Ortopedia

Môj muž tiež začal mať problémy s chrbtom.
Tak som si spomenula na teba, že aj ty si toto musel riešiť, tak som si našla kontakt na kliniku Spinn, čo si písal, že si bol u nich na ortopédii. Zavolala som tam, dostali sme termín a išli sme tam.
Ja som skoro odpadla, keď som videla tú starostlivosť a ten záujem zo strany lekára, to s takým som sa ešte nestretla, milo som bola prekvapená :slight_smile:

Nemali ste ani vy problém s tým, že by vás lekár “zvozil”, že ste si dali načas alebo niečo podobné?
Že neskoro idete s takýmito problémami?

Asi zalezi ja akemu lekarovi ides, ja som bola na sukromnej klinike, sukromnej ambulancii a nieco taketo nehrozi, ze by sa tam stalo, prave naopak, aj ked ides neskor, tak sa snazia urobit vsetko pre to aby ti pomohli, aby tie problemy, ktore mas aby ta uz viac netrapili, ale prave naopak aby si bola fit a mohla bez problemov nejakych fungovat a to si myslim, ze je velkym plusom :wink:

Nie, nemali.
Na klinike, o ktorej som sa dozvedela, o ktorej som tu aj písala, sme sa stretli práveže s fajn prístupom, až som miestami sama bola prekvapená, akú snahu má aj lekár, aj celý personál kliniky.
Ok, ideš síce neskôr akoby bolo vhodné, ale tí lekári sa aj tak snažia urobiť maximum :wink:

To je potom super, lebo to málokde je to takto. Že by lekár nemal problém s tým, že by sa pacientovi uráčilo prísť až keď už má pomerne veľké problémy.
Nečakali ste dlho v čakárni, keď ste boli objednaný?

na sukromnej klinike sa s takymto pristupom nestretnes, aspon teda ja som sa nestretla a pre mna to znamena ozaj mnoho, lebo aj ten samotny pristup lekara dokaze mnoho urobit s tym ako potom clovek ma odhodlanie k nemu chodit a vyriesit cely svoj problem :wink:

Viem, že nie všade to tak chodí.
Aj preto som sa o to viac zaujímala, že kde by sme dobrú starostlivosť dostali. Nečakali sme dlho, boli sme na čas objednaný a išli sme dnu, nie je dôvod na to aby si tam chodila skôr alebo aby si tam čakala dlhšie to vôbec nie :slight_smile:

to je presne super, ked to takto dopadne, ja sa po pravde tesim s tebou :wink:
lebo je velmi dolezite aby clovek sa aj dobre u toho lekara citil, aby citil, ze sa zaujima, ze ma snahu pomoct a poradit :wink:

veru nie vsade, ja som sem uz pisala o tom, ze aj mna chrbat po troske trapi, posledne tyzdne ma teda potrapil viac ako dost, az mi z toho bolo tak celkovo na nic, potom som uz si povedala, ze dost, nevydrzala by som tak dalej fungovat dalsi mesiac alebo nebodaj dlhsiu dobu, tak som sa tiez skusila obratit na Spinn, kedze som tu citala s nimi fajn skusenosti a mozem povedat, ze co som tu citala je aj pravdou :+1::+1::+1::+1:

Mňa strasie len keď si na tie bolesti spomeniem.
Nedá sa to, akože istý čas sa dá zvládnuť, že aj cez bolesť fungovať, prekonať sa, ale na stálo to proste nejde, to je taká záťaž aj na telo ako také, ale taktiež aj po psychickej stránke, tie bolesti dokážu potrápiť.
:wink:

Baby bola by som rada, keby ste mi pomohli, poradili.
Nečakali ste dlho na radu, keď ste už na ambulanciu prišli? Lebo viem, že niekde to chodí aj tak, že síce objednajú na istý čas, ale vôbec nie je smerodajný, že je akurát tak orientačný, ale nedá sa naň nejako spoliehať.

nie…preco by si dlho mala cakat?..objednaju ta na cas a vtedy ta aj vezmu…nemas sa coho nejako bat…nestravis tam pol zivota…prave naopak…zalezi asi kde o aku kliniku ide…co je to za ambulanciu a podobne…nie vsade to chodi tak ako si ty myslis… :slight_smile:

Ako som písala mám skúsenosť s tým, že aj keď som bola objednaná na istý čas, tak ma tak nevzali, preto dúmam nad tým, že aby toto nebolo podobné. Ale som rada, že si mi takto dala najavo, že evidentne sa mýlim a to zrovna nie málo :stuck_out_tongue:

Ale to je tvoja skusenost.Nie kazdy je taky.To si treba uvedomit.Ze to cim si si presla,akych lekarov si stretla.Nie kazdy musi byt proste taky.Nebude to podobne toho sa nemusis bat na sukromnej klinike su tieto veci na uplne inej urovni.

ahojte prosim vas, mam uz nejaku dobu problemy s chrbticou, mavam casto bolesti, par krat ma uz aj seklo v krizoch ale tam to samozrejme nekonic. rodina ma stale presviedca aby som sla k lekarovi ale ja by som sa tomu radsej vyhla? nemate nejake rady ako sa zbavit bolesti chrbtice? ake mozu byt priciny?

Podla mna ti rodina dobre radi, ved ked ta to uz bolieva dlhsiu dobu, nieco nebude v poriadku. My ti tu len velmi tazko povieme z coho by to malo byt. Preco sa tak velmi chces vyhnut lekarovi?

prepac, ze to tak poviem ale podla mna si tym, ze cakas narobis viac problemov ako mas… viem, ze je vela ludi, ktori sa boja lekarov ale pokial si vyberies toho spravneho, s dobrym a zodpovednym pristupom tak sa nemas coho bat… maju ti pomoct :slight_smile:

baby nechcem tam ist lebo mam jednak strach doktorov a jednak na to nemam cas, niekde vysedavat cely den, kvoli vysetreniu, ktore bude trva 10 minut a aj tak dostanem len nejake lieky od bolesti alebo co. pride mi to ako strata casu

tak to vobec nemusi byt. len staci najst lekara, ktory sa fakt snazi najst pricinu tvojich problemov a neodpalkuje ta s tym, ze si mas dat lieky na bolesti. neboj sa, vela ludi co tu pisalo tiez zazili. najjednoduchsia vec co mozes urobit je zmenit lekara, na to mas pravo :slight_smile:

tak to je podla mna dost tazke najst takeho lekara. vies ako to teraz chodi, ako pri kazdej praci uz je dost malo takych co to probia poctivo a preto sa tam aj bojim ist :frowning: