Osobný asistent

Hľadám príjemnú, spoľahlivú a trpezlivú osobu, ktorá by chcela vykonávať prácu osobného asistenta v Bratislave (Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice a okolie) pre nevidiacu 34-ročnú sestru hlavne na sprevádzanie na úrady, atd. prípadne na iné podľa dohody. Volajte na 0904 900 931.

Pekny den vsetkym, ja hladam osobneho asistenta/asistentku k mojmu synovcovi. Ma 18 rokov, amputovanu lavu nohu. Chodi pomocou protezy a barli. Nakolko chodi do skoly do Bratislavy, potreboval by asisistenta len v piatok, v nedelu ako doprovod do skoly/zo skoly na trase Komarno, Bratislava.

Ahoj, volam sa Beata a hladam osobneho asistenta pre mojho synovca. On ma 18 rokov, ma amputovanu nohu. Chodi pomocou protezy. Navstevuje skolu v Bratislave, potreboval by doprovod na stanicu v piatok a v nedelu, ked sa vracia naspat do Ba. Okrem toho musi chodit na Kramare na kontrolu, popripade obcas do mesta. Ak by si mala zaujem, alebo ak vies o niekom, kto by mal zaujem o podobnu pracu, prosim ozvi sa mi na tel. cislo 0908 704 155.

Ponukam starsim a telesne postihnutym ludom pracu osobneho asistenta. Som z Ruzomberku a rad by som sa staral a pomahal cloveku, ktory to potrebuje. S touto pracou mam znacne skusenosti, kedze mam postihnutu priatelku. Ak mate zaujem mozte sa mi ozvat na tellefonne cislo : 0948004766. Dakujem Ivan

Dobry den! S kamaratkou si hladame pracu osobnej asistentky najlepsie v ZA alebo v blizkom okoli. Ak by ste o niekom vedeli, dajte prosim vediet. Blizsie info poskytneme mailom. Mail: mata8419@gmail.com Vopred dakujeme! Mata a Livia

Som nepočujúci, hľadám osob. asisentku a mám jedinú dcéru s Nedoslyc v Kežmarku.

Dobry den, hladam si pracu ako osobna asistentka, mam 40 rokov, vysokoskolske vzdelanie v oblasti socialnej prace, som spolahliva a trpezliva. Pracovala som ako dobrovolnik s autistickym dietatom. Vlastnim vodicsky preukaz. Najlepsie Trnava a okolie. Dakujem

Dobrý deň, chcem poprosiť o radu, môže os. asistenciu vykonávať manželka? Ak áno, ako je to platené? Som v tom nováčik a rada uvítam, ak mi niekto poradí, nemám sa na koho obrátiť. Ďakujem. S pozdravom, Antolová

Volám sa Maťo, mám 25 a hľadám si osobnú asistenciu, na prepravu do školy, pomoc pri nákupoch. Som na vozíku. Od septembra pokračujem v študiu na VŠ. Veľmi rád chodím von, som spoločenský typ a mám rád humor. Osobnú asistenciu by som potreboval od septembra.
Kontakt: t.c. 0910 788 838, mail matej.svana@gmail.com

Volam sa Medina a som dusevne chora. Touto cestou si hladam asistentku, ktora by mi pomohla sa lepsie zorientovat v realnom svete. Nerozumiem vela realnemu svetu. Potrebujem aj doprovod. Len Bratislava. Moj mobil: 0903 964 460.

Dobrý deň, ponúkam osobnú asistenciu, alebo pomoc v domácnosti v Martine a Vrútkach. Mám skúsenosť s opatrovaním detí v zahraničí. Som komunikatívna, ochotná pomôcť, spoľahlivá. Viac info na: Debi1985@azet.sk

Hľadám prácu ako osobná asistentka, prípadne vychovávateľka. Som študentkou VŠ, obor Špeciálna pedagogika-vychovávateľstvo. Topolčany a okolie.

Dobrý deň, hľadám si prácu ako osobná asistentka, alebo asistentka učiteľky (v škole), mám 25 rokov a ukončenú vysokú školu so zameraním špeciálnej pedagogiky, mám skúsenosti. Vlastním aj vodičský preukaz. Som k dispozícii v Nitre, Detve, Zvolene, Banskej Bystrici. Ďakujem.

Ja by som mala zaujem o osobnu asistentku.

Som z KE, mam skusenosti s touto pracou a ak je to este aktualne, rada by som s Vami spolupracovala.

Rada by som Vam robila osobnu asistentku, ale potrebovala by som vediet odkial ste. Ja som z Martina. Ak mate zaujem tak mi dajte vediet. Tu je moj e-mail:liptakovamartina41@gmail.com

Chcela by som pracovat, ako osobná asistentka dietata, mladej slecny, alebo starsej pani v Kosiciach. Kontakt na mail alebo 0915957299.

Mám skúsenosti s opatrovaním a mala by som o Vašu ponuku záujem, ale potrebovala by som vedieť odkiaľ ste. Ja som z Košíc. Ak je to ešte aktuálne a máte stále záujem, tak sa mi ozvite na mail.

Dobry den pani, vaz. mama syna, rad by som asistoval Vasmu synovi pocas jeho pohybu v Bratislave. Ja som v Bratislave, takze viem ho doprevadzat. Mob: 0949 / 106 456. S pozdravom, pekny den.

Dobry den, som 33 rocna z Kosic a chcela by som niekomu robit asistenku, mam 6 rocnu prax najradsej Kosice a okolie tel. 0908824249, ak ma niekto zaujem, tak sa ozvite na tel. cislo dakujem.