to vlastne neurobi taku nejaku ochranu ako mavaju vodeoodolne produkty, kozmetika :slight_smile:
lebo ja by som chcela nieco taketo na zimu, ked chodime lyzovat, aby mi make up drzal dobre cely den, nech nie som rozmazana.

Toto je potom dobré, ale napríklad, ja mám v zime rada vodeodolnú špirálu, pretože to potrebuješ keď náhodou ti sneh frkne alebo niečo, tak je aj toto dobré mať :wink:

Aku pouzivas? Ja hladam napriklad aj dobru linku na oci, lebo sa mi pacia take akoby macacie oci, ked ma niekto urobene, len osobne som nenasla este taku linku aby sa mi dobre jednoducho s nou kreslilo. Neviem ci som ja lava alebo je problem v tych linkach :smiley:

skus si napriklad pozriet zn. Nyx to je dobra znacka aj co sa tyka linky na oci. uz druhu mam tejto znacky a je super, aj farba pekna, ze je to ozaj cierna, nie nejaka siva alebo cosi podobne a hlavne aj dobre drzia a nerozmazavaju sa :slight_smile:

toto je nielen, ze dobra znacka, ale skvela by som povedala, mam tiez vela kuskov od nej a teda nemam co vytknut, ale samozrejme zakazdym treba pozerat, ze na co je napriklad podkladova baza urcena, pre aku plet a aky ma efekt :wink:

suhlasim, ale ja napriklad som dlhsie mala problem najst, ze kde by som ju mohla kupit, az potom po nejakom case som narazila na to, ze na Notine ju maju tak uz z tade objednavam, siroku ponuku aj tejto znacky maju :stuck_out_tongue:

ano tam maju vela znaciek a roznych, ja tam rada tiez nakupujem a to z dovodu, ze si tam viem vybrat kadeco, aj kremy, aj dekorativku a nie som nejako obmedzovana ziadnou znackou, nicim, lebo tam maju snad vsetko :smiley:

Kupuješ tam aj darčeky? Viete ma prosím inšpirovať aké darčeky ste pokúpili svojej rodine tento rok?
Lebo teda ja tápam po pravde. Neviem sa rozhodnúť, čo by bolo také najlepšie :slight_smile:
Niečo neutrálne, nech nad výberom nemusím stráviť pol života, keďže musím stále niečo aj doma riešiť, s deťmi, v práci, mám toho furt dosť.

ked nevies, tak vyskusaj to vyriesit sposobom, ze kupis poukazy do nejakych obchodov, eshopov alebo niekde, nad tym si nerozmyslala??

Len to je vacsinou tak, ze ked kupis cez eshop, tak potom sa to da len online vyuzit, nie?